Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
GośćM

Kobiety, mtore przejechaly sie na mezczyznach przystojnych

Polecane posty

Wiecie co od 2 madrych osob starszych uslyszalam od siebie rade na przyszlosc ze mezczyzna nie ma byc ciachem tylko ma byc dobry. To jest prawda. Ja kiedys chcialam miec przystojnego itd a teraz zwracam uwage przede wszystkim na jego serce. Mezczyzna musi umiec sie zaopiekowac kobieta, kochac ja i szanowac. Tylko z takim mezczyzna mozna budowac przyszlosc. Jak mozna nie pokochac mezczyzny ktory moze nie jest misterem Pl ale za to jest wpatrzony w was jak w obrazek i bardziej troszczy sie o wasze zdrowie samopoczucie niz o swoje. To jest skarb, kobiety szukajcie takich i doceniajcie. Nie szukajcie misterow bo oni najczesciej chca p******* tylko albo chca was zmieniac lub nie akceptuja tego ze np troszke wam sie przytulo itp... Uswiadomilam to sb. Ostatnio widzialam mezczyzne u dentysty wgl nie w moim typie ale jak widzialam jak sie opiekowal swoja babcia to serce moje zadrzalo i zechcialam go poznac. Byl niesmialy chyba bo krepowal sie gdy sie do niego delikatnije usmiechalam a ja naprawde bylam ciekawa jego wnetrza. Takich szukajmy kobiety a bedziemy szczesliwe!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×