Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość gość
Dziękuję Maomi za odpowiedź ;) Nie zrobiłam dziś bety.Plątałam się niedaleko szpitala ale zrezygnowałam.stwierdziłam że znów na marne pójdą pieniądze bo jak zwykle sobie wkręcam, Niby wszystko ok poszło w tym cyklu ale po 3 latach bezskutecznych troche odpuszczam. Nawet endo w tym cyklu miałam ładne bo zawsze było 5 a w tym cyklu miałam plastry systen 50 i endo w czasie owulacji miałam 10. Jest jeszcze trochę nadziei ale poczekam do piątku. według poprzednich cykli okres mialam po 35 dnich.daje sobie na wstrzymanie do piątku.pozdrawiam was dziewczyny.Fajnie że się tak nawzajem wspieracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Czesc dziewczyny ja sie nie odzywalam bo w sob. I niedz. Od rana do 21 na uczelni siedzialam, masakra myslalam ze padne :-) . Magda ja w pierwszej ciazy nie mialam zadnych objaw do 6/7 mies. A teraz kolosalna roznica, niby nie wymiotuje ale mam takie napady nudnosci i mega szybko sie mecze. Ale najgorsze jest to ze ciagle bym spala. Kamyczek przykro mi z powodu @ Nitka wiem co czujesz , mam nadzieje ze twojej mamie sie poprawi. Badz przy niej jak dlugo mozesz, to sa wazne chwile. Ja swoja mame stracilam 3 lata temu i wiele bym dala choc za jedno spojrzenie, usmiech nie mowiac juz o rozmowie czy przytuleniu. Maomi super ze maluszek rosnie, jeszcze troszke i bedzie z wami Nelina i jak tam po wizycie? A teraz pytanie do dziewczyn ktore braly luteine, czy tez mialyscie po niej biale uplawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Czesc dziewczyny! Ja mam mlyn w pracy a do tego brak jakichkolwiek oznak napiecia w zeszlym miesiacu odbija sie na mnie z wielka sila... Bola mnie piersi i czuje jakbym miala @ dostac a do tego jeszcze 10 dni... Podobnie miałam dwa cykle temu.. Poza tym juz czekam na swieta i na wiesci o dobrym zdrowku przyszlych mamus i dwóch kreseczkach staraczek :-) buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Anilorak ja biore luttagen czyli tez progesteron i fakt mam bialy sluz ale nie odbieralam tego jako uplawy tylko sluz bezplodny... I jest go wiecej niz przed tabletkami zdecydowanie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak więc, wykupiłam już tabsy. ponoć jakieś właśnie dobrane żeby pomogły wchłonąć się torbieli. zaczynam od dziś. pewnie z 2-3 miesiące to potrwa, więc wiadomo, jestem wyłączona ze starań. będę was czytać i kibicować, ale odzywać się mniej bo bez sensu. niczym się nie pochwalę na razie. trzymam za was kciuki, do popisania niebawem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi wole sie miło rozczarować niż robić nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Kamyczku ja 2 razy mialam torbiel i po miesiącu na anty mi zniknela wiec moze i u Ciebie tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku super, że szybko to załatwiłaś, jeszcze w tym cyklu, oby się szybko wchłonęła. Powodzenia :) Gościu ja Ci nie pomogę, bo nigdy nie brałam, ale życzę aby ten cykl okazał się szczęśliwy. I zaglądaj do nas częściej. Blondyneczko ja też w tym cyklu miałam śluz płodny, więc z tym śluzem to też różnie bywa. Maomi Ty oczywiście o wszystkim pamiętasz. Rzeczywiście jutro wizyta, późno bo ok 20, więc pewnie dopiero w nocy coś napiszę. Ogólnie jestem pozytywnie nastawiona, ale jak sobie momentami uświadomię, że jutro wizyta, to mnie w brzuchu ściska. Ech... Gratuluję dobrych wyników, czyli nie musisz już łykać żelaza? Jeszcze trochę i będziesz miała swoją córeczkę przy sobie, ale cudownie :) Jak tam wrażenia ze szpitala? Bardzo fajny pomysł, aby tak wszystko wcześniej sprawdzić. Nelina jak tam po wizycie? Co Ci ta Pani z rejestracji nagadała? Sorki, ale jakoś musiało mi umknąć, tyle tu się dzieje. Na pewno wszystko będzie dobrze. Agnieszka mnie też strasznie taka postawa księży wkurza, przecież po to medycyna idzie do przodu, aby z niej korzystać. Ciekawe jak tak jeden z drugim zachorują, to czy będą liczyć na łaskę bożą, czy jednak pójdą do lekarza po leki. Kurcze, ludzie robią wszystko, aby mieć dzieci, tyle wysiłku, nerwów, pieniędzy, a oni maja takie klapki na oczach..... !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
