Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Amimi nie sprawdzalam z racji tego ze jesli sie nie uda bedzie inseminacja za 2 miesiace a wtedy się dowiemy jakie wyniki wiec szkoda troche 150 zl na badanie wydac sama wiesz jakie to koszty. Wolimy to wydac na inne badania. Blodyneczka dzis idziesz do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Aga tak idę dzisiaj do mojej gin. spisałam sobie na karteczce ten lek co Ty dostałaś i zobaczymy co mi powie. Jak nie bedzie jakis konkretów to ja zmieniam lekarza bo to jest bez senu a moja cierpliwosc sie skonczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Atomka,Doris dzieki :-) Na pewno bede Was pytac o rade. Ja skonczylam na IP z bolem jajnikow. Urosly mi jak dwie pomarancze. Bolalo strasznie,ale juz jest ok. Fasolki nie widac jeszcze,ale beta rosnie wiec jestem dobrej mysli :-) i chce dac nadzieje reszcie dziewczyn,bo wiem jak ja jej potrzebowalam. Xxx Aga moim zdaniem jest sens. Nawet przy inseminacji potrzebne jest odpowiednio dobre nasienie. Co prawda jest ono obrabiane,ale lepiej miec wiecej niz mniej. Moj zaczal brac chwile przed pierwsza i mielismy ok 10 mln prawidlowych. Wynik sredni. Ale przy ostatniej bylo juz 18. Nie wiem,czy to mialo wplyw,czy nie,ale dopiero po tych wynikach lekarz stwierdzil,ze osiagnal swoj cel. Zrobisz,jak uwazasz,ale szkoda Twojego czasu i nerwow jeeli po pierwszej mialoby sie okazac,ze jest malo. Mam jednak nadzieje,ze Tobie uda sie za 1 razem :-) Xxx Blondyneczko usilnie o Tobie mysle. Nie moge przypomniec sobie tego leku,co ja dostalam,ale pamietam,ze mial dzialanie mocno odkazajace. Mialam po nim tak sucho. A przed samym zabiegiem i tak odkazali mi w srodku. Daj znac po wizycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda ze podczas hsg jeszcze mi wypalił cos zeby nie bylo infekcji ale to trwalo chwile i nic nie bolalo. Amimi moj bierze juz prawie rok kuracje ostatnie wyniki były w kwietniu a byl juz 3 razy na badniu nasienia od listopada do kwietnia wzrosło super z 3 miln w ml do 8 mln w ml jak dla nas to duzo. Wiec kolejne badanie bedzie miał przed inseminacja i teoretycznie powinno byc juz lepiej. Moze i powinnismy zbadać ale nasz ginekolog kazał dzialac na luzie po Hsg i nie zaprzestać sobie badaniami zadnymi narazie glowy. Blodyneczka daj znac co ci powie lakarz sama jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
W sumie lekarz zna lepiej Twoja historie,wiec na pewno dobrze Wam doradzi :-) Tak tylko podsunelam propozycje,bo ja troche zalowlam,ze tak pozno zastosowalismy suplementy. Ale najwazniejsze,ze sie poprawily wyniki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczyny jestem już po wizycie. Więc jak tylko dostanę okres to mam dzwonić i się zapisac na drożność. Mam podobnie tak jak Aga z tym lekiem co trzeba go brać dwa dni przed i trzy dni po. Robią drożność ze z nieczuleniem i przed mam zrobić jakieś 3 badania. Jedno z nich to morfologia a innych nie pamiętam. Też musialyscie te badania robic? Aga pytanie do Ciebie póki pamietam:-) czy Ty ten antybiotyk bralas rano w dniu droznosci czy na ten jeden dzień dopuscilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bralam rano w tym dniu jak jadlam sniadanie bo sie go bierze w czasie posiłku. No w koncu masz zielone swiatlo i mozesz zrobic hsg wiec kiedy masz termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga termin @ mam na następna środę. I wstępny termin hsg jest na 30września. A co do tej tabletki to właśnie mi powiedziała żeby wziasc rano przed droznoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nie przerywać kuracji. No to teraz czekamy tylko to nam pozostało Amimi jak samopoczucie? Justyn88 co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Amimi gratulacje nareszcie coś tutaj rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Agnieszka blondyneczka tez działają wiec czytam i czekam za wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Aga,dziekuje. Juz jest lepiej chociaz psychicznie sie srednio czuje. Beta rosnie,ale fasolki jeszcze nie widac. Troche mnie to martwi,ale moze jest za wczesnie jeszcze. Na kiedy masz termin? :-) Czekam z Toba na pozytywny test. Xxx Evi dzieki. Mam nadzieje,ze teraz poleca same pozytywne wiesci od dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Amimi u mnie w 6t1d nic nie bylo widać, tylko pęcherzyk z ciałkiem żółtym. Byłam na Izbie Przyjęć i pewnie to była kwestia sprzętu bo nie wiem czy możliwe jest żeby 3 dni później był już zarodek 5mm z bijącym serduchem. Dużo zależy od sprzętu i oka danego lekarza. W którym tygodniu i dniu robilaś ostatnie usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
