Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona7777

Plastry odchudzajace Catch me patch me ktos stosowal??

Polecane posty

Gość gość
Od dziecka w kazdej gazecie widzialam reklamy cudownych srodkow na odchudzanie, porost wlosow i co tylko chcecie. Zawsze ze zdjeciami zachwyconych klientow i gwarancja zwrotu pieniedzy. Straszne, ze ludzie nadal sie na to daja nabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puieniądzę cięzko odzyskac to jedno oszustwo ja walcze juz 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie sie nabierać żerujuą na pieniądzach tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek912987
to oszustwo !!! mniej jesc wiecej sie ruszac, to jedyny sposob, nie ma cudow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos zrobil sobie dobra strone i wszystkich was mami super plastrami.nic nie przychodzi od tak!trzeba sobie na to zapracowac.chcecie schudnac prosze oto przepis mniej jedzenia wiecej ruchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co słyszałam plastry trzeba stosować 2 miesiące przynajmniej aby zobaczyc jakieś efekty , pierwszy miesiąć to usuwanie toksyn z organizmu . Ludzie myśla że założa jeden plaster i zaraz będzie 10 kg mniej hahaha , to tego musi byc oczywiście dopracowana odpowiednia dieta , nie że masz plastry to możesz wpier... jak swinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny lekkoatleta
biegać grubasy i nie wp...ać tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja je uzywam i sa do bani koncze 3 miesiaczna kuracje i nie schudlam Nic a tez stosuje diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupujcie tego, nie dzwońcie tam!! nie podawajcie danych. znajoma podała i dziś dostała sms od inpostu że przyjdzie przesyłka za ok.250 zł. jeśli komuś też się przydaży nie odbierajcie paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Basia
Zastanawiam się czy nie sensownie byłoby pozwanie do sądu tych którzy to świństwo propagują i nabijają ludzi w butelkę. Wykorzystują naiwność ludzką. Moją z resztą też.Dlatego uprzedzam wszystkich naiwnych - nie wierzcie w żadne plastry. Gdyby istniał jakiś specyfik potrafiący odchudzać to jego twórca byłby dziś laureatem nagrody Nobla.Ja wydane pieniądze potraktowałam jako nauczkę by nie wierzyć żadne reklamy. Prawdziwie dobry produkt nie potrzebuje reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam! Naciąganie na kasę! Kupiłam na 3m-ce kuracji. Najpierw zaczęłam trenować codzienne marsze 4-6 km, wyeliminowałam słodycze i posiłki po 18.00. Jednocześnie brałam przyśpieszacz przemiany materii doustnie ( guarana, kofeina, ekstrakt z pomarańczy itd). Po tygodniu waga drgnęła, po miesiącu spadło 5 kg. W kolejnym miesiącu dołączyłam plastry, dystans marszu zwiększyłam do 6-8 km- spadło kolejne 5 kg. Potem była Wielkanoc i majówka a w międzyczasie trochę okazji- mimo zwiększenia dystansu do 8-10 km marszu dziennie i uważania z jedzeniem- przez 2 tygodnie waga nie drgnęła. Stąd wniosek- plastry to jedno wielkie oszustwo. Poza miejscowym podrażnieniem skóry od kleju utrzymującym się co najmniej 2 doby efektu nie stwierdziłam. Doświadczenie w odchudzaniu mam- najlepsze do tej pory okazały się marsze i dieta bogata w warzywa i owoce, bez chleba, makaronów i sosów, do picia kawa i czysta woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam miesiąc i w połączeniu z zwiekszona liczba spacerów i nie objadaniem sie schudłam 3kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie się nabrać- plastry to bubel, a firma nieuczciwa trzeba dopominać się o zwrot wielokrotnie a i tak nie zwrócą całej sumy. Nie umieją czytać maili, trzeba wysyłać listy pocztą i to za potwierdzeniem Szkoda nerw, pieniędzy i czasu na to gów........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koresp. do nich kierujcie na adres Centrum Logistyki Zwrotnej Reverse Logistics LLC Ul. Chłodna 64 00-872 Warszawa i tylko list pol. z potw. odbioru. Maile nie działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam ,pieniądze wyrzucone w błoto..nie dają żadnych efektów i są bardzo drogie.Zdecydowanie wolę zdrowy tryb życia,udało mi się pozbyć 10 kg stosując tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis przeczytalam w tygodniku "zycie na gorąco" ze plastry to rewelacja... od razu poznalam, ze to sciema.. Taka sama reklama z tymi samymi grubaskami i grubasami co schudły ukazala sie tez w tej gazecie , ale kilka tygodni temu i reklamowali tabletki na odchudzanie. Tresc nawet nie zmieniona.. Sprawdzilam to i stwierdzam, i jestem pewna ,ze to nabijanie naiwniakow w przysłowiową butelkę.. Kazdy by chcial schudnąć nie robiąc nic.. Nakleic plasterek i polozyc sie, a wczesniej nazrec i ....czekac.. na smukla linię.. Nie dajcie sie oszukiwac.. wstancie z fotela i ruszcie sie na spacer, na rower, pobiegajcie i po prostu mniej jeść.. żadna filozofia.. to nie jest trudne!!! uwierzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie dajcie sie nabrac w ciagu miesiaca schudlam kilogram i tylez samo przytylam jutro zaczynam walke o odzyskanie pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietatrenujaca
Tylko zbilansowaną dietą uzyskasz pożądany efekt. Wejdź i sama się przekonaj, że odchudzanie może być przyjemne! Czerp radość z jedzenia na diecie. https://www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, drogie Panie! Witam, drodzy Panowie! Możecie mówić, że to spam, bo tak to często bywa, kiedy ktoś mówi o realnej zmianie życia. Ale chcę Was przekonać, że można. Listopad kojarzy się często ze zmianą opon, a ja chciałabym, żeby chętne i chętni pozbyli się opon, które ciążą od lat. I to na naszym ciele! Także, drogie Mamy, może Wy, albo Wasi mężowie, chcielibyście coś zmienić, a nie wiecie od której strony zacząć! Drogie córki, synowie i wszyscy, którzy chcą ruszyć do przodu, tylko brak Wam drogowskazu! Chcę Wam podać skrawek mapy, mały GPS. A co dalej się stanie, zależy tylko od Was. Polecam więc sprawdzonego trenera i dietetyka. Wejdzcie na stronę, zobaczcie ofertę, przekonajcie się. WARTO! www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile idzie paczka z tymi plastrami?Zakupiłam 20 lutego i do tej pory nie dostałam przesyłki a pieniądze wpłaciłam od razu.Czyżby mnie oszukali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupie torby ktos kto ma na celu was oszukac nigdy nie zwroci kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Wielkie oszustów! Nie kupujcie tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×