Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość Blanula87
Agnieszka chyba kazda z nas to przechodzila ehhh... :-( U mnie 13 dzien odkad zaczela rosnac tempka dzis rano strasznie mnie rwalo a moj maz mowi ze to na bank dziecko bo nigdy tak nie mialam i az sie boje jak jemu bedzie przykro jak sie okarze ze to tylko rozwalone hormony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Gowsik oczywiście że pamiętamy, dawno się nie odzywałeś. Gratulacje, rośnijcie zdrowo. Dziękuję dziewczyny i życzę wam takiego szczęścia, bo uczucie jest cudowne. W miarę możliwości będę zaglądać i wam kibicować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniq87
Amimi dziekuję za wsparcie :* termib faktycznie na dniach i im blizej tym chyba trudniej usiedziec. Tez czekam tak jak Ty :) na kiedy masz termin ? Swoja drogą przypomnialo mi sie jak wariowalam przy staraniach wczesniej.. kiedys wmowilam sobie ze ja bank jestem w ciazy i jak @ zaczynala sie rozkrecac to beczalam mezowi ze to na pewno poronienie i musze do lekarza. Ba nawet do tego lekarza dzwonilam, na szczescie bylo pozno i nie odebral. Mysle ze to hormony robia z nami to wszystko. Okropne to jest. Bardzo sie staram nie nakrecac... bo jest milion objawow ktore moga swiadczyc o tym ze sie udalo i drugi ze nie. Agnieszka, wiem co przezywasz, przykro mi strasznie ze przyszla.. ale nie poddawaj sie , glowa do gory, uda sie, musisz byc dobrej mysli :* faktycznie, idz na zywiol i czerp przyjemnosc z wakacji. Wczoraj wlasnie gdsies czytalam ze kobieta moze zajsc w ciaze jak jest ssczesliwa. A z kolei nie to co sie nam przytrafia czyni nas szczesliwymi ale to jak my to postrzegamy. Zycze wiec i Tobie i wszystkim nam znalezienia tego co naprawde nas uszczesliwia i trzymania sie tego kurczowo. :* atomka gratulacje, mam nadzieje ze przynilas nam tu odrobine szczescia na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondyneczka87
Aga tak mi przykro... znam ten ból aż za dobrze... w tamtym cyklu miałam taka nadzieje i przyszlo kolejny raz rozczarowanie... i tez mam wstępny termin drożnosci na wrzesień... DAMY RADĘ!!! Moniq dobrze pamiętasz:) wyjeżdzał ale od roku jest juz w domu, teraz mu sie trafila 3tyg delegacja ze zjazdami na weekend wiec luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Moniq ja dopiero termin mam na przyszly weekend, wiec jeszcze troche przede mna. Ale Ty juz niedlugo sie dowiesz i oby to byly pozytywne wiesci :-) Xxx Aga, Blondyneczko bedziecie to miec juz z glowy. A noz sie okaze,ze po hsg sie uda :-) Powiem Wam,ze ja tez sie czuje tym wszystkim czasem zmeczona. A najgorsze jest to,ze tak bardzo bym chciala,a tak sie tego boje,ze sobie nie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi to jesteś już po inseminacji? Hmm umknęło mi to gdzieś... 3mam kciuki. Wiem.ze czekanie jest najgorsze ale kibicuje Ci żeby się udało!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wiem co czujesz, wszystkie wiemy :( przykro mi. ale nie można się poddawać, przecież macie plan , i to bardzo konkretny. zaraz przejdzie. ja tylko raz rozkleiłam się przy mężu a tak to płacze w poduszkę ...jak zobaczyłam jak jemu jest przykro to jeszcze gorzej tą porażkę zniosłam. Amimi trzymam kciuki!!! będzie dobrze :):) musi być. Blanula ja bym poszła na bete na twoim miejscu już dawno. nie mogłabym życ w takiej niepewności. pamietam że ostatnio też coś Ci się poprzesuwało, przypomnij z jakiego powodu? robiłaś hormony? Moniq to czekamy. chociaż ja złudzeń nie mam. pocieszam się , ze to dopiero pierwszy cykl po hsg no i jeden jajowód tylko drożny więc raczej cudów nie powinnam się spodziewać. dziewczynki znikam na kilka dni, jadę na upragniony urlop. niedługi wprawdzie ale zawsze to coś :D. pozdrawiam wszystkie, trzymam kciuki za nas kochane. nie poddawajmy się. będzie dobrze!!!!!!!!! