Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość agnieszka5g
To mam jeszcze nadzieje mala ze to za szybko. A jak sie czujesz Amimi? plamienia ustaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Tez mam taka nadzieje,ze jeszcze wyjdzie pozytywny. Kiedy powtarzasz? U mnie juz jest ok. Plamienia na szczescie ustaly. Czekam na informacje od Ciebie. Xxx A reszta dziewczyn? Jestescie jeszcze tutaj? Blondyneczko,Kamyczku,Maomi,Justyn88,Blanula? Co u Was slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtarzam test w poniedzielek jak okres nie przyjdzie w weekend. a przy braniu Duphastonu okres przyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga przy brania dupka @ przyjdzie ja nie raz brałam i np.mialam brać 10 dni a w 5 już była @ a innym razem w 8 więc jak ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga przy brania dupka @ przyjdzie ja nie raz brałam i np.mialam brać 10 dni a w 5 już była @ a innym razem w 8 więc jak ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga przy brania dupka @ przyjdzie ja nie raz brałam i np.mialam brać 10 dni a w 5 już była @ a innym razem w 8 więc jak ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga ty zawsze pisałaś do dziewczyn leć na betę ja na twoim miejscu bym zrobiła betę więc czemu teraz sama nie idziesz na betę tylko czekasz do poniedziałku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc nie ide na bete bo moj gin kazal isc mi jak już to 21ego dopiero. wiec troche jeszcze za szybko. A test zrobiłam tylko bo bylam niecierpliwa. A czy ja zawsze piszę do innych ,,lec na bete,, nie przypominam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi jestem jestem ale tak zaniegana jestem w tym tyg ze nie miałam czasu tu zerknąć... a na temat tych badań mojego M to wogole mi się gadać nie chce. Powiedział że pójdzie po owu. A kłótnia nie dotyczyła wogole starań, i awantura była kilkudniowa a ze miałam wtedy @ to nie było szans żebym się P owstrzymala przed jego badaniami i wyszło jak wyszło ale cóż... Aga.@ przyjdzie mimo duphastonu. On nie zahamuje okresu. Jak ma być to będzie. A ja czekam na Twoje testowanie w poniedziałek i trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blondyneczko,mam nadzieje,ze szybko zrobi i bedziecie wiedziec,na czym stoicie. A Ty jestes juz po owu? Xxx Aga masz jakies objawy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mysle ze okres przyjdzie bo rano mialam lekki bezowy sluz teraz jest przezroczysty. No i piersi mnie nie bola już . Ale mam troszke inny problem boli mnie lewy jajnik jak go dotykam. Oparlam sie o szafke i cos mnie zabolalo zaczęłam szukac i jak ucisnelam to miejsce to poczulam taka kulke i mysle ze to właśnie jajnik. Wczoraj kul przez 5 min. Wydaje mi sie to dziwne bo owulacje mialam z prawego. wygląda na to ze chyba jest powiększony jak go czuje. Troche sie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Aga,a mialas sprawdzana owu,czy na pewno byla? Jaki masz plan dalej na kolejny cykl,gdyby sie nie udalo? Pytam,bo mogla Ci sie torbiel zrobic. Ale nie chce Cie straszyc,bo to wcale nic nie musi oznaczac. Moze po prostu boli i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi owu w przyszłym tyg:-) a co do badań to mi już wszystko jedno . Jeśli nie zrobi to i tak idziemy do kliniki w styczniu to się nim zajmą :-) Aga to może być efekt clo. I daltego wszystko czujesz intensywniej a jeśli chodzi o tego guzka to ja bym się nie przyjmowała. Może to poprostu jajnik i może zawsze tak było tylko teraz jak zaczął boleć to fo wyczulas:-) Ale jeśli Cie to martwi to idź na usg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia84
