Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość maomi
magdaaa super ze beta rosnie :) teraz postaraj sie odstresowac i za tydzien na pewno juz zobaczysz pecherzyk :) Kamila trzymam kciuki :) Gowsik kiedy bedziesz testowac? Ruda gratuluje dobrych wynikow :) mam nadzieje ze teraz juz uda Ci sie zajsc w ciaze :) agnieszka ciesze sie bardzo ze sie nie poddajecie z narzeczonym i nie tracicie nadziei :) na pewno do slubu uda Wam sie podreperowac zdrowie i zrobicie sobie najpiekniejszy prezent slubny :) marianeczka udalo Ci sie dostac do tego lekarza? co powiedzial? lilianna jesli martwisz sie i masz sie stresowac to zrob test :) na pewno Cie uspokoi :) kamyczku ile zostali Ci do @? Doris ktory masz dc? odnalazlas sie juz w nowej pracy? :) blanula to co napisalas o swoim lekarzu mnke zaszokowalo... bylam u 5 ginekologow w swoim zyciu i zawsze u mezczyzn, ale nigdy zaden nie trzymal mnie za udo, ani nie dotykak mojej lechtaczki podczas zadnego badania - to nie jest normalne :( przykro mi z powodu smierci babci :( atomka jak sie miewasz? kiefy wybierasz sie do lekarza? :) sarilec piekne i bardzo oryginalne imie wybraliscie :) super ze malutka ladnie rosnie :) kiedy masz najblizsza wizyte? g86 Ty jestes chyba jakos przed owulacja? :) mam nadzieje ze dobry humor juz powrocil i Cie nie opusci :) olilila a jak bedzie wygladalo Twoje leczenie gdyby udalo Ci sie zajsc w ciaze? na jakim etapue cyklu jestes? blondyneczko co u Ciebie?odpisujesz wszystkim a nie piszesz nic o sobie :) evi jak sie miewasz? annamaria co u Ciebie? Kamilusia wszystko ok u Ciebie i maluchow? Justyneczka, justynkaa, justyn86, kasiek, kasia jak sie macie? Ja walcze teraz z zebami - wykruszyl mi sie kawalek zeba i okazalo sie ze ten zab i sasiadujacy z nim psuly sie pod dziaslem i musze je szybko wyleczyc a sporo roboty z nimi bedzie :-/ ale lepiej ze wyszlo to teraz niz tuz przed porodem albo po nim :) a poza tym to u mnie po staremu :) jutro ide na pobranie krwi, spakowalam w koncu torbe do szpitala i w sobote odbieram wozek i materacyk :) czytam Was na biezaco i trzymam kciuki za Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanula87 Musisz być silna, ja jak dowiedziałam się że mąz ma słabe wyniki chciałam żeby też ze mną było coś nie tak żeby nie wszystko spadło na niego .. No ale było minęło zaczął się nowy rozdział dla nas i nowa wiara .. Musisz być silna, mieć wiarę bo pamiętaj że ona umiera ostatnia :) Ja wierzę że każda z nas prędzej czy później pochwali się dwiema kreskami na teście i będzie się cieszyć tak jak Madzia że beta rośnie, że walczą razem z maluszkiem :) Trzymam kciuki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Maomi, ja czekam na @. Test robiłam kilka dni temu przed wzięciem leków no a skoro 'złamałam' postanowienie to zrobiłam i dziś - nadal negatywny. Czuję się wybitnie na @ więc tylko czekać kiedy przyjdzie. Wg mnie do końca tygodnia się ostatecznie ten cykl zakończy. Lecimy z m. na weekend do mojego brata, bratowej i chrześniaka. Cieszę się bo się z nimi nie widziałam od sierpnia. Zobaczymy co będzie dalej. W najbliższych miesiącach czeka mnie sporo nauki do egzaminu specjalizacyjnego, więc ilość 'd**o-godzin' i ślęczenia nad książkami już teraz mnie przeraża... W ubiegłym roku przechodziłam tę gehennę i nie było wcale łatwo... I świadomość że niewiele przed 40stką mózg już nie jest taki sprawny a i chęci do nauki już nie takie. Ech, zobaczymy. A w tym wszystkim jeszcze plany rodzicielskie... Nie wiem jak to wszystko poskładać razem żeby nie skrzypiało. Wczoraj z M. zdecydowaliśmy jednak że do egzaminu powinnam podchodzić, on mnie będzie wspierał w codziennych obowiązkach i razem damy radę (mam nadzieję). Oczywiście będziemy nadal próbować i się starać ale trudno przewidywać czy prorokować. