Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaspragniona

Chcę zrobić to z nimi dwoma

Polecane posty

Gość onaspragniona
Wczoraj przyszedł do mnie na chwilkę. Myślał, że to Ja się obrazilam. .pocalowal mnie bardzo namiętnie. .wsadził swoją dłoń w mój stanik i przydusil mojego sterczącego sutka. .cała drżałam po chwili powiedział że przyjdzie innym razem. .matko jedyna jak sobie pomyślę tylko o tym to już mam mokrą cipke. .ahhhhhh. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Pragnę jego. .bardzo. .jest taki męski. .taki ostry. .taki podniecający. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chetnie odwiedzilbym cie pod nieobecnosc twojego faceta ale kiedy jest ten kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście myślę o seksie nie z facetem lub dziewczyną. Mój mąż chce po trzy razy lub więcej dziennie chyba mnie za jedzie. Dlatego bym chętnie użyczyła innej i obejrzeć jak ją posuwa. Mąż ma dość dużego wiec raczej nie może być to drobna dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Już nie długo mój wyjeżdża na kilka dni. Zaprosze sąsiada. .;) może wtedy nie będzie się tak bać ze ktoś przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To będzie się działo z sąsiadem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Już Ja się postatam o to żeby mu było jak w niebie. . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO CO SĄSIAD I KOLEGA?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Przyszedł do mpozbiejgo nie było, był w pracy. Zaproponował żebyśmy poszli do niego. .zgodziłam się . Rozmawialiśmy dosyć długo. .następnie zaczął masowac mi piersi. .przez bluzkę. .potem wziął mnie na kolana zdjął ze mnie wszystko a,że był zmęczony zaproponowałam ze Ja się nim zajmę. .ale zanim to nastąpiło. .ssal, pieścil i gryzl moje piersi... ale nie delikatnie mocno. .aż mnie bolało chociaż czułam podniecenie, wiedział że lubię być jego suką. .bawił się tak długa chwilę było mi cudownie. .jeczalam. .a on druga ręka bawił się moja mokrą cipka. .później chcial żebym usiadła na niego. .usiadlam czułam go po same jajka. .ujezdzalam jak szalona. .a on powtarzał tylko lubisz to sukoo. .patrzył na moje piersi.. .jak skaczą był bardzo podniecony następnie kazał mi przejść do loda. .na kolana. .ssalam mu k****a. .lizalam jajka. .plułam na niego i co troszkę zerkałam na niego było mu cudownie. .podjekiwal i mówi żebym nie przestawala. .rozkazywal mi. Nie przestawaj d***** masz trzymać go w buzi rozumiesz. .!? Był cudowny taki męski. .taki niegrzeczny, pluł mi na twarz. .wkladal swoją wielką pałę do ust, rżnął mnie w usta. .bił po twarzy. .oczywiście Ja tak lubię przy seksie żeby nie było ze on tak sam z siebie, dostał moją zgodę. .po długim czasie spusil mi się na twarz i do ust.. miał trochę spermy na palcach też i kazał zlizywac wszystko. .powiedział że uwielbia to jaka jestem ..i vice versa. Tak odpowiedziałam. .w poniedziałek albo może prędzej kto wie.. chce on pokazać na co go stać. .dla mnie i tak był cudowny i taki ahhh męski, niedobry ,niegrzeczny. .później poszłam do domu. .ale już obydwoje nie możemy się doczekać aż znowu się spotkamy. .chociaż nadal chciałbym zrobić to z nim i z moim ukochanym. . Ale wiem że moj nie chce się mną dzielić. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj jakieś namiary na siebie, Jestem bardzo podniecony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami jest dobrze coś zmienić nawet w życiu seksualnym. Podczas naszego seksu z facetem ustalonym przez nas obojga że właśnie ten zagości w mojej cipce. Ustawił mnie w pozycji że wszedł od tyłu delikatnie wsunął palce dość głęboko w mój o***t. Mocno się wygiełam zaciskając krocze co spowodowało że cipka zrobiła się ciasna. Mąż patrzył czy nie będę protestował wtedy by przerwał zabawę. Nie powiem z początku czyłam pewien dyskomfort lecz za to miałam bardzo silny orgazm. U męża podniecanie dało się również we znaki przy jego jak nigdy bardzo obfitym wtrysku. Teraz często proponuję mężowi by mnie brał w takiej pozycji jak kochanek. Zawsze można się nauczyć podczas seksu z innym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
onaspragniona 2015.11.30 Nie chodzi o to. Ja z tym kolegą troszkę się boimy żeby jednak nikt nas nie przyłapał. Właśnie jest u mnie teraz na kawce i też mi mówi że to ryzyko. Mamy ochotę na siebie. .ale mój zaraz z pracy wróci. .i niestety nie ma jak. Już jest zazdrosny że Pan kolega na kawę przychodzi, nawet w jego obecności. Chociaż jest również jego dobrym kolegą. Pan kolega jest na kawie, a ty na cafe opisujesz, co właśnie mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks z Tobą musi być cudowny jak jesteś taka uległa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta baba jest chora nimfomanka z każdym kogo spotka na drodze pieprzy sie. Biedny jej facet. . dodkowo pewnie mitomanka bo te historie np z nauczycielem czy w urzedzie. Sklepie sa wręcz nieprawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno chodzisz do ginekologa. Nie masz czasem na niego ochoty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwyedek
McImperium 2017 Film w jakości HD dostępny online > http://24filmyonline.pl?u=McImperium_2017 Ray Kroc wchodzi w spółkę z braćmi McDonald. Wkrótce otwierają restauracje oferujące dania podawane klientom w niecałą minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×