Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość Amimi
Dziewczyny,trzymajcie kciuki. Przede mna najdluzsze dwa tygodnie. Dzisiaj chyba byla owu i od popoludnia boli mnie podbrzusze. Teraz tylko czekanie pozostaje. Xxx Aga,bedziesz musiala zrobic pewnie kilka badan przed. Dobrze byloby,zebys miala droznosc. Nie kazdy lekarz tego wymaga,ale mnie sie wydaje,ze warto zrobic to badanie. Xxx Doris,wracaj do domu i troszcz sie o siebie i malenstwo. Przeszliscie juz bardzo duzo. Xxx Blondyneczko,masz juz termin hsg? Jestes przygotowana? Xxx Kamyczku,czekamy na dobre wiesci od Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Amimi tak jak pisalam wcześniej narazie drożności nie bedziendopoki nie wyjaśni się sprawa z tą torbieli Aga no to konkretne plany macie... a przed inseminacja powinna być drożność zrobiona bo jeśli są gdzieś przyznane nawet delikatnie to zmniejsza szanse i szkoda wtedy kasy na inseminacje. A na usg nie widać czy gdzieś w jajowodzie nie zalega śluz . Będzie dobrze:-) ale najpierw slub;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez myślałam o hcg ale moj lekarz nic bie wspominal zeby zrobic. podobno rzadko sie zdarzaja zrosty poniewaz ja nigdy jeszcze nie rodzilam to tez jest inaczej. ale nie wiem nie mam glowy do tego narazie moze pojde zrobie. Mam inne stresy teraz. dziewczyny bardzo sie ciesze ze to juz niedługo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blondyneczko,myslalam,ze juz wiesz cos wiecej. Mam nadzieje,ze torbiel szybko zniknie. Xxx Aga,ja jestem zdania,ze trzeba zrobic droznosc. Mozesz miec mikrozrosty,o ktorych nikt Ci nie powie,a moga one powodowac problemy. Moj lekarz od razu zapytal,czy mialam robione,bo jak nie,to musialabym isc. Ale to jest decyzja Twoja i Twojego lekarza. Moze to akurat nie bedzie mialo znaczenia. Xxx Rim_cim pozostalo Ci chyba tylko poczekac. Ja przed okresem tez mam duzo sluzu. I tez czasem jest taki troche glutowaty. Nigdy jednak nie mialam krwi,wiec kto wie,co u Ciebie to znaczy. A jezeli chodzi o leki,to wydaje mi sie,ze nie powinny szkodzic. To zalezy od tego,co bralas i ile. Daj znac,jak zatestujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi dopiero 27 lub 29 czerwca się okaże bo dopiero wtedy będę się na wizytę umawiać. No i zobaczymy co tam sie zadzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa zadziwiona
Hej. Czy to możliwe, że z idealnego cyklu 28 dni przez 2 miesiące zmienił się na 21? Stres i rozchwiany przez wydarzenia nastrój aż tak może wszystko poprzestawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa zadziwiona
Hej. Czy to możliwe, że z idealnego cyklu 28 dni: przez kolejne 2 miesiące zmienił się na 21? Stres i rozchwiany przez wydarzenia nastrój aż tak może wszystko poprzestawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadziwiona, mi się wydaje, że może, masa czynników może. Kiedyś przed stosowaniem tabletek antykoncepcyjnych miałam cykle 31-32 dni, teraz mam 26-27 ale pomijając nawet takie nienaturalne ingerencje - stres też potrafi nieźle namieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa zadziwiona
No to namieszał. Cholera jasna teraz muszę się męczyć tak często? Chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odebraliśmy z mężem wyniki, nie ma już stanu zapalnego,******iwość zwiększyła się i to dużo bo aż do 63% ruch postępowy szybki i 7% ruch postępowy wolny, jedyne co mnie martwi to morfologia która spadła z 12% prawidłowych do 2% :/ Ale jak patrze na ilość żołnierzyków (199,2 x 10 do 6 na 1ml) to myślę że to i tak dość duża ilość prawidłowych.. Pani w laboratorium powiedziała że to może być przejściowe i że wyniki są oprócz morfologii bardzo dobre. Kupiłam mężowi Salfazin i walczymy dalej.. Dobrego dnia Dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy bóle podbrzusza i jajników oraz krzyża ( nie są mocne-takie do zniesienia) ale utrzymujące się od 18 do dzisiaj czyli 22 dc mogą zwiastować ciążę? Do okresu jeszcze 8-9 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Gościu trudno powiedzieć co to oznacza ja raz miałam bole krzyża na dole i dostałam @ więc różnie bywa,apropo stresu to potrafi dużo namieszać w cyklu ja kiedyś też dostałam @ w 26 dc i nigdy wcześniej czy później tak nie miałam więc może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rim_cim
testowałam, i niestety, a moze stety jedna krecha i to bardzo wyrazna....wiec nie tym razem moze dobrze, ze nie udalo sie teraz, duuzo leków, nigdy nie wiadomo do konca czy nie mialoby to wplywu już tak któryś miesiąc robię test i nic...niby nie planujemy ciązy w jakis sposób zaawansowany, czysty spontan, ciągle wydaje mi sie, ze jeszcze nie czas, a jak patrzę na test i znow jedna krecha to jakoś tak hmm przykro...a latka lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camilka86