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi Ty o nas wszystkich pamiętasz :) U mnie ok, dziś męczący dzień w pracy, czuję że żyję :) W sobotę idę na imprezę ostatkową, synek śpi u moich rodziców, po raz pierwszy od kiedy jestem mamą spędzę noc tylko z moim mężem i wstanę dopiero wtedy kiedy się obudzę ;) Jeśli chodzi o zęby w ciąży to bardzo ich pilnowałam, bo się nasłuchałam historii o tym jak się psują w ciąży. Ostatecznie "poleciało" u mnie wszystko (włosy, waga, itd.), ale zęby na szczęście nie ucierpiały :) Maomi a Ty się wyśpij na zapas :) Trzymam kciuki za testujące! Udanego wieczoru Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi, z tego co mi powiedziała moja endo to mam sobie te leki brać na spokojnie, starać się o dzidzie jak do tej pory , a jeśli by się okazało że jestem w ciąży to mam zaprzestać brać glucophage i jechać do niej na kontrolę :) ale się nie przejmować w razie ciąży bo on nie wpływa na dzieciątko :) Biedna jesteś z tymi zębami, ale w sumie to lepiej ze teraz niż zaraz przed porodem by Ci coś takiego wyszło, albo jakby się malutka juz urodziła :) powodzenia u dentysty! Oj jak ja nie lubię dentystów, zresztą kto ich lubi.. :) U mnie aktualnie jest 13 dc i jestem chyba przed samą owu bo mnie powoli zalewa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Maomi powodzenia u dentysty, będziesz robić że znieczuleniem, czy nie wolno. Ech, ja zawsze biorę znieczulenie. Kamila przykro mi z powodu twojej Babci :-/ Magda wspaniale że beta rośnie. Ja wczoraj byłam strasznie zmęczona, śpiąca, w pracy cały czas ziewałam i nie miałam ochoty nic robić, na szczęście mam taką pracę że nikt mnie nie"ściga" i mogłam wczoraj trochę sobie odpuścić. Zasnęłam o 20.30 i dopiero mąż mnie niechcący obudził ok 2 jak przyszedł do sypialni no i odechciało mi się spać. Włączyłam tv, Wypiłam szklankę mleka. I jeszcze spróbuję zasnąć przed tv. Trochę mnie brzuch bolał przed chwilą ale już przeszło. W sumie nie wiem czy to brzuch w sensie macica, czy żołądek, czy jelita. Do lekarza planuje zadzwonić w piątek i umówić się na wizytę. No chyba żeby coś się działo to od razu. Dobranoc dziewczyny, może jeszcze uda mi się zasnąć, bo o 6 pobudka. Na szczęście piątek mam wolny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jednak zdecydowałam rano że dziś nie idę do pracy, wezmę sobie urlop na żądanie, bo znów odczuwam brzuch. Jak w ciągu dnia nic się nie zmieni, to jadę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi dzisiaj 30dc, @ spóźnia mi się już 2 dni. Test robiony wczoraj był negatywny więc cierpliwie czekam. Jeżeli do końca następnego tygodnia nie dostanę @ to będę się musiała wybrać do ginekologa. W pracy jakoś się wszystko poukładało tylko jest to stresujące zajęcie i myślę, że może stąd między innymi wynika przesunięcie okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi a nic nie pisze o sobie bo w zasadzie nic sie nie dzieje:-) termin @ mam na srode, i czekam spokojnie, nie mam czasu za specjanie myslec o sobie bo umowe w pracy mam do konca listopda, i dopiero wczoraj dowiedzialam sie ze umowa zostanie przedluzona:-) A co do samopoczucia to od jakis 2 dni czuje podbrzusze czasami ale to zupelnie normalne pod koniec cyklu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda31
Maomi dobrze ze robisz porządek z ząbkami mi strasznie poleciały po ciąży do tego stopnia ze musiałam koronki zakładać,pewnie głównie przez żelazo które musiałam przyjmować a on osłabia zęby.Lece zaraz na wizytę do gina,i pozniej odrazu do pracy. Chyba przestanę naciskać na męża bo ma to odwrotny skutek,mam dni plodne a on unika zbliżenia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Kamila, bardzo mi przykro z powodu babci.. :-( Jeszcze trochę i się dowiesz.. U mnie na parę dni przed badaniem bety tak parę razy ukłuło , dosłownie tak pulsacyjne.. trzymam kciuki :* Xyz Maomi no ja też byłam przed wizytą u stomatologa, bo mam