Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona7777

Plastry odchudzajace Catch me patch me ktos stosowal??

Polecane posty

Gość groszek37
Kurcze, a ja pomyślałam, że skoro plastry antykoncepcyjne działają, to i ona pomogą, zamówiłam dziś i zapłaciłam, teraz jestem wkurzona, że dałam się nabić w butelkę, zamiast najpierw poszperać na forach....no trudno całe życie człowiek się uczy i głupi umiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna banda sukinsynow, ktora ograbia ludzi. Prosze nie dac sie nabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek37
Witam, tuż po moim ostatnim wpisie zadzwonił do mnie pan z owej firmy, aby potwierdzić zamówienie, niestety nie odebrałam telefonu, ale oddzwoniłam pod numer, który wyświetlił mi się i okazało się, że to właśnie w tej sprawie pan dzwonił. Był uprzejmy bardzo - zaznaczył u siebie w komputerze, że odstępuję od umowy, poinformował mnie również, że muszę złożyć rezygnację pisemnie, podyktował ładnie co napisać. Mówił, że na odstąpienie od umowy mam czas 10 lub 14 dni nie pamiętam (ale dziś zaraz wysłałam na podany przez niego adres odstąpienie od umowy zawartej na odległość). Zobaczymy czy zwrócą mi kasę. Pan też odpowiedział mi na wiele pytań, wyjaśnił, że pierwsze dwa tygodnie to z reguły zaczyna zmieniać się metabolizm czy coś takiego. Po podaniu przeze mnie wzrostu, wagi i wieku, obliczył moje BMI i powiedział, że przez pierwsze dwa tygodnie wraca do normy metabolizm, potem około kilograma na tydzień. Czyli 5 kg, które mam zrzucić to kolejne 5 tygodni. Wyjaśnił mi bowiem, że tak jak ja mam prawidłowe BMI i chcę zrzucić 5 kg, to będę chudła bardzo wolno. Chudną szybko Ci, którzy mają nadwagę. No i odradził mi to. bo musiałabym kupić dwa opakowania za ponad 200 zł, to trochę bez sensu - lepiej pobiegać. Wyjaśniał mi też, że na reklamację jest 60 dni od momentu zakupu, więc nie dostają zwrotu ci, którzy wysyłają zbyt późno. Tak argumentował. mówił też, że mają bardzo mało reklamacji - około 2%, a poza tym dostają wiele pozytywnych opinii, mówił, że ludzie są bardzo zadowoleni. Czy to prawda czy nie tego nie wiem, ale tak drogą dedukcji to myślę sobie, że by mi nie odradził kupowania tego. Może nie, że definitywnie mi odradził, ale jak mi powiedział o realiach w moim przypadku, jak zaczął obliczać, to mówił, że warto się zastanowić. Dopytałam też o paragony i faktury, argumentował to tym, że oni w Polsce tylko są firmą wysyłkową, a producent rozlicza się w innym kraju, bo to firma zagrabaniczna jakaś - nie wiem czy to prawda, czy tak może być. W każdym razie dam znać czy dostałam kasę, wysłałam list za potwierdzeniem. Mają czas na zwrot kasy 30 dni od dostarczenia pisma. Czy pomagają czy nie to się nie dowiem, ale telefon odbierają i udzielają wszelkich informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, czy zamawiając te plastry z opcja zapłaty przy odbiorze i potwierdzeniu przez telefon, mam możliwość nie przyjęcia paczki bez konsekwencji? Miała tak ktoraś z Was? Bo czytając te komentarze rozmyslilam się, dziekuje z góry za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie czemu jesteście tacy naiwni. Każdy lekarz czy dietetyk powie nie ma cudownego środka na odchudzanie. To ciężka praca i moc wyrzeczeń. Diety, ćwiczenia można jedynie wspomagać jakimiś suplementami, nic się samo nie zrobi. Jakim trzeba być naiwniakiem ufając że się będzie siedziało w fotelu obrzerało i w cudowny sposób schudnie. Wystarczy popatrzeć na ulicę i trochę ruszyć szarymi komórkami. Gdyby istniał cudowny środek czy chodziło by tyle grubasow! Chyba raczej wszyscy byli by idealni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna wielka ściema.... zanim zamówicie sprawdźcie ze te same nazwiska a całkiem inne osoby na zdjęciach i inne preparaty sprzedawane.... zastanówcie się zanim wydacie kasę.... sprawdźcie np. w Google Imię: Monika Nazwisko: Terlecka Wiek: 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dajcie się nabrać te plastry to WIELKA LIPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLa Rva
