Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Blodyneczka tak tak zaczynaja sie ale chorubsko mnie dopadlo niestety. Ale przytulanka beda hak mnie bardziej nie rozłoży oczywiście. Aha to widze ze u was tez w czasie sie to ciagnie! Moze hormony sie regulują i dlatego nie ma plamien. Dorota ha schudlam obecnie z 72.5 do 66 kg odrzuciłam tyko fast food slodycze smazone napije gazowane jem wiecej wrzyw i owocow stale godziny jedzenia najpozniej o 19 kolacja albo wogole. I tak jakos poszlo. Teraz waga spada wolniej ale to normalne. U mnie to pomogło a ty jak sie odzywiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Witajcie po przerwie. Nie odzywalam sie ale caly czas Was czytam. Ja na dniach dostane @. Brzuch i piersi bola. A na dodatek nocne poty ktore u mnie wystepuja praktycznie w kazdym cyklu przed @. Ponoc to normalne z uwagi na ' skaczace' hormony ale takze dosc uciazliwe. W kazdym razie dzis cos okolo 27 dc. Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka a Ty na kiedy masz termin@? Dobrze mi się przypomina że na weekend? Kamila co u Ciebie, dalej cisza? Gowsik myślałam wczoraj o Tobie, że się coś nie odzywasz, przywołałam Cię myślami ;) Mam nadzieję że niedługo przeczytamy od Ciebie pozytywne wieści. Agnieszka to kuruj się bo teraz dużo osób łapie zapalenie płuc, a jedna moja koleżanka leży w szpitalu z gruźlicą :/ Sporo schudłaś, gratuluję silnej woli :) Blanula trzymam kciuki i czekam na pozytywne wieści :) Ja postanowiłam znowu mierzyć temp w tym cyklu, nawet po to żeby sprawdzić czy w tym temacie się też coś nie pomieszało. Póki co wszystko książkowo, spadek temp w 13dc, wzrost w 14, jakimś cudem byłam też w stanie zauważyć śluz płodny (zawsze mam z tym problem), od dziś (17dc) już typowo niepłodny. Faszeruję się witaminami i czekam na rozwój sytuacji ;) I mam pytanie: chciałam wczoraj kupić siemię lniane o którym tu często piszecie, ale jedyne co znalazłam w sklepie to len... jakiśtam, już nie pamiętam :( Czy to jest to samo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyn tak to samo,mam 2 opakowania,len mielony, dosypuje czasem do jogurtu.Mnie czasem boli brzuch,ale cisza , popijam sobie piwka i biorę ciepłe kąpiele żeby @ przyszła bo spóźnia się już 4 dni.kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga czy ja wiem czy sie w czasie wyciaga, bo bez sensu isc narazie bo jak juz pojde to trzeba chyba o inseminacji myslec i o droznosci, a byc moze dopiero teraz wpasnie hormony sie ogarnely i moze sie uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blondyneczko a nie wolisz miec pewnych badan z glowy?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi ale ja juz mam porobione wszystkie badania :-) wszystkie hormony plus cukier z obciazeniem i cholesterol i nawet usg tarczycy i wizyta u edno zaliczona:-) owu sprawdzona ze jest, bo wczesniej jej nie bylo:-) biore siatke lekow i roznych witamin rano:-) maz to samo:-) wiec teraz pozostaje dzialac a jak nie wyjdzie to wtedy wieksze dziela tzn droznosc i inseminacja... ale jeszcze nie rozmawialam na ten temat z moja lekarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Hey dziewczyny, jestem po wizycie, wg usg 19 tydzień. Znamy już płeć, będzie chłopiec :-) akurat rozłożył ładnie nóżki i było widać. jak na razie wszystko ok. Wyniki krwi się poprawiły. Teraz czekam na usg połówkowe za jakieś 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Atomka to będzie synus mamusi :-) Fajnie że wszystko się układa gratuluję ! :-) A ja jutro podchodzę do ostatniej kroplowki jeśli nie ruszy to cc i już jest mi wszystko jedno bo już jestem zmęczona tymi kroplowkami i ktg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Oj Renia ... Wierzę Ci, że możesz być już zmęczona, choć jeszcze się nie zaczęło! Wytrwałości dziewczyno! U mnie też dobrze. Wczorajsza wizyta potwierdziła synka :-) Radek ma prawie 15 cm i waży 250 gram. Za ponad dwa tygodnie połówkowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Renia :-) a ja cały czas jak wchodzę na forum to szukam wieści od Ciebie, czy już... powodzenia jutro. Oby kroplówka tym razem dała efekt i dzidzia pojawiła się na świecie szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DigitalGirl
