Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona7777

Plastry odchudzajace Catch me patch me ktos stosowal??

Polecane posty

Gość gość
witam zamowilam plastry stosuje 3 tygodnie i nie schudla ani grama ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie czy może plastry wysyłają za granicę jak się zamawia przez ich stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiabeta
Na stronie z ofertą są przedstawione opinie z Facebooka. Ale te osoby nie istnieją - sprawdzałam na Facebooku. Można również rozpoznać, że to fałszywki kiedy po odświeżeniu strony nie zmienia się czas pod komentarzem. Bezczelne podszywanie się pod Facebooka. Chamstwo po prostu i wyciąganie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
HAHAHA smiesza mnie laski ktore pisza "kolejna sciema, nic nie schudlam" Skoro to juz kolejna to na cholere kupujecie znowu. To dzieki wam co chwile pojawiaja sie takie wynalazki. Byc moze to caly czas ta sama mafia. Jednak Korwin mial racje mowiac ze kobiety sa naogol mniej inteligentne od facetow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
Przeczytałem regulamin. Mega ściema. Przystępujesz do Klubu Rabatowego, a plastry są prezentem. Zwrot pieniędzy? Jasne, ale pod warunkim że zadzwonisz i dodatkowo wyślesz formularz z numerem konta bankowego. Dziś wyślę im zgłoszenie do UOKiK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaPaula
Do jednej z wypowiedzi wyżej o inteligencji kobiet. Bardziej naiwne. Tego sformułowania bym użyła. Te plastry obiecują cuda jak niektórzy faceci a tak na prawdę cytując Big Cyca " to świnia ". A teraz do kobiet nie kupujcie tych plastrów. Z ciekawości stosowałam 3 miesiące i nic. Za to polecam diete oxy. Dieta i ćwiczenia na prawdę działają choć są usłane ciężką pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te plastry to ściema . Zamówiłam plastry za 249 zł i po przeczytaniu komentarzy zrezygnowałam z nich bo wcześniej nie dokonałam wpłaty. Wyobraźcie sobie że po mojej rezygnacji zadzwonił chłopak z tej firmy i zaproponował mi te plastry w niższej cenie 87 zł. Od razu wiedziałam że to są oszuści. Sprzedają badziewie za dużą kasę. Wolę zainwestować w lightboxa i sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te plastry to ściema . Zamówiłam plastry za 249 zł i po przeczytaniu komentarzy zrezygnowałam z nich bo wcześniej nie dokonałam wpłaty. Wyobraźcie sobie że po mojej rezygnacji zadzwonił chłopak z tej firmy i zaproponował mi te plastry w niższej cenie 87 zł. Od razu wiedziałam że to są oszuści. Sprzedają badziewie za dużą kasę. Wolę zainwestować w lightboxa i sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pic na wodę nie kupojcie tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez kupilam dwa kaplety plastrow i nic ale do producenya przejade sie osobiscie chociarz mam prawie 500 kilometrow i zobaczymy czy zna kodeks prawny i daje nadzieje innym nie dlugo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odeslalam plastry bo sie odklejaly zobaczymy czt dostane zwrot pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne plastry nie pomogą:( ja polecam Panią Kasię która ma oryginalny a....x, schudłam już 8 kg i dobrze się czuję kasia8807@vp.pl, warto spróbować, wysyłka expresowa i wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie podać adres zwrotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani Panowie i kochane Panie. Bardzo mi przykro czytając wszystkie wasze zażalenia "ale byłam głupia i naiwna". Aby schudnąć trzeba chcieć przede wszystkim z czegoś zrezygnować, a nie chodzić na skróty. Albo uwielbiacie jeść czy poświęcacie swoje zdrowie dla pracy, czy własnemu lenistwu, albo weźcie się do pracy. Samym skupieniem się na swojej diecie, co wiem, że wymaga dużego wysiłku i uwagi, można naprawdę skutecznie kontrolować swoją wagę. Jesteśmy tym co jemy, a niestety dzisiaj w żywności można znaleźć wiele niesprzyjających dodatków...ale jak zawsze, są tłuszcze i węglowodany i były, a co za dużo to nie zdrowo. Jeśli chodzi o ruch, wykonywanie jakiegokolwiek sportu, czy regularne spacery w miarę długie nie tyle pomogą wam schudnąć, a pomogą uniknąć problemów z krążeniem czy bólem kręgosłupa i zredukują stres, który również wpływa na stan naszego metabolizmu. Wiem, nie napisałam nic nowego. To nie jest nic nowego i się nie zmieni dopóki faktycznie wymyślą coś na tyle skutecznego, aby nakarmić to lenistwo z jakim się tu spotykamy. Trzymam kciuki za wszystkich nawróconych i być może ta strata pieniędzy nie będzie tak dużą stratą a nauczką na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja używałem plastrów przez 90 dni. Ale jednocześnie zmieniłem nawyki żywieniowe. Chudnąć zacząłem po ok 2 tygodniach. W sumie straciłem przez ten czas 14 kg bez żadnych ćwiczeń. Samo używanie plastrów nic nie da, należy zmienić dietę, ja drastycznie ograniczyłem węglowodany. Te plastry tylko wspomagają odchudzanie. Więc najpierw wizyta u dietetyka i dopiero wtedy plastry jeśli nie szkoda Wam pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monamonika
