Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość atomka83
Aga już niedługo Wasz cudowny dzień, to będzie piękne wydarzenie. Pamiętam jak pokazywałaś suknię i wtedy to był taki jeszcze odległy termin a teraz już ostatnia prosta. Kiedy dokładnie ten wielki dzień? Co do Twoich objawów to wiadomo mogą świadczyć o wszystkim i o niczym niestety. Mogą być spowodowane upałem stresem emocjami, nawet jak myślisz że się nie stresujesz to podświadomość działa. Życzę ci oby to były objawy ciąży, ale z testem poczekałabym do terminu @. Bo teraz to chyba jeszcze za wcześnie aby coś wykazał. No chyba że zrobisz ale nie będziesz się załamywać jak wyjdzie negatyw. Tak czy siak trzymam kciuki, ale to byłby cudowny prezent ślubny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Doris zazwyczaj mam 13 dc lub 14 dc . wiec moze byc za wczesnie. Atomka no faktycznie minęło szybko. mam 18 czerwca. Moze to stres nie wiem. ale mysle ze jak bym zrobila test to bym sie nie zalamala juz sie przyzwyczaiłam do 1 kreski. no nic zobaczę moze kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga kupić możesz ale chyba nie ma sensu robić wcześniej niż, dajmy na to, 26dc przy owulacji 13-14dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Aga jest jakaś nadzieja chociaż nie ma co się nakręcić ( mówi ta co miała wszystkie objawy bez ciąży :-) ) Ja tez miałam zawrót głowy jednorazowy taki ze az ustac na nogach nie mogłam to było bardzo wcześnie zaraz po owu więc nawet nie pomyślałam o ciazy więc różnie to bywa,różnie organizm reaguje.Aga to by był piękny prezent ślubny czego oczywiście Ci z całego serca życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
camilka tylko ty wiesz czy teraz masz @ taka jak zawsze czy inna chociaż psychika lubi płatać figle tak jak mi,byłam tak wkręcona w objawy,aż pewnego razu przyszła @ 3 dniowa i taka skąpa,ze wystarczyła wkładka a zwykle mnie zalewa przez pierwsze 2 dni,a ciąży nie było więc różnie bywa.Moja siostra miała noromalną @ przez 4 miesiące i nawet nie pomyślała o dzidzi bo nie chciała i masz bach szok dziecko 4 miesiąc w brzuchu-los jest nieobliczalny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Kolejna @ w 19 dc. W sobote artemida boje sie jakos tej wizyty mam nadzieje, ze cokolwiek sie rozjasni... Doris jak sie czujesz? Kamila co u Ciebie? Chyba dawno Cie tu nie widzialam??? Agnieszka trzymam kciuki za najpiekniejszy prezent slubny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camilka86
Zupełnie jestem tutaj nowa :) więc to nie o tą Kamilę Wam chodzi. Dziękuje za miłe przyjęcie :) . Przez pierwsze 2 dni @ był bardzo dziwny dosłownie po 2-3 krople na cały dzień. Więc przewertowałam Internet i już byłam pełna nadziei...aż do dziś :( . Dziś @ wrócił niestety do normy :( . Owulacja powinna akurat mi przypaść na urlop, z jednej strony dobrze, z drugiej nie ( bo nie będziemy spędzać urlopu tylko we dwoje). Widocznie moje dziecko ma sie urodzić w marcu ;) . Obieram po pracy Inofem i do dzieła :) Pozdrawiam :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Tak Camila chodziło mi o inna Kamile co nie zmienia faktu, ze za nas Wszystkie rowno trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Blanula nie masz się czego bać, ginekolog skieruje Cię pewnie na badania po których rozjaśni się co i jak, dodatkowo doradzi co robić żeby poprawić morfologię u męża. Uważam, że nawet najgorsza wiedza jest lepsza niż jej brak, przynajmniej wiadomo w którą stronę iść i jak działać. U mnie wszystko w porządku póki co, czuję się coraz gorzej co w sumie mnie cieszy :), zastanawiam się nad kolejną betą ale próbuję się powstrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaWP
To był objaw przemęczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Camilka86 a umiesz zająć się swoimi sprawami zamiast powtarzać i marudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blancaxx
Dziewczyny, kolejny raz dalej nic. Jak nic skończy się bliźniaczą :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Dziewczyny ktoś się podszywa się pod mój Nick więc nie wiem jak to możliwe skoro mam swoje konto.Camillka ja tego nie napisałam. Trol widocznie nie ma swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rema84
Ale w sumie rozumiem to wszystko, skoro takie głupoty wypisujesz dziecko :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaLiN0Va
DZIEWCZYNY ale TO nawet zabawne jest :P ile można się smucić :P podszyw RZĄDZI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camilka86
renia84 jedynym wyjściem jest zmiana hasła, ale nie wiem jak to zrobić :( , Lub zmiana nicku i trudniejsze hasło. W sumie, dziwi mnie tylko, że komuś się chce w to bawić... czym dziś nas zaskoczysz trolku? Miłego wieczoru Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carnilka86
o idę oglądać Na Wspólnej :D mój ulubiony serial, lubię te lesbijki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez zboczencu nie zartuj !tego sie ogladac nieda !camila ty masz naprawde echo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do okresu zostalo mi max 3 dni. jednak nie testuje szybciej co bedzie to bedzie. Blodyneczka co u ciebie? dawno nie pisałaś. wyleczylas infekcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Aga infekcje właśnie leczymy. Jeszcze 5 dni i będzie po wszystkim:-) bardziej martwię się co się dzieje z tą torbiela a dowiem się dopiero za jakieś 3 tyg. A Ty czujesz coś co mogłoby wskazywać ze się udało? Kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostały mi 3 dni do okresu, dziś jestem 10dpo. Od kilku dni codziennie czuje się rozpalona, pieką mnie piersi (ale co dziwne - nie są ani bolesne ani jakoś wrażliwe), miewam zgagę, bóle i ciągnięcia w podbrzuszu, wrażliwość na intensywne zapachy. Pojawia się biały śluz. Jednak te piersi nie dają mi spokoju, wcześniej, gdy byłam w ciąży to mnie bardzo bolały, a teraz nie :( Milka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Aga,Milka trzymam kciuki,zeby nie przyszedl okres. Xxx Brala ktoras z Was fostimon na stymulacje? Xxx Doris jak sie czujesz? Kiedy masz wizyte? Xxx Kamyczku,a u Ciebie co slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak objawów implantacji w obu ciążach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko wskazuje na to, że musicie więcej starać się o lodziki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kciukuta
:D :D :D do roboty :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gimbaza umi kręcić loda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D i to jeszcze jak :D :D :D a skąd Ty wiesz to matole :D aaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D najlepiej na przerwie są wtedy bardzo skupione na pracy :D :D :D i najlepiej dwa kurde na raz :D :D LOL xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopaki..... ananasy z was niesamowite ale to damski wątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Knot w
xD ale beka :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×