Aga ja jak zeszłam to miłam ma sluz brązowy i myślałam ze @ więc uszy do góry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Renii puki nie mam okresu mam nadzieję. Amimi gdyby jendnak sie nie udalo podchodzimy do następnej tylko nie wiem czy teraz w grudniu bo mnie migdaly bola i nie wiem czy sie nie skonczy na antybiotyku. Owulacjabyla z prawego bo w dzien inseminacji mialam bol tego jajnika . Na usg jak mi robil podobno w lewym panowala cisza. Zobacze moze to faktycznie tylko przypadek i przestanie. Blodyneczka to jak w styczniu pojdziecie do kliniki to twojego M przepadaja masz racje i juz sie nie wykreci. A ja na owulke nie bralam Clo bo mialam naturalna owulacje. Co prawda nie robil mi usg czy pecherzyk pękł ale nigdy sie nie zdarzylo zeby nie pekl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
To mozesz byc spokojna,jsk clo nie bralas. Moze po prostu boli,bo moglo sie udac :-) A nie chcesz testu powtorzyc? Migdaly zacznij szybko leczyc. Moze obejdzie sie bez antybiotyku. Xxx Blondyneczko,dobra decyzja. I tak bedzie musial zrobic i tego nie uniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedzielek powtórzę jesli nie przyjdzie. Znasz jakies domowe sposoby na migdaly? bo tabletki na gardlo nie dzialaja. Pije wode z sola miodem i cytryną ale nie wiem czy to dobry sposób. Wieczorami bol sie nasila az nie moge przelykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Mozesz plykac woda z sola. Takie plukanki czasem pomagaja. A na noc wysmaruj sobie migdalki mascia wygrzewajaca. Oczywiscie z zewnatrz na szyi:-) moze to pomoze. Mozesz tez stosowac tantum verde do psikania. Tylko wez sobie ten mocniejszy. Jak nie przejdzie to idz szybko do lekarza,zebys anginy nie zlapala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga te migdałki to może być dobry znak czujesz się jak na chorobę? Nie chce cie nakręcić oczywiście ale ja się tak czułam za pierwszym i drugim razem jak na chorobę jak by mnie rozkładalo więc może może:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche juz mniej bola ale plucze sala i pije miksturke. Hm nie czuje sie ze cos mnie rozklada tylko to gardlo i lekki kaszel od niego. Dzis mam 30 dc jak dzis nie dostane to dobry znak testuje jutro albo pójdę na bete. Moze to orzez dupka tak mi sie wydłuża dzis 16 dzien po owulce wiec @ powinnien przyjsc ja mam faze luteralna 15 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia84
Aga trzymam kciuki bardzo bardzo mocno :-) Czekam na test jutro w napięciu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nic tego nie bedzie zaczelam plamic co prawda test zrobie jak nie dostane okresu w nocy. Zanim odstawie dupka muszę byc pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga i jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Aga,zrobilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie robilam testu bo dostalam okres. Czyli pierwsza inseminacja nie udana niestety. Smutno mi troche ale tal myslalam jak test wyszedł niegatywny. No cóż trzeba wvzyc dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Aga przykro mi również, od rana wchodzę z nadzieją na dobre wieści. Nie poddawajcie się i walczcie dalej a na pewno się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Aga,szkoda. Liczylam,ze sie uda. Ale walcz dalej. Nam sie udalo dopiero za trzecim razem. A nie chcesz,zeby Twoj M pobral jeszcze jakies witaminki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi moj maz caly czas bierze witaminy az nie będzie ciąży wiec caly czas jest poprawa. Blodyneczka chcemy podejsc w grudniu do następnej 30ego listopada mam wizytę i zobaczymy z jakiego będzie owulka jajnika jak z prawego to działamy. Smutno troche sie poplakalam ale powiedziałam stop trzeba zapasac rękawy i wziąć sie w garść i próbować dalej. Wiem ze za pierwszym razem rzadko sie udaje. Maz mnie wspiera i wierzy ze sie tym razem uda. Dziękuję wam wszystkim ze jestescie tu ze mna dziewczyny dziekuje za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×