Nie dajcie się nabrać ją stosowałam miesiąc i nic się nie działo,a że zostałam telefonicznie n amówiona na dokupienie dokupiłam,ddoszłam do wniosku że nie będę się dalej oszukiwać odeślę i poproszę o zwrot pieniążków do dziś nie otrzymałam zwrotu pieniędzy i czuję się oszukana bo przecież nikt nie śpi na pieniądzach.Nie dajcie się wciągać w te oszustwa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Stosowałam plastry i nie ma żadnego efektu! Ograniczyłam do tego produkty węglowodanowe i nie jadłam słodyczy. Waga ani drgnęła w korzystną stronę,a skład ciała się nie zmienił. Sam plaster słabo się trzyma i mam wrażenie,że to jedynie kawałek plastiku i kleju. Plastry zamówiła również moja mama i również nie uzyskała pożądanego skutku.Reklamacja jest rozpatrywana jedynie na podstawie pustych opakować co uważam za kompletną bzdurę. NIE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze malym druczkiem pisze ze trzeba odeslac puste opakowanie a nie plastry po drugie jest tez napisane ze trzeba wlaczyc diete i cwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina454
Ja również nie jestem za tymi plastrami moja waga nie spadała mimo jedzenia regularnego i ćwiczeń a i w miejscach przyklejania plastra moja skóra robiła się czerwona.Na prawdę szkoda czasu i pieniędzy. Ale trzeba jakoś schudnąć więc kolejna pogoń za szukaniem jakiejś alternatywy i tak wpadła mi w oko reklama african mango http://szczupla-kobieta i zamówiłam mówię raz się żyje może nie będzie tak źle i okazało się że to był strzał w dziesiątkę kilogramy spadały samopoczucie świetne a co najważniejsze nie musiałam tak się wysilać regularne posiłki plus suplement i to wystarczało nie musiałam już chodzić codziennie na siłownię i dodatkowo wydawać kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ich wloskich stronach same pochwaly nawet jednego komentarza negatywnego nie znalazlam..a tu na polskich stronach jasno i rzeczowo okresliliscie Panstwo jakosc tych plasterkow. super odchudzaja portwel. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Mam pytanko zamówiłam te plastry i maja do mnie przyjść po 20 lipca ale chciałabym zrezygnować jak mam to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazlsm tego profesora top ktos inny prof.prawa calkiem inne zdjecie .....uesga too sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamski
plastry calkowicie nie dzialaja , kupilam na przetestowanie i nic, pani po mieisacy zaczela dochodzenie dlaczego jestem nie zadowolonum klinetem ... brak efektu tlumaczyla na wiel sposobow>> trzeba stowoac 3 miesiace a nie jeden , nie mozna brac lekow jak hormony antykoncepcyjne, jak nie waga to cme w pasie powinny sie zmniejszyc a na koncu pani dodala ze klientki zamawiaja dodalkowe plastry po kilku miesiacach bo jest efekt jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szrek
Używałem, niestety te plastry to ściema :( Czekam teraz na zwrot kasy i mam nadzieję jej odzyskania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja. Naiwność ludzka nie zna granic. Chyba sama zacznę spezedawać marzenia. Potencjał widzę wielki w tej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek gość
wielka ściema ,,wyłudzili 130 zł za bzdet dla naiwnych,,,stosowalęm łącznie z piperyną [pieprzem ],,i owocami goji,,,wszystko łącznie miało spalić kilkanaście kg ,,,ha,ha,ha,,,nawet kg nie ubył ani nie przybył -przy zachowaniu umiarkowanej normalnej diety,,,[tylko około 300 zł z kieszeni ---plus trudno zmywalna guma po plastrach],a mama mówila ,że naiwnych nie sieją i mimo to sam skusiłem się ,,,,konsultant zadzwonił na moją reklamację i udał głupiego namawiając do nowej kuracji ,,,tym razem za 400 zł z pokrzywy indyjskiej ,,ha,ha, a reklamacja za póżno ,,niestety tak ,że nie polecam absolutnie głupoty na nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angie15
A może mi ktoś podać nr pod jakim można się dodzwonić albo adres email pod którym mogę zrezygnować. Wczoraj zamówiłam za pobraniem a po tych wszystkich wpisach chcę od tego odstąpić. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, Wielka totalna bzdura . ponad 400zl w śmietnik poszło zamiast gubić kg. tylko ich przybyło . SZCZERZE NIE POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajusia281
Ja również odradzam plastry ja przez nie miałam zaczerwienienia w miejscach ich przyklejania NIE NIE NIE POLECAM! Ja po tym trochę się zraziłam to suplementów odchudzających ale stwierdziłam po pewnym czasie,że nie można wszystkich wrzucać do jednego wora,bo przecież opinie ludzi nie kłamią i tak zamówiłam sobie Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl zaczęłam jeść regularnie plus spacerki wieczorne i to wystarczyło by zobaczyć efekt już po tygodniu 2kg mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×