o blanula pocieszyłaś mnie :) atomka dziękuję, no ładnie poprosiłam panią z apteki żeby wydała bo receptę doniosę w czwartek. daj znać jak po wizycie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Blondyneczko, szkoda ... Ale masz plan na przyszły cykl, więc jest nadzieja, że tym razem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g86
Blondyneczko Glowa do góry choc zaluje ze ci dopadla będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Blondyneczko głowa do gory! Nitka trzymam kciuki za mamę i zdrowia dla niej życzę :* Kamyczku, to, ze narazie będziesz wykluczona ze starań nie znaczy ze masz sie tu nie odzywać, pisz nam co u Ciebie, jak torbiel no i wiadomo ze czasem padają pytania na które moze akurat Ty będziesz znała odpowiedz ;) Jesli o mnie chodzi dziewczyny, to rejestratorka zadzwoniła do mnsie, że są wyniki cytologii i czystości pochwy i są zle wiec lekarka prosi o wizytę konsultacyjna. Całe dwa tygodnie byłam w stresie, na dodatek moja gin jest na zwolnieniu (prawdopodobnie nie wróci za szybko bo sie dzis dopytywałam), wiec dzis trafiłam do innej lekarki i szczerze nie jestem zadowolona. Jesli chodzi o cytologię okazało się, że jest niewielki stan zapalny ale wcale nie jest źle jak powiedziała rejestratorka. A Pani doktor jeśli o zapalenie chodzi to spoko - zapisała mi globulki plus probiotyk i tu nie mam jej nic do zarzucenia bo zalecenia itd wszystko ok, ale jeśli chodzi o badanie ginekologiczne plus usg to trwało ze dwie minuty łącznie. Z badania gin wiem, że "wszystko jest ok, szyjka macicy zamknięta" a na usg Pani doktor pokazała mi serduszko, że bije, pokazała główkę i to, w jakiej pozycji jest dzidzia - zero pomiarów, zdjęcia ani czegokolwiek innego. Nie wiem ile już mierzy fasolka, o płci też nic nie powiedziała, bo to nie jest ważne. Zleciła badanie połówkowe za półtora miesiąca i tyle. Moja gin. zawsze prosi, żeby nie spóźniać się na wizytę, bo mówi, że te 20 min jakie ma na pacjentkę to mało na badanie kobiety w ciąży, a wizyta u tej dzisiaj trwała dosłownie 5 minut :o No ale generalnie trochę się uspokoiłam, bo stan zapalny nie jest duży ani groźny dla dziecka i za tydzień powinno już być ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczku damy rade!! Pokonamy te dziadostwa !!! Nelia dziekuje:-) a u Ciebie faktycznie wizyta trwala krotko ale wazne,ze wszystko jest wporzadku i ze to tylko lekki stan zapaly:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelina ważne ze usłyszałaś bicie serduszka :) a infekcji nie daj za wygraną pewnie dostaniesz cos przeciw i będzie dobrze. Szkoda ze nie ma twojej lekarki wiem jak ważne jest by chodzić do tej samej ma sie zaufanie. Musisz wierzyć ze ta tez zrobi dla ciebie wszystko co konieczne i by fasolka nie ucierpiała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi, moja kochana powiem Ci szczerze ze nie nastawiam się na pozytywny wynik w tym mc.. Jeszcze długa droga mnie czeka, żeby w końcu zobaczyc dwie kreseczki :) a jeśli chodzi o ból to wczoraj ewidentnie czułam jak mnie boli macica.. Dzisiaj w poludnie bolały mnie jajniki i bol promieniowal do pachwiny z prawej strony. A teraz to cały brzuch jak na @. A do niej to jeszcze przynajmniej tydzień.. Blondyneczko, moja siostra ma ogromne problemy z tarczyxa, tsh ma <50.. Jej mąż ma wycięta tarczyce bo miał tam guza, a dzieciątko mają:) także trzeba głęboko wierzyć że i nam, lekko zachwianym tarczycowo w końcu się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Dobry wieczór! Bardzo chciałam Wam wszystkim odpisać, ale normalnie padam na twarz :-/ cały dzień na nogach.. Pozdrawiam serdecznie :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Czesc dziewczyny po przerwie! To juz 37t 2d! Jeszcze ten tydzień i kończę pracować. Ogolnie zalatana jestem bo chcę troche odciazyc mame i jakos jej pomoc poki jeszcze daje rade wiec prezenty swiateczne dla całej rodziny kupione i popakowane :) Wyniki bardzo dobre, w zeszlym tygodniu robilam wymaz i tez ok. Wszystko gotowe i walizka czeka spakowana. 