Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość gość
Jestem gościem który pytał wczoraj o możliwość ciąży przy stosunku w ostatni dzień okresu Cykle mam 28 dniowe ale wiem że mam częste podwójne jajeczkowania ale może trochę sobie wkręcam gabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Gościu zrób test ja w czasie ciazy też miałam plamienie i było wszystko dobrze więc szybciutko test :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Moniq,jak po wizycie? Mam nadzieje,ze wszystko jest dobrze :-) Xxx Aga na kiedy masz termin? Jakies objawy? :-) Xxx Gosciu jak nie zrobisz testu to sie nie przekonasz. Jezeli myslisz,ze moglo sie udac,to lepiej to sprawdzic. Xxx Blanula,kiedy masz kolejna wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi dziękuję, że pytasz:* byłam na wizycie, słyszałam serduszko;) ogólnie jest dziwnie: zarodek ma się dobrze, kosmówka ładnie przyklejona, a te krwiaczki są daleko daleko od niego. Lekarz powiedział,że rzadko się zdarza taki obraz usg, ale uznał, że nie stanowi to zagrożenia dla ciąży i z biegiem czasu przy powiększaniu się zarodka ta przestrzeń zaniknie. Nadal mam luteinę, mam nie szaleć, ale mogę iśc na spacer;) a jak u Ciebie? Jak u reszty z Was? xxx Gosciu zrób test, wszystko sie wyjaśni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Amimi wizyte mam miec 3 lub 5 dc wszystko zalezy od natury @ powinna przyjc w pn. A jak Ty sie miewasz? Moniqu bedzie dobrze ehhh jak ja Ci zazdroszcze... Blondyneczko Aga jak tam u Was??? Ja mam takie napiecie przedmiesiaczkowe, ze nie wiem czy kogos nie skrzywdze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Moniq i super :-) ciesze sie ,ze wszystko jest w porzadku. Teraz juz bedzie tylko lepiej :-) Xxx Blanula,ciekawa jestem jak to u Ciebie bedzie. To czekamy do poniedzialku :-) Xxx A ja jestem juz po zabiegu. Udalo sie wychodowac dwa wieksze i trzy mniejsze pecherzyki. Bylam tak podekscytowana,ze nie zapytalam o wielkosc. I cieszy mnie tez fakt,ze parametry nasienia sie polepszyly,bo nie wierzylam troche tym tabletka. Teraz pozostalo mi czekanie. Dziwne jest dla mnie to,ze nie czulam bolu owulacyjnego i troche mnie to martwi. Zobaczymy,jak to bedzie :-) Jakos sceptycznie podchodze pomimo tego,ze troche nadziei sobie zrobilam. Zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Amimi trzymam kciuki z calego serduszka!!! Kochana jakie tabletki bral Twoj M? Bo moj bierze profertil trzeci mieciac, ale jeszcze nie badalismy drugi raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Moj tez,ale widzimy spora poprawe. Ilosc prawidlowych o dobrym ruchu zwiekszyla sie o prawie dwa razy. A to wedlug mnie duzo. Kiedy powtarzacie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq87 super wiadomość, teraz już będzie coraz lepiej. Ile miesięcy ma twoje pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Amimi to super efekt, u nas morfologia zero... Reszta w porzadku. Badanie mialo byc po drugim stymulowanym cyklu ale ze moj organizm oszalal to lekarz skupil sie na mnie. Moze to i lepiej bo niby dzialanie po 3 mcach stosowania. Ja dzis mam tragiczny dzien jestem rozpalona mialam biegunke a teraz mnie mdli pewnie zoladkowka jakas masakra nawet zaplanowanych porzadkow nie zrobilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blanula,to kiedy powtarzacie badanie? Na pewno poprawia Wam sie wyniki. Ja mialam duze obawy co do tych tabletek,bo cena tez jest wysoka,ale najwaznuejsze,ze pomogly :-) Szkoda tylko,ze ciazy nie ma. A jak Twoje samopoczucie? Xxx Blondyneczko,co u Ciebie? Xxx Aga,a Ty kiedy testujesz? Chyba juz bedziesz miec termin? Jak sie czujesz? :-) jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Amimi moje samopoczunie niedobre... Tylko zjadlam sniadanie i wyladowalam w toalecie myslalam, ze przeszlo bo wczoraj wieczorem bylo juz ok. M pojechal do rodzicow ja zostalam bo byly by ciagle docinki szwagierki, ze moze w ciazy jestem itp poza tym nie mam nastroju ani ochoty na rodzinne spotkania... Badania powtorzymy za jakis miesiac pewnie. Mam