Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kiedys dziewictwo bylo cnota. wspolczesnie coraz mniej facetow chce byc w zwiazk

Polecane posty

Gość gość

czasy sie zmienily i wiecej jest teraz pogardzy dla dziewic niz mezczyzn pranacych czystosc kobiety. nie mowie, ze nie ma takich mezczyzn, ale w porownaniu to wielu lat wstecz kiedys kazdy mezczyzna chcial dziewice, a teraz wielu jest anty nastawionych. nie mowi, ze ktos cos komus narzuca, bo kady zyje jak chce, chodzi to samo nastawienie mezczyzn do kobiet, skad ta zmiana w postawie mezczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stąd, że dziewica od tak d**y nie da, a jak laska dziewicą nie da, to można przer***ać i iść dalej. Proste? Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestali żyć w świecie ułudy, a ty nadal wierzysz w krasnoludki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie to smutne. Faceci się już nie starają, a kobiety obniżyły znacznie swoje wymagania. Ostatnio jak byłam z facetem w związku kilka miesięcy to cymbał skąpił nawet 2zł na bukiecik konwalii. No to NEXT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co sie maja starac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, lepiej brzuchem do góry leżeć i niech kobieta zapieprza, zgadza się? Seks to samo - po co mają się starać :D Niech kobieta zapieprza, a ten jeszcze później stwierdzi "Wiesz, za często to robimy" :D beznadziejni jesteście. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 25 lat trzymam cnotę dla tego jedynego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewice to dziś przede wszystkim dziewczyny poniżej 15 roku życia a kontakty z takimi dziewczynami są nielegalne i grozi za to prokurator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lost_Soul dziś Wg mnie to smutne. Faceci się już nie starają, a kobiety obniżyły znacznie swoje wymagania. Ostatnio jak byłam z facetem w związku kilka miesięcy to cymbał skąpił nawet 2zł na bukiecik konwalii. No to NEXT. x Nie powiedziałbym, że kobiety obniżyły wymagania. Po prostu teraz mężczyźni chcą partnerstwa i od kobiety też się wymaga. Dzisiejszy mężczyzna nie będzie latał jak kiedyś bo czasy się zmieniły i miejsce mężczyzny i kobiety w związkach i w społeczeństwie. Kobiety też się zmieniły to wpływa też na mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cnota jest nadal w cenie i szczególnie ją sobie cenią faceci z kasą. Cnota to gwarancja zdrowia cipnego i nizdradliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawniej faceci chcieli mieć dziewicę ale sami już tacy nietknięci nie byli. Według mnie na dziewicę zasługuje tylko prawiczek. Inaczej nie ma sensu żeby dziewczyna, nawet jak nią jest, przyznawała się do tego jeśli wie że facet już ma przeszłość. I wiele dziewczyn tak robi, są na to sposoby. Nie jeden facet trafił na dziewicę i nawet o tym nie wie, i dobrze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo faceci wolą odważne, doświadczone i łatwe. Nie trzeba się wtedy zbytnio starać żeby taką do łóżka zaciągnąć a dziewica to wiadomo że będzie potrzebowała trochę więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×