Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odstajace uszy u faceta to spory problem?

Polecane posty

Gość gość

odstajace uszy u faceta to spory problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAK .Trzeba operowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do przeskoczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to smutnbe ze niektore kobiety sa tak puste ze nie zaakceptuja chlopaka z odstajacymi malzowinami usznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.Zadna ciebie nie zechce :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dosc przykra sytuacja, a podobno dla kobiet liczy sie charakter i dobre serce faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam faceta z odstającymi uszami i bardzo mi sie podoba, ale on z twarzy jest przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to jest drobna wada, coś jak odrobine za duży nos albo coś innego, ale nie zwracam na to uwagi jesli ogolnie facet mi się podoba a stara prawda mówi, że jak ktoś ogólnie się nie podoba, to widzi się jego wady 2x bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nos to co innego. Odstające uszy to DUŻY PROBLEM. Dla mnie chyba nie do zaakceptowania. Nawet piękna twarz nic nie zdziała. Brzydzę się odstających uszu, juz tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwierz, że jakbyś zobaczyła tego chłopaka, to zmieniłabyś zdanie. u niego te uszy naprawdę się aż tak nie wyróżniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę. Dawno temu zauroczyłam się w takim jednym facecie. Miał troche odstające uszy, ale starałam się na to nie zwracać uwagi. Pokazał mi zdjęcie sprzed lat jak był szczupły! Miał chudą twarz a jego uszy grały główną rolę. od tamtego czasu zaczęłam patrzeć na jego uszy z różnych perspektyw i stwierdziłam, że to nie jest dla mnie do zaakceptowania mimo iż całokształt jego twarzy wyglądał o wiele lepiej niz ze starych zdjęc. Miałam wizje, ze chudnie i te jego uszy znowu sa wielkie i rzucajace sie w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to już twój problem, widać nie podobał ci sie aż tak, że aż zaczęłaś analizować takie coś. Coś na zasadzie facetów 'biorących' sobie chudą laskę xs bo i tak przytyje za parę lat, a może nie utyje do dużej nadwagi..Ale każdy orze jak może :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×