jakiegos dola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi trzymam kciuki! Ja nie testowałam bo dostalam okres w sobote. Teraz szykuje sie do Hsg. Dziewczyny moj bierze Fertilman plus i poprawa bala duza pod kazdym wzgledem ostatnie badanie mial w kwietniu nie wiem jak teraz dowiem sie pewnie przy inseminacji jak bedziemy podchodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Aga,szkoda ze dostalas. Teraz spokojnie podejdz do droznosci i dzialajcie dalej. To w nastepnym cyklu podchodzisz do inseminacji? Wiesz juz jaki plan? Dzieki za kciuki :-) Obym wytrzymala te dwa tygodnie,bo juz zaczynam sie zastanawiac nad beta ;-) Ale co ma byc,to bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Amimi nie dziwie sie, ze chciala bys juz wiedziec, sama mysle czesto o Tobie i o tym zeby Ci sie kurcze udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny chwilę mnie nie było, ale tak jak pisałam postanowiłam nie myśleć. średnio my to wyszło, bo mam regularne cykle więc mniej więcej wiem co kiedy wypada. teraz mam termin @ na 1,09 i oczywiście wszystkie znaki na niebie i ziemi zwiastują jej przyjście. miałam chwilę załamania bo koleżanka z pracy urodziła, gratulowałam jej przez łzy. dziwne bo przecież wiedziałam że w końcu kiedyś urodzi, ale wszystko we mnie pękło. byłam szczęśliwa że wszystko poszło po jej myśli, z drugiej strony zżerała mnie zazdrość. chore to wszystko... powoli myślami przygotowuje się do laparoskopii. nie chce tracić czasu. ten cykl będzie trzecim po hsg, mówią, że najbardziej obiecującym, ale jakos nadziei z tym nie wiążę. blondyneczko wlazłam raz na forum bo trzymałaś w napięciu i się rozczarowałam. :(:( jak długo będziesz się leczyć przed drożnośćia? aga przykro mi że @ przyszła. ale masz plany więc jest dobrze. ja na hsg szłam w getrach i zwykłej koszulce. po godzinie wyszłam na własne zyczenie. amimi trzymam za ciebie mocno kciuki, bardzo ładne pęcherzyki. obyś miała bliźniaki , za jednym zamachem od razu parka. :):) blanula nie mogę ogarnąć tych twoich cykli. :) na kiedy termin? testujesz? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi jak wszystko bedzie ok z jajowodami to zrobimy rozne badania krwi i jak bedzie ok to podejdziemy do inseminacji czyli prawdopodobnie w nastepnym cyklu albo kolejnym. moze zapytac ile u ciebie kosztuhe inseminacja? u mnie 700zl Kamyczku ja pojde normalnie ubrana w dzinsach chyba ze bedzie cieplo to zarzuce co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Hej kamyczku milo Cie widziec :-) ehhh jak moja kol urodzila tez peklam to takie trudne... Niby radosc a z drugiej strony ona trzecie a ja nic :-(. Termin @ byl wczoraj wg lekarza wg mnie chyba jutro i bede testowala rano. Nie powiem, ze sie nie nakrecilam wcale bo nadzieja zawsze jest... Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
blanula aż zaglądne z rana :):):) oby oby oby !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamyczku,chyba kazda z nas doskonale Cie rozumie. Cieszymy sie,ze komus sie idalo a w srodku czujemy zal. Kamyczku a nie myslalas o stymulacji,zeby zwiekszyc ilosc jajeczek z droznego jajowodu? Niby trzy pierwsze miesiace sa najlepsze,ale wez pod uwage,ze jeden jajowod jest niedrozny. A tak swoja droga tak liczylam,ze napiszesz,ze sie udalo. Czekamy z Toba do 01.09. Xxx Aga u mnie tez tak kosztuje. Badanie robilam w centrum medycznym,wiec nie placilam,ale tez ich troche bylo. Xxx Blanula termin masz liczony od pierwszej owulacji? Aaaa czekamy na informacje jutro :-) Trzymam kciuki. Xxx Ja mam strasznie mieszane uczucia. Bolal mnie dosc mocno brzuch,czyli tak jak zwykle. Kamyczku,chcialabym miec chociaz jedno. O blizniakach nawet boje sie marzyc. Zbyt dlugo sie juz staramy i nie sadze,zebysmy az takie szczescie mieli. W kazdym razie to byl nasz ostatni zabieg. Jak sie nie uda,to ja odpadam. Xxx Moniq,co u Ciebie? Jak samopoczucie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Amimi tak od pierwszej. W sumie nie wiem czy druga na pewno byla nic na nia poza delikatnym kluciem nie