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny jestescie kochane! dobrze ze tu jestem wasze slowa mi chociaz troche pomagaja ze nie jestem z tym sama. Bo moje koleżanki mnie tez wspierają ale jak moga to rozumiec jak same przez to nie przechodziły. teraz obecnie jestem mysla o hsg moze to cos da i przepływ plemnikow będzie lepszy. No Blodyneczka to wrzesien bedzie dla nas w jakim stopniu wazny. ! Za resztę kobitek trzymam kciuki zeby okres nie przyszedl! Kamyczek miłego urlopu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Kamyczku robilam hormony wyszly ok ja ogolnie mam problemy z owu i chyba stad byly przesuniecia jednak nigdy takie dzis 39 dc mam wizje wielkiej torbieli... No ale jutro o 17 mam wizyte u lekarza i wszystko sie wyjasni. Sciskam Was wszystkie kobietki musimy być silne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Kamyczku,udanego wypoczynku zycze :-* Czuje,ze juz niedlugo Ci sie uda :-) I dziekuje za wsparcie. Xxx Blanula,moze to nie jest pocieszajace,ale ja tez tak mialam. Kiedys myslalam,ze cykl byl bezowulacyjny i okres idzie,bo tak bolal mnie brzuch. A potem temp szla w gore i po 14 dniach okres. Cykl trwal ok 50 dni... Nie mysl,ze masz torbiel. Tak czasem sie dzieje. U mnie dopiero po clo cykle staly sie w miare regularne. Jutro dowiesz sie wszystkiego na wizycie. Xxx Blondyneczko ja juz po :-) Teraz czekam. Brzuch mnie pobolewa i chyba piersi zaczynaja. Pewnie znowu nic z tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanula trzymam kciuki za Ciebie, jutro się wszystko wyjaśni, mam nadzieję że usłyszysz same pozytywne informacje. Amimi myślę że wszystkie będziemy czekać razem z Tobą na brak @ ;) Oby się udało. Dziewczyny uda nam się kiedyś wszystkim, zobaczycie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie termin na jutro , ale jako, że bylam w aptece to kupilam 2 testy. Zrobilam jeden. Blady ale pozytyw, jestem troche w szoku i musE to potwierdzic jeszcze :) sciskam wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq gratuluje:-) Aga a no wrzesień będzie ważny o ile mi się coś nie poprzesuwa... i jeszcze muszę posiew powtórzyć i powiem Wam szczerze ze mi się normalnie nie chce... hehe Amimi no to trzymam kciuki mocno mocno i odliczam razem z Tobą !:-) melduj jak się czujesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na swoim wykresie w ovufriend zaobserwowalam jednodniowy, nieznaczny spadek tempki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Moniq super :-D jeszcze nie gratuluje,ale mocno kciuki trzymam,zeby to bylo to. Szczesciara z Ciebie:-) Jakies odczucia? :-) Xxx Blondyneczko,bierz probiotyki. Ja bralam i nie mialam juz bakterii. A tez sie balam,ze nie podejde do hsg. Masz juz dokladny termin? A ja czuje sie bez zmian. Brzuch pobolewa raz mocniej raz slabiej,wiec cos mi sie wydaje,ze to jeszcze nie moj czas. Ale zobaczymy za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przepraszam, że poprzednią wiadomość tak napisałam, ale to było z doskoku, miałam gości, jutro mam znów i jeszcze piekę ciasta; ) xxx Amimi dziękuję za kciuki:* odczucia takie, że aż się wierzyć nie chce, piersi mnie nie bolą, żadnego śluzu i tylko ból jak na @ i czasem kręgosłup, ale mnie boli co trzeci dzień normalnie też. Więc jeżeli się potwierdzi, to proszę, nie myślcie nigdy że nie udało się bo brzuch boli;) a co do takich psychicznych odczuć to cieszymy się z mężem bardzo;) boję się tylko przebiegu ciąży ( jeżeli to ciąża) czy będzie wszystko dobrze, bo przecież mam tu już 10 miesięczną córcię i trzeba ją nosić i w ogóle. Ale staram się być dobrej myśli;) Amimi trzymam za Ciebie kciuki moocno , mam nadzieję, że za tydzień też nam ogłosisz dobre wieści:* Blondyneczko dziękuję ;* wrzesień już niedługo, a to że się nie chce.. wiesz, że najlepsza impreza jest wtedy kiedy nie ma się ochoty na nią iść.. Myślę, że razem z Agą Wam się uda w jednym terminie i będziecie się cieszyć razem;) xxx Blanula czekam na wieści jutro:* xx Kamyczku miłego urlopu,wypoczywaj! xxx Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Moniq,coraz bardziej wydaje mi sie,ze nie udalo sie. Takie mam przeczucie. Obym sie mylila. Moze temu tak jest,bo trwa to juz strasznie dlugo. Co miesiac sobie robie nadzieje,ze moze sie udalo,pomimo bolu brzucha. W tym mc juz chyba w to nie wierze. Boli mnie od rana. Dzisiaj jak wstalam to strasznie mnie w jajnik****alo. I tak caly dzien pobolewa. Typowo jak na okres. Pewnie na dniach zaczna bolec piersi. Moniq i tak sie ciesze,ze Tobie sie udalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi, też mam nadzieję, że się mylisz.. będę czekać z Tobą na przyszły tydzień ;) mam nadzieję na jakieś jeszcze pozytywne wieści tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Moniq gratki! Ja wrocilam do domku z torbielem na lewym jajniku 5 cm na 3 cm i lecimy z duphastonem przez 10 dni jesli wczesniej przyjdzie @ mam odstawic i sie zglosic w 3 dc zeby nie marnowac czasu jesli nie przyjdzie po 14 dn mam zrobic