dziurę w jednym zębie.. Na pewno będę musiała go leczyć podczas ciąży, bo chyba jej nie przetrwa.. Ale fajnie.. jeszcze moment i Wasza Kruszynka zagości u Was!!! Czekam na relację! Xyz Gowsik, ja w ogóle nie czułam się inaczej niż na @.. tyle tylko że dość wcześnie wykonywałam betę i dość szybko wiedziałam, że się udało! Także póki tej @ nie ma, nic straconego.. testy sikane zawsze wychodziły albo w dniu @ albo tuż po niej.. Xyz Atomka, oczywiście to że boli brzuch w pierwszych tygodniach ciąży to normalne, choć ja nie czuję go jakoś specjalnie.. Wszystko zależy jak mocno boli.. Może lekarz poleciłby jakaś nospe, bądź coś z progesteronów.. Daj znać kochana! Xyz Ruda - ech z tymi facetami! Może spróbuj wieczorem seksownie się ubrać, zaczep go w łóżku.. to działa przeważnie.. a co Twój na to że myślicie o potomstwie? Chce dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Blondyneczko oby jod zniżył tsh jak najszybciej, i żeby po tym raz, dwa Wam się udało! Czekamy do końca cyklu :-) kiedy powtarzasz badania? Xyz Ja dziś wolne :-) zaraz idę ogarnąć łazienkę bo przez to wszystko jakoś nabałaganiło mi się w mieszkaniu. W ogóle już mi się tu sprzątać nie chce, bo jestem jedną nogą przy wyprowadzce. Ale chyba dopiero po Nowym Roku.. Coś się przedłuża.. Nic nie czuje. Objawów brak.. Aha, zapomniałam dodać że jednak luteine biorę 200 mg na dobę bo ten mój progesteron niski.. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu powtarzam wyniki za okolo 2 tyg, bo pani doktor kazala mi pobrac jod przez 3-4 tyg i sprawdzic wynik,i prawdopodobnie to tarczyca utrudnia zajscie w ciaze ale podobno to nie jest jakis straszny wynik dlatego najpierw jod i tak pomyslalam ze moze zbadam jeszcze prolaktyne, byla w normie ale nie wiem jak jest teraz , a moze ktoras pamieta czy prolaktyne robi sie w okreslonych dniach cyklu? bo juz nie pamietam... Olilia a jakies mialas wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Hej Magda, mam gdzies z tylu glowy ze wszystko sie moze zdarzyc :) i ze test, nawet w 34 dniu (wczoraj) moze jeszcze teoretycznie byc negatywny (zwlaszcza ze wykonywany wieczorem). Pamietam caly czas o przywolywanej czesto historii Justyneczki kiedy dopiero w 42 dniu test wyszedl pozytywny. Natomiast, dla wlasnego zdrowia psychicznego, staram sie o realne i racjonalne podejscie do sprawy. Bo nie uwazam zeby nakrecanie sie w czymkolwiek mialo mi pomoc, wrecz przeciwnie, sila sugestii jest czasem duza, ale przeciez od niej samej nie zajde w cudowny sposob :) Wiec czekam. Bylam przeziebiona, to tez moglo wplynac na przesuniecie @, byla podroz, wiecie jak jest. Od wczoraj czuje mocno prawy jajnik (?) Oczywiscie bede Was informowac na biezaco :) Atomka, odpoczywaj i nabieraj sil. Doris, trzymam kciuki! Jak zreszta za Was wszystkie i kazda z osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gowsik, oby ta @ nie nadeszła. Powodzenia Kamila za Ciebie też trzymam kciuki :) Ja przed @ też miałam typowe objawy nadchodzącej @, więc nie ma się co tym sugerować. Blondyneczko, oby jod okazał się wystarczający i pomóg. Nie pomogę w sprawie prolaktyny, bo nie wiem. Magda super, że się dobrze czujesz, ale wcale Ci się nie dziwię, że już Ci się nie chce sprzątać, jak masz na horyzoncie wizję przeprowadzki. Uważaj na siebie :) Mnie dziś ten brzuch niepokoi, zostałam w domu, odpoczywam, a po 12 będę dzwonić do lekarza, czy mnie dzisiaj przyjmie. Jeśli tak, będę chciała pojechać i sprawdzić co się dzieje. Mam różne obawy :/ No i oczywiście się boję :/ Nie wiem, co jest normalne, a co nie, czy taki ból świadczy o czymś złym, czy jest dopuszczalny. Jak coś będę wiedzieć to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g86
