Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

dobra szkoła podstawowa w Piasecznie

Polecane posty

Gość gość

Drodzy Rodzice pomóżcie wybrać dobra szkołę w Piasecznie. Niedługo się tam przeprowadzamy i córka musi zmienić szkołę. Jest w IV kl i jest bardzo zdolna. Nie ma dla mnie większego znaczenia czy będzie to szkoła prywatna, społeczna czy też państwowa, może być też katolicka byleby była dobra, klasy niewielkie, i aby była tam miła atmosfera itd Przeprowadzamy się z drugiego końca Polski i zupełnie nikogo tu nie znam aby spytać o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko chodzi do publicznej, nic szczególnego, ale nie wiem jak jest w innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hani87
Wystarczy wpisać w Google hasło "prywatna szkoła podstawowa Warszawa" a otrzyma się wynik http://linde.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tym, że warto posyłać dzieci do dobrych szkół od najmłodszych lat. Ja posłałam synka do http://www.szkolapromyk.szczecin.pl/ - widzę, że mają tam duży poziom, dziecko robi niesamowite postępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Przed wyborem szkoly dla dziecka warto sie rozejrzec w okolicy, jakie sa najlepsze. Tez prywatne szkoly maja lepsze opinie dzisiaj. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie oferuje fajne warunki i dzieci maja tutaj sporo dodatkowych zajec. Moze wlasnie taka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia_Gosia

Gaudeamus to bardzo fajna szkoła w tej okolicy. Dzieciaki się tam naprawdę dużo uczą, jest też psycholog na etacie, dobra opieka lekarska, ładny budynek. Dla mnie ta szkoła zdecydowanie wygrywa z wszystkimi innymi podstawówkami w okolicy, które rozważaliśmy. No i plusem sa też klasy dwujęzyczne. to dzisiaj przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja posłałam moje dzieci do szkoły w Wilanowie im Wiktorii Wiedeńskiej. I szczerze mówiąc jestem mega zadowolona że one tam chodzą bo widzę ze im to służy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×