Byłam dziś u gina, nie jestem z niego zadowolona :( Jakbym o coś nie zapytała to sam mi nie powiedział. Pobrał cytologię, zrobił usg i stwierdził ze lewy jajnik niestety sporo torbielowaty ;( , prawy tez, ale nie aż tak ( powiedział ze całkiem ładny). Niestety program do opisu usg mu się zawiesił i pełny opis wraz ze zdjęciem mam odebrać w tygodniu. Powiedział ze może to obyć pco i zlecił badania hormonów, dopiero po nich się dowiem więcej, ale by je zrobić muszę czekać do @. Zapytałam czy widać owulacje, powiedział ze niestety nie może tego stwierdzić, bo te torbielami podobne są do pęcherzyków Owulacyjnych ( czy jakoś tak) ;( Zapytałam się gdzie mąż ma się przebadać...to mi powiedział ze nie wie, bo on się tylko kobietami zajmuje. Załamka!!!! Ale ze 3 razy mi mówił by partner tez zrobił badania. Ogólnie wspomniał o klinice leczenia niepłodności:(:( ze powinnismy się tam udać. Raczej do niego nie wrócę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malria
Mąż niech się przebada u sąsiadki z I piętra :P a Ty u listonosza :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camilka napisz gdzie mieszkasz a dziewczyny pewnie doradzą jakąś dobrą klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camilka86
W necie znalazłam tak naprawdę 4 wiec dam jakoś radę. Chodzi mi o to, że lekarz powinien wiedzieć takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Hej dziewczyny co u Was? Doris jak sie czujesz? Agnieszka jak tam stresik? Amimi co u Ciebie? Camilca wiem z wlasnego doswiadczenia, ze o dobrego ginekologa nie jest latwo... Co u reszty kobietek? U mnie jesli byla owu to jest juz po boli mnie dziwnie podbrzusze jak to u mnie kazdy cykl jest inny - czekam na nowy z lekami i monitoringiem. trzymajcie się cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Czesc Blanula,u mnie nic ciekawego. Czekam. I chyba nic z tego. Piersi dosc mocno bola i to dosc szybko zaczely. Brzuch tez pobolewa. Dobrze,ze trafilas do dobrego lekarza. Teraz pewnie bedziesz mocno dzialac. Xxx Camilka,Ty bylas w jakims centrum medycznym? Na to,co opisujesz to tak wyglada. Jezeli tak,to oni nie zajmuja sie problemami z plodnoscia. I lepiej isc do specjalisty,a najlepiej do kliniki. Oni wiedza,co robic. Xxx Doris,Kamyczku,Jurtyn co u Was? Blondyneczko,trzymam kciuki,zeby torbiel zeszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi u mnie nic nowego w temacie, trzeci cykl z Duphastonem, @ za 10 dni. Poza tym mnóstwo pracy i stresów z nią związanych. Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski u mnie trwa już nowy cykl. wzięłam się za siebie i ide na hsg w poniedziałek. w czwartek mam zrobić posiew, jesli wyjdzie ok to w pon badanie. trzymajcie kciuki bo boję się cholernie :( dam znać jak przeżyję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Kamyczku,nie masz sie czego obawiac :-) zobaczysz,nie jest tak zle, jak pisza i mowia. Badanie jest szybkie,wiec nie stresuj sie nim,bo nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku nie stresuj się, nie będzie tak źle ;) Jeśli mogę zapytać to w którym szpitalu będziesz mieć zabieg? Prywatnie czy na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
U mnie dziewczyny cały czas coś, w czwartek wyszłam ze szpitala, w sobotę byłam już na SORze bo znowu nasilenie plamienia, lekarz mnie zbadał, bije serduszko, rośnie maluch, wszystko ok, nie wiadomo o co chodzi z tym plamieniem. W poniedziałek znowu SOR bo jest krew - okazało się, że mam krwiaka ale na szczęście nie nad pęcherzykiem ciążowym tylko pod i to jest dużo bardziej fartowne umiejscowienie no ale jakieś zagrożenie też jest. Jeszcze mi lekarka tak zwymiarowała malucha, że wychodzi na to, że w poniedziałek był mniejszy niż w sobotę ale mówiła, że to niemożliwe przy żywej ciąży i to zależy jak się komu złapie no ale martwię się o co chodzi i pewnie będę martwić się do jutro do wizyty czy wszystko ok. Mam nadzieję, że ten krwiak się wchłonie bo to dużo lepsza opcja niż jak miałby się opróżnić. No i tak to u mnie - nie dość, że dwie ciąże zakończyły się poronieniami to w trzeciej ni cholery spokoju :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris trzymaj się Kochana, faktycznie los Cię nie oszczędza ale wierzę, że tym razem będzie dobrze, trzymam kciuki żeby już nic złego się nie działo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris ja tez mialam ciaze zagrozona i plamilam, powodem tez byl krwiak. Ale lekarz uspokajal ze sie wchlonie i faktycznie tak sie stalo. Mialam tylko podwojna dawke dufastonu i tyle. Justyn hsg mam na nfz w szpitalu wojewodzkim na podkarpaciu. Oczywiscie do lekarza chodze prywatnie wiec powiedzial ze zrobi mi to , jak to okreslil, gratis. Mam nadzieje ze posiew wyjdzie ok bo juz sie nastawilam i chce miec to za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
sorki ze sie dziewczyny nie odzywam ale mam mase spraw na głowie za 2 dni slub !jejku mam stresik. Doris trzymaj sie bedzie dobrze! musi byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Aga zycze cudownego wesela i wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia !!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenaaaaa1987
Agnieszka wszystkiego najlepszego! Wszystko się uda!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×