Maomi ja powinnam być juz po ovu ale co za różnica koniec spiny w temacie dziecka. Humor mam dobry nawet M. mnie ostatnio nie wkurza :) Już nie mogę się doczekać Świąt i wyjazdu do Zakopanego. Chce nabrać naprawdę dużego dystansu do tego i oby mi taki wypad w tym pomógł. Atomka dobrze zrobiłaś biorąc UŻ i tak nikt za prace nie podziękuje a dziecko ważniejsze Reszta dziewczyn niech się trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G86 taki wypad na pewno Ci dobrze zrobi, zazdroszczę, Zakopane o tej porze roku musi być wyglądać bajkowo. Ja raz byłam w Zakopanem i to był cudowny wypad. Agnieszka jak tam plecy? Przestały boleć? Odpoczynek w domu pomógł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plecy juz lepiej ale teraz czekają mnie zabiegi i musze wziąść aparat z laserem i pradami do domu żeby mi mój narzeczony zrobił bo sama nie dam rady. Bo nad je czuje takie napięcie mięśni ale jest i niebo lepiej . Juz teraz wiem ze musze się oszczędzać w pracy. Dziekuje ze pytasz. Suchajcie mój się tak wkręcił w to co powiedział lekarz se ja wczoraj chcialam hehe ciało do ciała hehe a on ze to jeszcze nie te dni. No jestem w szoku a ja do niego ze przecież nie tylko w te dni trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam, ale dziś nie ma lekarza. Umówiłam się na środę 2 grudnia na 19.40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Aga ten to ma podejście ale troch ma racji teraz skup się na kręgosłupie :) Atomka do wizyty masz juz blisko oby wszysko było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby już się ten ból nie powtórzył. Idę teraz na krótki spacer, muszę się chyba dotlenić, może świeże powietrze dobrze mi zrobi. Agnieszka to ten twój rzeczywiście niezły jest, fajnie że tak się wyczuł, wie co i jak. Ruda odpuść trochę mężowi, niech sam zatęskni i myśli że do niego należy inicjatywa, faceci chyba to jednak lubią, niby tacy nowocześni, a w głębi duszy wciąż polują na mamuty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Hej dziewczyny Atomka ja tez mam bole ale lekarz powiedzial ze tak moze byc. Moje bole byly jakby takie na @ Blondyneczka ja kilka razy robilam prolaktyne i szczerz na patrzalam na dzien cyklu. Dzis bylam na wizycie u gina , zrobil usg od srodka , byl pecherzyk ale stwierdzil ze zarodek jest zbyt maly aby dowiedziec sie co i jak, bylo widac malutka pulsujaca plamke ale powiedzial ze bicie jest troche nieregularne i ciezko zbadac. Mam wizyte na 16.12 juz na usg. Dostalam luteine, musze brac dwa razy dziennie, witamine D3 i zwiekszona dawke kwasu foliowego no i oczywiscie moje tarczycowe. Mam nadzieje ze wiecej nie przybedzie, lekarz stwierdzil ze nie mamy co narazie panikowac bo to jeszcze wczesnie, ale ja i tak teraz bede sie stresowac do tego 16 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak rozumiem cię doskonale, przypomnij mi który to u ciebie tydzień licząc wg ostatniej @. Najważniejsze że jest pęcherzyk i jest tam gdzie trzeba. Na następnej wizycie pewnie już usłyszysz serduszko. U mnie ból nie był taki jak przed @ tylko raczej taki podobny jak na ovu, jakby mnie jajniki bolały, taki tępy, jednostajny. Już jest mniejszy, ale jeszcze coś tam odczuwam. Jestem jakaś osłabiona, mam lekkie zwroty głowy. Ale dobra już was nie zanudzam, w ogóle taka pogoda dziś, pada, szaro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
Jestem:) kurczaki ostatnio brak czasu na wszystko...nie bylam u lekarza bo nie mogę się dostac dopiero w srode idę prywatnie. Niestety do poniedzialku tylko pracuje. Ale cóż tak mialo być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, zatestowałam dzisiaj, @ wypada na jutro,negatyw. Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianeczkaaa życzę ci abyś szybko znalazła lepszą pracę. Kamila szkoda, ale dopóki nie ma @ jest nadzieja. Oby @ jednak nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
blondyneczko prolaktynę robisz kiedy chcesz. a ja mam termin @ też na środę :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×