11 mam kolejna wizytę i jestem ciekawa czy do tego czasu sie nie rozsypie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annamaria miło czytać że u ciebie wszystko dobrze. Powodzenia na ostatniej prostej i czekamy na dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelina stan zapalny napewno szybko zwalczysz! Najważniejsze że wszystko z dzieckiem wporzadku. A kiedy masz następna wizytę? Wtedy chyba już będzie twoja lekarka? Kamyczku ja też miałam ostatnio czas wyjęty ze starań a się odzywałalam wiec zawsze możesz napisać do nas. Blondyneczka kiedy masz kolejne badanie tsh? Długo masz brać jod? Anamaria powodzenia juz niebawem będziesz mogła się pochwalić nam maluszkiem! U mnie chyba zaczynają się dni płodne wiec czas zacząć działać intensywniej! Jak myślicie bo ja już sama nie wiem lepiej codziennie czy jednak nie? Mój gin mówi ze tak ale ja mam mieszane uczucia. Bo mój ma problem z jakością nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Agnieszka ja prowadzę ciążę u dwóch lekarek (i to chyba był jakiś znak z góry, żeby póki co nie decydować się na jedną, bo jak się okazało lekarka z Luxmedu przez najbliższy miesiąc na pewno nie wróci, a Pani w rejestracji powiedziała mi, że oni spodziewają się, że przedłuży zwolnienie, bo wiedzą, że w jej przypadku to będzie koniecznie (domyślam się, że miała jakąś operację po której rekonwalescencja trochę trwa). No więc póki co w Luxmedzie się nie zapisałam na kolejną wizytę (pod koniec roku mam sprawdzić czy jest już grafik dla mojej lekarki i wtedy się zapiszę do niej jak będzie już a jak nie to pomyslę, czy u innej z Luxmedu prowadzić ciążę czy nie). A u drugiej lekarki u której prowadzę ciążę (i może okaże się, że będę już tylko u niej ją prowadzić) wizytę mam 15.12. Annamaria88 super :) dbaj teraz o siebie i odpocznij póki jeszcze masz na to chwilę :p Trzymam kciuki za Ciebie tak jak za Maomi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jod mam brac jeszcze 2 tyg i potem kontrola czy cos spadlo wiec jeszcze troche czasu... Aga wg mnie przy slabym,nasieniu najlepiej monitoring zeby przytulania byly jak najblizej owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to skoro taka decyzja to tylko sugerujesz sie sluzem, i przed owu zrobcie przerwe chociaz 2-3dni:-) tak zeby zwiekszyc ilosc i zeby przetrwaly i ewentualnie poczekaly na jajeczko :-) hehe to takie proste jak sie,pisze a w rzeczywistosci to ciezka sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
maomi dziadostwo sie nie wchlania, nie zmniejsza ani nie powieksza. ale kluje mnie nieraz ta lewa strona wiec czuje ze tam jest. mam nadzieje ze tablety pomoga. smieje sie do meza ze dziecka nie moge miec a biore anty haha. aga teorii jest duzo jesli chodzi o nasienie. jedni mowia ze codziennie seks bo wtedy jest selekcja i przetrwaja tylko te najsilniejsze zolnierzyki a inni ze co drugi dzien zeby sie nazbieralo. blondyneczka dobrze sugeruje, poczekajcie mniej wiecej do owu i wtedy ogien. :) oczywiscie czytam codziennie i w miare mozliwosci cos naszkrobie. wczoraj wzielam pierwsza anty, dawno ich nie zazywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annamaria ty juz na finiszu i jeszcze pracujesz, podziwiam. ja w ciazy od 6miesiaca bylam na zwolnieniu mimo ze praca siedzaca. ale strasznie mi nogi puchly i potem z krzesla nie moglam wstac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku może jak przestaniesz brać anty to "zaskoczysz" czasem tak ginekolodzy dają specjalnie anty. Dziewczyny macie racje będziemy tak bez spiny dziś się pojawił śluz wiec przy atakuje narzeczonego i pewnie za ok 3 dni będzie owulacje tak mam często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×