Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy w zwiazku z ost. wydarzeniami myślicie o powrocie do Polski?

Polecane posty

Gość gość
Widac nie wiesz nic o Irlandii Polnocnej i o ludziach, ktorzy tu mieszkają :D To nie sa takie miekkie pipki jak Brytole :D. Jak jeden czy kilku muzulmanow sie tu wysadzi, to reszta bedzie musiala s*******ac bo ich zwyczajnie wysiedla, im wtedy nawet politycy i medialna propaganda nie pomoze, ani placze i zakrywanie sie dziecmi czy babami w ciazy... Zwyczajnie kazfy muslim bedzie wypedzony ogniem, granatami, kalachami ( tak w przeciwirnstwie do idiotow brytoli, ci ludzie tutaj to maja), kamieniami... Nawet im policja nie pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz widzę jak terrorysta przejmuje się tym co stanie się z reszta muzułmanów po tym jak się wysadzi :D widać ze malo wiesz o ich wypranych mózgach. Dla nich to nawet lepiej jak zginą tez muzułmanie bo przecież dla tych polglowkow to śmierć męczeńska, będą sobie szalec z dziewicami w niebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debil jestes i nie rozumiesz... Akty terroru muslimow sa przy pelnej aprobacie (mimo ze mowia co innego do mediow) srodowisk muzulmanskich. I owszem maja wyszkolonych samobojcow, ale im nie wolno zabic swoich, bo nie dostana sie do tego swojego nieba z hurysami, a tego sie te zwierzeta boja najbardziej, ze ominie je te ****nko, a tyle poswiecili... A tutejsi kontroluja kazda dzielnice w kazdym miescie i wsi NI. Bez ich zgody nie mozesz zamieszkac nawet 1 dni w jakims prywatnym domu. Gdy sprobuja cos zorganizowac, zaden muzumanin, sniady, czy czarny nie postawi juz nogi w NI, a jezeli postawi, to w nocy go zywcem spala, albo przrdtrzela wszystkie konczyny i pozwola sie wykrwawic w domu, bo tsk tu zalatwiaja sprawy z tymi, ktorzy im sie noe podobaja... Tak dla scislosci... Niedawno muzulmanie probowali kupic protestancki kosciol, zeby go przeksztalcic w meczet. Ktoregos ranka przy wejsciu znaleziono dwie odciete swinskie glowy... Przeciwnikami muzumanow sa tacy sami szalency jak oni, gotowi umierac za ten kawalek pustkowia... Widac nic nie wiesz o Irlandii Polnocnej. Muslimy wiedza wiecej niz ty, dlatego cicho siedza i tutaj sa grzeczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracać do PL? Do czego? Wyjechałem mając 23 lata i żałuję że tak późno. Trzeba było jeszcze wcześniej wyjechać bo każdy dzień w PL jest stracony bezpowrotnie. Dopiero teraz po latach widzę że dobrze zrobiłem wyjeżdżając. W PL nic się nie zmieniło a w każdym raie nic na lepsze. Jest, było i będzie tak jak zawsze czyli c*****o. Żal mi was tam polaczki, które wegetujecie w tym parszywym kraiku z obrzeyży Europy. Ale na nic innego nie zasłużyliście. Macie to co wam się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnij w uka smieciu emigracyjny. Nikogo nie obchodzi twój marny, wygnańczy los. Jesteś nieudacznikiem i dlatego na forach obwiniasz swoj kraj. To nie wina Polski smieciu, ze masz lewe ręce i siano pod kopułką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak , myslimy o tym , moj maz coraz bardziej nalega na przeprowadzke i tu was zdziwie bo moj maz jest Szwedem i we walasnym kraju nie moze juz dluzej wytrzymac . powrot jednak musi byc przemyslany i moze zajac jakis czas kilka lat ale z cala pewnoscia bedziemy obserwowac co sie dzieje , poczekamy do nastepnych wyborow zobaczymy jak wygra SD co bedzie sie dzialo chociaz dla Szwecji juz raczej jest za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wolno im zabić swoich? Chcesz powiedzieć ze w żadnych terrorystycznym ataku nie zginęli zadni muzułmanie? Terroryści w irl pn nie różnią się niczym od innych terrorystów ;) nie wiem czemu jesteś tak bardzo przekonany ze jest inaczej ale to tylko kwestia czasu zebys się przekonał ze żyjesz w swojej bańce. Poza tym myślisz bardzo stereotypowo. Teraz islamski ekstemista nie ma brązowej skory i nie będzie uczęszczał do lokalnego meczetu. To może być taki zwykły pan Mietek z twojej fabryki i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Nie ma bezpiecznego kraju w Europie bo terroryzm uderza tam gdzie najmniej się tego spodziewany. A przekonanie ze irlandzki dres zwalczy terroryzm jest po prostu śmieszne i jest tylko złudzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w NY na 80 piętrze i niczego się nie boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irlandzki dres sam jest terrorysta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty za to zasluzyles :D smierdzisz nedznym polaczkiem, niczego sie za granica nie nauczyles, tak jak troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli autor wątku mówi o ostatnich wydarzeniach to może chodzi o polskie rządy ? Bp jeśli tak to nie mam ochoty wracać ani ją , ani MPI znajomi. To co się wyprawia, to że nadchodzi zgroza to naprawdę wstyd w całej Uni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki wstyd... W uni maja w d***e Polske, pod warunkiem, ze politycy polscy beda grzecznie wykonywac jej nakazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko o flage Unii chodzi, ale to tez takie polskie rpzeciez; Wyciagac lapy po kase, ile osob sie niezle ma na funduszach unijnych? Ile kasy na boku cwane polaczki przepultaly? Ja wiem, bo pracowalam w jednostkach budzetowych; Poza tym wstydem jest posiadanie Macierewicza i takiego chorego rzadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×