beta hcg i będziemy dalej myslec co robic. Pan dr jest taki sympatyczny ze wcale nie wyszlam zalamana. Dziewczynki damy rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniqu gratulacje! Amimi moze jednak sie udalo to ze brzuch sie odzywa to akurat moze znaczy ze albo okres albo ciaza wiec nie trac nadzieji. Ile procent szans wam dal lekarz przy inseminacji? Blanula a powiedz mi od czego taka torbiel sie moze zrobic? od niepekających pęcherzyków czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Tak Agnieszka to jest najprawdopodobniej nie pekniety pecherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blanula,a bylam przekonana,ze tam Ci nic nie wyjdzie... szkoda. Ale teraz wiesz,co sie dzialo. Xxx Aga,nie pytalam jakie sa szanse. Kiedys powiedzial nam,ze statystycznie szanse wynosza 5-25%. To troche malo,ale zawsze cos. Dziekuje Aga za mile slowo :-) Chyba spanikowalam ostatnio i jakis dolek mnie zlapal. Brzuch pobolewa,ale to na wszystko moze bolec. Trzeba tylko czekac :-) Xxx Moniq jak samopoczucie? Doris,czytasz nas czasem? Jak sie czujecie z Malenstwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi a na kiedy masz termin @? wiesz przy zdrowych parach jest 25% szans wiec tez nie az tak dużo. ale cisza nastala nikt nie testuje. Kto czeka na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Czesc Aga :-) Wiem,ze tez tak jest,ale to jakis mnie nie pociesza. Ja czekam do piatku. Moze w czwartek zrobie test. Chcialam isc na bete,ale to chyba nie ma sensu. Czuje zblizajacy sie okres. Xxx Dziewczyny,co u Was slychac? Moniq jak samopoczucie? :-) kiedy idziesz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanula dziękuję:* przykro mi, że u Ciebie jednak nic, ale najważniejsze że wiesz na czym stoisz. Będzie dobrze:* xxx Agnieszka dziękuję :* xxx Amimi, jestem myślami z Tobą i testem;) oby się udało :* u mnie samopoczucie raczej dobrze, ale się płaczliwa zrobiłam .. byłam na becie, w piątek idę do gin to poproszę o luteinę, jako że w pierwszej ciąży było różnie. A w sobotę nad morze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Wiecie co Kochane... Dzis sie upije. Jest mi slabo i rano znowu wymiotowalam zadzwonilam do lekarza i on powiedzial,ze podejrzewa ciaze,bo moje objawy nie sa torbielowe itp itd zrobilam bete i negatywna wiec co mi pozostalo najwyzej sie wykoncze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
. Czy prawie zawsze musi na mnie trafiać nowa strona i sie zawieszac??? Wrrrrr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Blanula co to się porobiło u Ciebie.... a może faktycznie coś było na rzeczy ale się nieutrzymalo i zlapalas już bete negatywna a objawy jeszcze są bo progesteron jeszcze jest na wyższym poziomie.... bo naprawdę ciężko sobie tłumaczyć tą sytuację... Dziewczyny z tymi procentami to idzie oszalec bo niby jest max25% a niektóre zalapuja za pierwszym razem... masakra :-( u mnie to jest chyba 1% szans:-( albo 0,1%... Ojjj.... u mnie weekend był intensywny bo prawdopodobnie była owu:-) Amimi ja trzymam kciuki i czekam na wieści od Ciebie cały czas;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blanula,a robilas ogolne badanie krwi? Moze sprobuj w ta strone. Moze to cos zupelnie innego. Albo stres. Tez toznie sie na niego reaguje. Xxx Blondyneczko,ja tez tego nie rozumiem. Wiekszosc osob,ktore znam zaszly za pierwszym razem. Pozostale max do pol roku. I za kazdym razem zadaje sobie pytanie,czemu akurat ja. Ostatnio dowiedzialam sie,ze kolejna znajoma w ciazy. Przyszlam do domu i wylam do poduszki. I tak jest za kazdym razem. A to nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
hej Amimi trzymam kciuki!!! Blanula czemu lekarz nie skieruje Cię na jakieś badania?! który dzien bierzesz dupfastona? kiedy odstawiasz? ja pitole.... Moniq gratulacje! mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :) u mnie na urlopie przyszedł okres tak jak przewidywałam. nawet nie było mi smutno bo razem ze mną @ dostała znajoma która z nami była a ona też się stara. wiem, chamskie ale prawdziwe. kochane , ja odpuszczam. mam dość tego. nie może być tak , że wszystko kręci się w okół jednego bo życie mi ucieka :( ponad półtora roku mam wyjęte z życiorysu , bo zamiast cieszyć się sukcesami to się dołuję porażkami. będę mniej zaglądać. trzymam kciuki za wszystkie :):) do popisania za jakiś czas. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×