Działanie zależne od indywidualnych predyspozycji, efekt może się różnić od przedstawionego w tekście. **Utrata masy ciała pokazana na tej stronie - to nie są średnie wyniki uzyskane po podaniu suplementów żywnościowych. Ta strona internetowa ilustruje pewne szczególne przypadki ludzi, którzy mieli zaprezentować wyjątkową sytuację utraty wagi, do których mogły przyczynić się dodatkowe czynniki. Typowe wyniki odchudzania nie zostały poddane naukowym badaniom przeprowadzonym na reprezentatywnej próbie. Catch Me Patch Me – nie jest produktem farmaceutycznym i nie jest wydawany na receptę. Catch Me Patch Me - to suplement diety.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plastry, i co jeszcze?! Głupota ludzka jest jak wszechświat - nieograniczona. Gdyby ten kolejny wynalazek na otyłość działał, wszyscy wyglądalibyśmy jak szpilki. Człowiek jednak leniwy jest. Zapłaci przyklei i czeka na cud. Lepiej się pomodlić w intencji spalania tkanki, to mniej więcej to samo :) Życzę sukcesów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://101rad.pl/artykuly/pozbadz-sie-5-kg-tluszczu-z-brzucha-wdt-131/ Na dole domniemani zadowoleni. Zadałem sobie trud i sprawdziłam na Facebook-u. Żadna z podanych osób tam nie występuje. Sugeruję kupić w najbliższej aptece aptece plaster elastyczny i efekt powinien być podobny :) Acha, i za wysyłkę nie trzeba płacić :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipa, lipa, lipa dla naiwnych i zdesperowanych. Naciągacze i oszuści. Nie schudłam nawet deka a plastry wyglądały bardzo podejrzanie, takie zwykłe, byle jakie plasterki przyklejone do kawałka papierku, żadnego hermetycznego opakowania na pojedynczy plaster. Wysłałam opakowania zgodnie z ich zapewnieniami, że zwracają pieniądze jeśli klient bezie niezadowolony i czekam na zwrot kasy, i pewnie się nie doczekam. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez zamówiłam plastry z zapłata przy odbiorze ,ale dzwonil do mnie Pan i z tego co zrozumiałam to dopóki nie wpłące pieniążków to oni nie wyślą towaru także po przeczytaniu opinie stwierdzam że nie chce żadnych plastrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie za nie zapłaciłam i jak czytam to forum to sie wk......bo chyba dałam się nabrać.....i faktycznie zmyliły mnie opinie fb ....masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisdom
Plastry odchuzajace Catch me Patch me to niestety wielka sciema. Na 200% nie działają, nie jestem bardzo grunba ale mam nadwage i siedzaca prace. Ale duzo chodze. Niestety nie moge pozbyc sie nadmiernych kilogramów :( a nie obzeram sie :) Stosowalam wedlog instrukcji i nawet wiecej sie ruszalam, nic nie zgubilam, przez 1sze dwa dni nie bylam glodna ale potem wszystko wrocilo do normy i po 6 tyg przytylam 1kg. Odradzam bo nie jest prawda ze otrzymasz pieniadze spowrotem jesli nie beda dzialac. Jak narazie wydalam 468zl a trzeba bylo isc do dietetyka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam te plastry 2 opakowania a trzecie gratis zaplacilam 110 Euro uzywam miesiac I ani Grama nie schudlam sciema niesamowta naciagacze ze hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikagość
Drogie kochane NAIWNE panie. Ja także byłam głupiua i naiwna.o sympatycznyh pan w słuchawce namówił mnie nawet na 2 opakowania. A co tam. Polecił mi dla lepszego działania przyklejać dwea. A co tam. Jak szaleć to szaleć. No i zaszalałam. Wydałam 250 zł a po miesiącu szalałam ze złości , bo kasa przepadła. Tel .milczy jak zaklęty. A ja? Z kilogramów nie ubyło nic ale w portfelu i owszem- waga mniejsza. Obecnie zajadam się warzywami i owocami ,do tego ryby i gotowane mięso. Dziewczyny!!!!!!!!!!! Przez tydzień zjechałam 3 kg a ciągle jestem syta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie schudlem i kasy nie odzyskalem a ponadto mam teraz problem z odzyskaniem pieniedzi dzwonilem i w celu zamowienia konsultat byl bardzo mily i rozmowny ale w momenicie gdy powiedzialem ze chodzi o odwrotna sytuacje czyli zwrot kosztow uslyszalem Prosze wypelnic formulasz i czekac na kontakt w ciagu 24h w dniach roboczych a czekam juz 3 tydz. Teraz jestm grubaskiem jak bylem i to odchudzony tylko ze z kasy a nie nadwagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam plastrów już 2 tygodnie i nic. też mam zamiar zarządać zwrotu pieniędzy. Uważam, że to ściema. Nie kupujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek37