4tydz i 4 dzien. 17 dni po owu. Ale u mnie nie widac jeszcze nic w macicy. I chyba czekaja,czy sie pojawi. Beta wynosi prawie 400 wiec chyba moze nie byc widac? Doris jak sadzisz? Xxx Dziewczyny,jezeli przeszkadza Wam,ze pisze o takich rzeczach,to powiedzcie. Nie chce nikomu sprawiac przykrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi strasznie wcześnie jeszcze. Pęcherzyk będzie widoczny od bety ok. 1500, do zarodka i serduszka to jeeszcze trochę. Wiem, że ciężko z cierpliwością teraz ale o ile nie będzie plamienia, jakiś mocnych bóli takich jak na okres to ja bym spróbowała poczekać do początku 8 tygodnia i wtedy poszła na wizytę, powinno być już wszystko idealnie widać (mój lekarz zawsze mi mówił na wizycie, że w razie pozytywnego testu i braku niepokojących symptomów widzimy sie w 8 tygodniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Doris i tak w szpitalu jestem,wiec kontroluja to wraz z jajnikami. Wiec cierpliwie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, jasne, myślałam, że po prostu byłaś na wizycie. Zostawili Cię z powodu tego bólu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Dziewczyny mam problem i już zaczynam panikowac. Zaczęłam krwawic ale narazie delikatnie ale to przypomina @ mimo ze brzuch nie boli prawie wogole ale nie w tym rzecz. Ja zdążę tylko wziasc dwie tabletki tego leku na bakterie. I nie wiem czy w tej sytuacji zapisywać się na drożność ale wyczytalam ze tę bakterie są czułe na ten lek co mam lykac dwa dni przed droznoscia . Oczywiście pewnie zadzwonie jutro to gin. Tylko czy naciskać na drożność jak będzie miała jakieś ale... Co byście zrobimy na moim miejscu? ... moja lekarka tak jakoś średnio kompetentna jest akurat w tej kwesti... przepraszam że ja tak tylko o sobie ale trochę panikuje :-( tak bardzo chciałabym mieć to za sobą... :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może wogole do niej nie dzwonić? Mam tych leków tyle że szok. Ppzatym to rozwiązanie zaproponowalam ja. Jedynie co powiedziała to żeby się nie przytulać i wypisane recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Tak,zostawili mnie ze wzgledu na przestymulowanie. Jajniki mam wielkie i chyba chca je zmniejszyc. Xxx Blondyneczko,przeciez mialas miec chyba w nastepna srode? Czy to ta jutro? Ja bym chyba sie umowila. Tabletki bedziesz tez miala po,wiec bedzie oslona. Albo najlepiej zapytaj lekarza,ktory bedzie Ci robil badanie. A zastanawialas sie nad zmiana lekarza? Malo konkretna jest ta Pani doktor. Zrob droznosc i zobaczysz,co dalej Ci powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi właśnie mam antybiotyk ten co mam brać przed droznoscia i po ...a teraz miałam brać macmirror i to też tak poprostu - bo ja zaproponowalam ten antybiotyk w trakcie droznosci i.ona na to przestała ale ten macmirror mi zostawiła. Ona jest dobra tylko pod względem monitoringu i podstawowych rzeczy, prowadzenia ciąży i przepisywanie recept no i ma bardzo dobry sprzęt. Chyba nie będę do niej dzwonić jutro, Aga nie musiała robić posiewu tylko odrazu dostała antybiotyk i juz:-) a mam.ten sam lek tylko pod inną nazwą- ale skład taki sam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blodyneczka troche sie pogubilam ty mialas brac antybiotyk ten na m... teraz caly czas na dwa dni przed hsg przestac i brac tamten? dobrze zrozumialam. Mysle ze ja bym spokojnie umowila sie na badanie. Tym bardzej ze juz dlugo bierzesz antybiotyk i wydaje mi sie ze napewno wyleczyl co ta bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga już tlumacze;-) trochę to zawiłe i mnie. Okres miałam zostać za tydzień i do terminu @ miałam brać ten macmirror - to jest taki lek na infekcje. Potem przerwa na okres i dwa dni przed droznoscia antybiotyk. Ale że okres przyszedł wcześniej to tego macmirror zdążyłam tylko wziasc dwie tabletki. Ale.dzwoniłam.już i termin droznosci będzie albo na 22 albo 24 wrzesień. Mają dzwonić do mnie bo muszą lekarzy skompletować bo robią ze znieczuleniem. No i teraz czekam na tel. Ale nawet nie pytali mnie czy jakieś leki biorę czy cos, tylko wspomniała.ze muszę zrobić morfologie, bete i jakieś crp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko crp określa czy w organizmie nie ma żadnego stanu zapalnego, ja teraz robię te badanie na każdą wizytę u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa teraz to ja rozumiem wszystko. Mysle ze poprostu jak okres przyszedl wcześniej to trudno ja bym odstawila ten antybiotyk i leciala zgodnie z planem. A swoją drogą dość szybko dostałaś @. Twoja ginekolog jak bylas na wizycie nie podejrzewala ze dostaniesz @ przeciez endo musialo byc juz dosc grube lekarze potrafia oszacować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CRP do 5 (przyjmuje się, że w ciąży do 10) jest normą a rośnie praktycznie od wszystkiego - grzyby, bakterie, wirusy. Ostatnio jak trafiłam do szpitala z zatruciem pokarmowym to miałam podwyższone, tak naprawdę to nawet jak ma Ci się zrobić opryszczka albo masz problem z zębem to też będziesz miała podwyższone. Nie wiem po co musisz to robić przed drożnością no ale lekarz może jest strasznie zapobiegliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W top Medicalu mam mieć robuone i tam tak wymyslaja ale pomyślałam że jak wrócę do domu to poszukam czy gdzieś indziej robią ... Xxx Przeszukalam trochę i nie bardzo robią gdzieś indzej. Jakieś mało znane miejsca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×