Atomka, Magda super, że znacie już płeć...pojawiają się na świecie nowi super faceci :D a jak mężowie na te wieść zareagowali? Bo mówi się, że niby każdy mężczyzna chce mieć syna &&Renia, już niedługo...trzymaj się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Byłam dziś na usg piersi i się okazało że mam w prawej gruczolaka o średnicy 8x6 mm ... Lekarz który mnie badał stwierdził że póki co nie ma w nim żadnych zmian nowotworowych, tylko trzeba kontrolować rak na pół roku. Ale ja i tak się boję :( Ciekawa jestem co mi na to mój gin powie, wizyta za 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyn wierze że to zniknie szybko,wiem że się martwisz,ale głowa do góry, lekarz mówi że to nic szkodliwego,napewno przy następnych kontrolach będzie już tylko lepiej!!!!!! Gowsik co u Ciebie? To chyba 28 dc ;)) Mnie często i mocno boli brzuch, @ będzie,a następny cykl znając życie będzie @ co do dnia dokładna. Nie wierze już w ciążę, jest ona dla mnie taka nieosiągalną..;(Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyn, bądź dobrej myśli. Jeśli lekarz się tym za bardzo nie przejął, to Ty też nie powinnać. Kamila - głowa do góry. Jeszcze na pewno zobaczysz te dwie tłuściutkie krechy. A wtedy cały ten czas oczekiwania przestanie się liczyć. Wiem, że nie jest łatwo, ale nie można się poddawać! Ja w tym cyklu czuję, że znów się nie udało, ale jak tylko przyjdzie @ a potem zaczną się dni płodne, to znów zacznę walczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://f.kafeteria.pl/temat/f1/blagam-pomozcie-p_6461704 - jest nas tyle na kafe że jakby każdy wysłał tego jednego smsa to szybko uzbierałabym potrzebną sumę na operację. Bardzo wszystkich proszę o pomoc. Błagam o smsy oraz przekazywanie 1 % Chętnie się odwdzięczę w jakiś możliwy sposób (mogę np. rozliczyć pit-a w zamian za wysłanie sma i wpisanie w formularz pit 1% podatku dla mnie) lub może coś zaproponujecie? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojej owulacji może coś jeszcze będzie, na dzisiejszym USG pojawił się pęcherzyk dominujący 15mm i mam przyjść jeszcze w sobotę. Ponownie zbadałam estradiol i jest w normie (jest pik) ale lekarz powiedział, że jego poziom tyłka nie urywa i pewnie w następnym cyklu będę brać estrogen. Amini estradiol wplywa na wzrost pęcherzyków, wzrost endometrium itd. jest generalnie jednym z ważniejszych hormonów, które mają wplyw na w proces rozmnażania. Jeżeli chodzi o wzrost pęcherzyków to trudno powiedzieć, norma to podobno 1,5mm a 2mm na dobę ale u mnie podczas przedostatniego monitorowanego cyklu rósł 1mm (nie wiem czy teraz też bo lekarz mi nie powiedział jak to wygląda tym razem i czy to jest złe tempo, zapytam w sobotę). Pęcherzyki pękają w okolicach 20-21mm ale wydaje mi się, że tu nie ma jasno określonych norm i chyba nie da się stwierdzić, że u Ciebie pęknie w tym cyklu np. mając 20mm, pamiętam jak tu dziewczyny pisały, że musi pęknąć do jakiejś określonej wielkości bo z przerośnietego nic raczej nie będzie ale nie pamiętam jakie to wielkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Kochane mam pytanie. Takie na wysrost, ale ciekawi mnie to... Moj M podczas stoaunku stwierdzil, że bylo inaczej niz zwykle jakos tak luzniej i inaczej... Nakrecil mnie bo po zakonczeniu mówi Kochanie no teraz to na pewno jest dzidzius. Wiec moje pytanie brzmi czy mozna odczuc roznice podczas stosunku na poczatku ciazy? Oprocz tego piersi wcale mnie nie bola wiec nadzieja miesza sie z jej brakiem @ powinna przyjść za 6 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris no to pieknie pecherzyk podskoczyl:-) napewno cos z niego bedzie;-) a i rozjasnilas mi troche z tym estradiolem bo ja od tego cyklu lykam wlasnie na niego leki, bo mam za blisko dolnej normy a okazuje sie ze on jest taki wazny:-/ U mnie,zaczelo sie plamienie wiec idzie @, troche mi zal ale w sumie bywalo gorzej:-) zdaje sobie sprawe ze u nas tak szybko nie zaskoczy mimo lekow i moze dlatego bardziej na luzie podchodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko a są jakieś skutki uboczne tych leków zwiększających poziom estradiolu? pytam bo słabo znoszę branie hormonów i nie wiem na co się nastawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten lek co ja biore nazywa sie estrofem czy jakos tak:-) jedyny skutek ktory ja zauwazylam to ,to ze mam 5dni mnostwo sluzu plodnego, non stop az czasami mam go dosc bo jest go naprawde duzo... a tak to nic wiecej sie nie dzieje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Dzieki Doris za informacje :-) A w ktorym dniu sie go bada? Ja nigdy nie mialam badanego. Zastanawiam sie,czy na wlasna reke powinnam zrobic badanie. Fajnie,ze