Witam ponownie, jakiś czas temu zamówiłam plastry i zapłaciłam za nie, ale potem weszłam na forum i się przestraszyłam, że dałam się zrobić w bambucho, no i zadzwoniłam tego samego dnia, że chcę zrezygnować. Pan był miły, poinstruował mnie co i jak, zrobiłam tak jak kazał ( pisałam z resztą o tym na forum) i wczoraj dostałam zwrot kasy. Cieszę się bardzo z tego i jednak myślę, że to solidna firma ;) Uczciwie mi powiedział, że w moim wypadku, to się mija z celem, że plastry wspomagają i zaczynają działać dopiero po 2 tygodniach, znaczy najpierw działają, ale na takiej zasadzie, że nie chudnie się, ale zaczyna metabolizm przyspieszać (o ile dobrze pamiętam), więc te moje 5 kg to za dużo kasy i lepiej pobiegać. Mówił też, że plastry wspomagają, przyspieszają, ale trzeba dołożyć sport i dietę, jak ktoś wsuwa burgery, chipsy i popija colą to nie pomoże. Myślę, że jeśli zmieściliście się w regulaminowym czasie, to dostaniecie kasę. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaria
jakoś perspektywa stosowania plastrów mnie nie przekonuje... niby jak mają działać? mi pomogły bardzo w odchudzaniu tabletki iqgreen. co prawda nie same bo jeszcze starałam się uważać na to co jem i aktywnie spędzać wolny czas ale najważniejsze są efekty -12 kg w dwa miesiące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGosia
Witam także nie wierze w plastry moja walka z kg trwa już rok schudłam 20kg bez ćwiczeń bo nie mogę z powodu zdrowia. Trochę to trwa ale rezultaty są ☺a wspieram się Linea 40 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avana76
Czesc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczęście moje ze ich nie kupiłam... dieki za prawdziwe info o tych plastrach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałem 28dni codziennie nic kompletnie nie dają,wręcz przytyłem 1 kg ,mam 190cm waga przed 90,5 po 91,5 ,uczą tylko nie bądź głupi i naiwny ,pani była przekonująca wiec spróbowałem ale życie to nie bajka kompletne ZERO odradzam , jak cię nie przekonałem przeczytaj sobie regulamin,szkoda ze przeczytałem po bo by sie lampka zapaliła kolejna nauczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina66
ja też dałam się nabrać ale odzyskaam pieniądze .Pewnie nie było by szansy na odsyskanie pieniędzy ale ja dla bezpieczeństwa zawsze płace przez paypal. Otworzyłam spór , odpowiedź była błyskawiczna, grzeczna, przekonująca mnie, ze mam sobie dac jeszcze czas ale jednocześnie dostałam wiadomośc na maila juz mniej przyjemną z rządaniem że mam zamknąć spór, oczywiście nie zrobiłam tego tylko przekształciłam spór w roszczenie i w ciągu 14 dni pieniądze pojawiły sie na moim koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można odzyskać pieniądze za te plastry, nie mam do nich zadnego kontaktu jak Pani zrobiła ze zwrócili kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka wszystkim, to g***o nie dziala ,zapomnijcie ,kolejna wymyslona metoda na odchudzanie......uzywam juz tydzien ,nic a nic,gorszy plastrow nie widzialam ,w nich nic nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie sie nabrac. To jakies naklejki a nie plastry. Odklejaja sie zaraz po przyklejeniu i nic nie odchudzaja procz kieszeni czlowieka !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowalam te Plastry 2 tygodnie i niestety ani grama nie schudlam, a moje cialo gdzie Plastry przykleialam jest zaczerwionione.Bzdura dalam sie nabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaość
hej. Nie wierzcie w te bzdury.!!! Te plastry nie odchudzają ,i nie trzymają się 24 godz., po kąpieli plaster się zsuwa z ciała a klej , ciężko schodzi ze skóry. Żeby schudnąć po prostu trzeba się wziąć za siebie dieta i sport na pewno nie schudnie się od razu ,ale schudnie. Ze zwrotem pieniędzy to też bujda wykonałam nie jeden telefon .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×