wskazywalo. Teraz mam strasznie delikatne @ objawy az sie boje ze znow test negatywny i @ znow nie bedzie i znow walka z wiatrakami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanula zgodnie z obietnicą wlazłam :D jakie wieści?????????? Amimi byłam stymulowana clo wczesniej, zanim nie wiedziałam, że mam niedrożne jajowody. wyhodowałam tylko jedno jajko na cyklach stymulowanych, więc bez rewelki. ten nowy lekarz jak obejrzał wyniki nie bardzo kwapił się aby podjąc leczenie, bo niby czego jak wszystko było ok. nic, czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blanula,no wlasnie... jak test? Xxx Kamyczku na mnie Clo tez srednio dzialalo. Mialam max 2 pecherzyki i to tylko raz. W tym mc udalo sie wychodowac wiecej,ale to na zastrzykach. Xxx Blondyneczko,co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Nawet testu nie robilam zmierzylam tempke jest malutka wiec najpozniej jutro bedzie @. Niech przychodzi jak najszybciej i dzialamy dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blanula,moze to tylko jednodniowy spadek? Jak sytuacja dzisiaj wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Cześć dziewczyny :), przepraszam, że tyle się nie odzywałam, czytałam Was regularnie i dalej mocno kibicuję ale mam jakieś takie opory przed pisaniem co u mnie, wydaje mi się, że jak napiszę, że wszystko ok to zapeszę, wiem, że to głupie ale jest silniejsze ode mnie. U mnie wczoraj zaczął się 19 tydzień, będzie synek, póki co zwany Miłkiem - jak dla mnie ma zostać Miłosz ale muszę jeszcze popracować nad mężem :). Niby jest już praktycznie połowa a ja dalej strasznie się boję, że coś się stanie i cały czas szukam dziury w całym, a to ból krzyża to pewnie skurcze, a to za dużo upławów i świruję, że mi się wody sączą a to za mało ruchów a to za dużo. Póki co poza 3 pobytami w szpitalu (na początku plamienie, później pęcherz, ostatnio wirusówka i myślałam, że zwymiotuję wnętrzności) nic złego się nie dzieje ale poronienie w cyklu poprzedzającym zajście w ciąże siadło mi na psychikę strasznie i czasami wydaje mi się, że bezpieczniej byłoby odczekać te parę miesięcy no ale wyszło jak wyszło i muszę dać rady. Dotąd nieocenioną pomocą jest dla mnie mąż i moja psycholog ale sama jest w ciąży i od października idzie na zwolnienie więc doprowadzać mnie do porządku będzie musiał tylko mąż :) xxx Amimi trzymam kciuki tak, że prawie odpadają, teraz musi się udać. xxx Blanula do którego lekarza chodzisz w Artemidzie (o ile dobrze pamiętam, że tam) xxx Moniq też miałam krwiaka - o ile nie są wielkie i nie są umiejscowione gdzieś blisko malucha to nie są groźne i w znaczącej większości przypadków wchłaniają się bez większego problemu, będzie dobrze :) xxx Aga, Blondyneczka, Kamyczek będzie dobrze, trochę długie i z wybojami te wasze drogi ale musi być dobrze, grunt to się nie poddawać, zresztą kurcze, nie ma innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Doris cudownie, ze u Ciebie w porzadku jeszcze troszke i bedziesz mogla sie cieszyc malym wielkim cudem :-) Tak dobrze pamietasz. Chodze do dr Zbrocha, ale na razie nie oceniam go w zadna strone. Amimi jak u Ciebie sytuacja? Jak sie czujesz? U mnie dzis przyszla @ ale jakas dziwna malo bolesna i taka na razie delikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanula dr Zbroch to dobry wybór, mam kilkoro znajomych, którym pomógł w zajść w ciążę, zaufaj mu i na bank się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Doris bardzo dziekuje za informacje naprawde lzej na sercu sie robi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Doris,super ze sie odezwalas :-) Teraz bedzie juz wszystko dobrze,zobaczysz. Ale ten czas szybko leci. Dopiero pisalas,ze sie udalo,a to juz polowa. Zycze Ci wszystkiego dobrego :-* Xxx Blanula dzieki ze pytasz. Ja czekam. Czuje jednak,ze sie nie udalo. Piersi i brzuch standardowo zaczynaja bolec. Strasznie mnie to wszystko dobija. Xxx Aga,Blondyneczko,Kamyczku,co u Was slychac? Justyn88 jestescie tutaj czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×