owulacja ruszyla :-) Piekny pecherzyk,wiec moze cos bedzie :-) Blondyneczko,myslalam o droznosci. Zastanawialas sie nad tym badaniem? Na pewno nie zaszkodzi a moze pomoc. Z tym,ze na to badanie dopiero dostaje sie skierowanie po roku badan. Dobrze,ze podchodzisz bardziej na luzie. Moze to pomoze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko dzisjaj dowiedziałam się też, że estradiol wpływa na produkcję śluzu płodnego (mówiłam lekarzowi, że nie mam śluzu własnie, jak nigdy, a on powiedział, ze nie dziwi sie skoro estradiol jest na takim poziomie). Amini to Ty miałaś sprawdzaną drożność a nie miałaś badanych hormonów? Ja mialam polecenie od lekarza aby zbadac go do 5dc razem z FSH, podobno badany w 3dc pomaga określić rezerwę jajnikową ale nie wiem na jakiej zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Hormonow w pierwszej fazie nie mialam badanych. Juz sie nie chce nakrecac i myslec co powinnam badac,bo mam dosc lekarzy. Nie chce tez mowic lekarzowi,co ma badac,a co nie,bo sie nie znam na tym. Ale chyba zrobie sobie sama badanie prywatnie i pojde z wynikiem. W sumie to on mi zasugerowal obnizenie tsh i dzieki temu zaczelam drazyc ten temat. A jezeli chodzi o droznosc to ciesze sie,ze mam za soba. Przynajmniej wiem,ze niezaleznie od dalszych krokow to nie jest przyczyna niepowodzen. Zobacze co dalej wymysli :-) Doris troche mnie nastraszylas,ale gdyby cos bylo nie tak,to mialabym owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Justyn, Kamila, u mni nic czym mozna sie 'chwalic'. Starania w sumie odwieszone na kolku. Ja sie intensywnie ucze do egzaminu, jeszcze prawie cztery tygodnie. Dupsko juz mnie boli od siedzenia. Forma fizyczna praktycznie zerowa. Kochamy sie rzadko bo zmeczenie robi swoje. Byle do 22 marca i bede juz to miala z glowy, niezaleznie od wyniku. I bedzie mozna wrocic do normalnosci. Nie bede sie w dalszym ciagu spinac bo juz stresu mam po kokardy. Skupimy sie na sobie nawzajem bo obojgu nam tego potrzeba. Pozdrawiam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi myslalam ale moja gin powiedziala ze to ostatecznosc i najpierw zajela sie hormonami, powiedziala ze po obrazie usg nie widac zeby miala problem z droznoalscia ale temat droznosci jest otwarty i jak pojde do niej w kwietniu to pewnie o to zapytam. A ja chodze prywatnie wiec i za droznosc bede musiala zaplacic. Doris u mnie wlasnie byl sluz ale tylko jeden dzien i nie w takich ilosciach jak teraz wiec roznica diametralna... wiec nie boj sie tych lekow on jest naprawde spoko :-) o ile dostaniesz ten co ja mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyn glowa do gory lekarz mowi ze wszystko jest pod kontrolą. Wiem wiem ze to naprawde starch tez bym sie bala ale spokojnie trzeba podejsc do tego bo osiwiejesz kochana. Napewno sie wszystko wchlonie. Blodyneczka ja nie mialam droznosci robione. Ale pewnie jak bedzie trzeba zrobic inseminacje o będę musiala je zrobic. Doris a widzisz ładnie urusl pecherzyk moze jednak masz pozna owulacje?! Dziewczyny jak bylam w poradni rodzinnej na spotkaniach to babka mi powiedziala ze lepiej nie nosic wkładek higenicznych bo wtedy sluz jest bardziej widoczny i nasz hm "myszka" bardziej oddycha. I w sumie przestalam je nosic i faktycznie widze różnice w sluzie jest go wiecej i jest widac ten rozciagliwy. Myslalam ze to sa bzdury ale jednak widze roznice. Wiec kobitki te które nasza cały czas wkladki i nie moga zaobserwować śluzu to polecam odstawić wkladki na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyn glowa do gory lekarz mowi ze wszystko jest pod kontrolą. Wiem wiem ze to naprawde starch tez bym sie bala ale spokojnie trzeba podejsc do tego bo osiwiejesz kochana. Napewno sie wszystko wchlonie. Blodyneczka ja nie mialam droznosci robione. Ale pewnie jak bedzie trzeba zrobic inseminacje o będę musiala je zrobic. Doris a widzisz ładnie urusl pecherzyk moze jednak masz pozna owulacje?! Dziewczyny jak bylam w poradni rodzinnej na spotkaniach to babka mi powiedziala ze lepiej nie nosic wkładek higenicznych bo wtedy sluz jest bardziej widoczny i nasz hm "myszka" bardziej oddycha. I w sumie przestalam je nosic i faktycznie widze różnice w sluzie jest go wiecej i jest widac ten rozciagliwy. Myslalam ze to sa bzdury ale jednak widze roznice. Wiec kobitki te które nasza cały czas wkladki i nie moga zaobserwować śluzu to polecam odstawić wkladki na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×