Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaspragniona

Chcę zrobić to z nimi dwoma

Polecane posty

Gość onaspragniona
Ściągnęłam stringi.. zrobię jak chcecie. . Jest tylko czubek wibratora. .jestem taka mokra w środku.. mój oddech przyspieszony. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paluszkami drugiej reki zbierz troszke soczkow z c**eczki i nawilz sobie suteczki... pobaw sie nimi przez chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Jak tak się bawię to przydał by się właściwie to przydałyby się dwa k***sy jeden z lewej drugi z prawej ,Ja bym się bawiła tak jak teraz i obciągała jednocześnie. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty świntuchu ja ciebie szuka, a ty zabawiasz się z prostytutkami ! Wrócisz do domu to zastaniesz spakowaną torbę przed drzwiami ! Mam już takiego zboka dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Czuje ze będę miała silny orgazm. . Czuje soczki na udach. .czuje jak delikatnie cipka pulsuje. .jest mi tak dobrze. .cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie masz 2 k***sy bo 2 rożnych facetów do ciebie pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Jest przecudownie. .doszłam. . Trysnelam tak daleko soczkami. .i tak dużo. . Czułam ten cudowny skurcz. .i boski wytrysk. .nadal bawię się wibratorkiem. . Chce jeszcze. .jest mi tak cudownie ze pragnę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj teraz wylizać soczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
13:01 oo proszę:) to super :) teraz we dwóch moglibyście patrzeć jak cudownie dochodzilam. .a jak jeczalam głośno hihi.. mam nadzieję że sąsiedzi nie słyszeli. . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We trzech koledzy. Poczytałem rozmowę i mój k***s nigdy tak nie stał jak teraz. Co za suczka z******ta zajechalbym Cię stokroteczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Uuuu jeszcze lepiej: ) trzy k***sy. . marzenie. .jesteście niegrzeczni. .lubię takich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
onaspragniona:0 zrobiłaś to kiedyś w miejscu publicznym?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
ja jak bym usłyszał takie jęki to od razu poszedł bym zobaczyć do Ciebie jeszcze jak bym Cię zastał bawiaca się wibratorkiem to chyba nie powstrzymał bym się i zasadzil Ci jeszcze w pupę drugiego i w usta mojego lizalabys jaja niewyzyta suczko aż stoiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'twój ojciec dziś hehehehehehe córko, ja też się dołącze, pamietaj ze w naszym rodzinnym domu czeka twój pokój cały nas :*' do zgłoszenia na psy. pewnie jakiś pierydolonyy pedofil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soryyy lala miał być nick gość a wyszedł mi twój Nick bo chcialem napisaac na głównej twój Nick i p****alo mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to fejk - gość pisze jako kobieta bo to go podnieca, pisze z wami i sobie trzepie a wy się napalacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
13:11 robiłam to w miejscu publicznym. W urzędzie skarbowym z przypadkowym mężczyzną bo pomyliłam toalety i weszłam do męskiej a tam facet z taką dużą pałą ze masakra więc przeprosiłam i chciałam wyjść a ten za rękę moja i za włosy i do lodzika. .później tak mnie posunął ze do dzisiaj jak wspomnę to gorąco mi się robi szybki numerek oczywiście, spuscil się do ust uśmiechnął i opuścił toaletę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uff musze poluzowac krawat powiadasz w urzędzie, tak się składa ze pracuje w urzędzie i szkoda że nigdy nie spotkałem Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
onaspragniona:) to pracujesz w skarbowym?:) to ja się chce tam przenieść i tam płacić podatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
13:21 nie pracuje w urzędzie po prostu mój kolega tam pracuje i szybciej kończył pracę i chciał żebym poczekala bo ktoś go wolał i Ja powiedziałam że pójdę do toalety w takim razie przez ten czas poprawić makijaż: ) a tuuu niespodzianka: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
I raz w sklepie ale to nie był seks tylko latem miałam bardzo krótka spodniczke lubię chodzić w spodniczkach i bluzkach z wysokim dekoltem. Szpilki wysokie różowe żeby pasowały do spódniczki akurat brałam wodę, to nie był duży sklep nachylilam się po.wodę a czuje ze ktoś mi cipke masuje przez stringi obracam się a tu facet taki koło 40 Ja mam 21 lat: ) było mi tak miło ze specjalnie chwilkę krótką jeszcze byłam w takiej pozycji ale musiałam już iść bo ludzie zaczęli wchodzić, facetowi widać było przez spodenki ze k***s mega stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na jakieś dyskotece nie miałaś takiej niespodzianki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli lubisz prowokować:) facetów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedzisz jeszcze z rozchylonymi nóżkami? to wróćmy do właściwego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Na dyskotece nie. Uwielbiam ich prowokować. . :) jeszcze miałam sytuację taką z nauczycielem wiem że to głupie ale był mega seksowny dwa lata temu widzialam ze leci na mnie kazał zostać mi po lekcjach bo miałam jedną jedynkę. Reszta ok ocen, ale nie chodzi o to. To już jak przyszłam i w ogóle patrzę a on drzwi zamknął od klasy nic nie mówiłam gadalismy o tej jedynce. Kazał mi usiąść koło niego , koło biurka to był jakoś maj koniec maja ciepło bardzo miałam spódniczke ale już nie szpilki tylko baleriny. Onnn nagle zaczął masowac mi cipke było mi tak głupio ze zabrałam jego rękę: a on do mnie: ze w ten sposób poprawię jedynkę. No trudno pomyślałam położyłam się na biurko rozrzezylam nóżki a on wyciągnął k****a był cudowny taki nabrzmialy naslinil cipke I był taki napalony ze od razu wsadził mi go, masowal moje piersi. .lizal je posuwal jak szmatę tak ostro ze tryskalam raz po razie. .dymal mnie długo dosyć a potem trysnal mi w usta i postawił 5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam to wszystko stoi mi drut jak nie wiem co i mysle sobie czemu ja Ciebie nie znam w realu no czemuuu Boże kochany: (:(:(::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bez majtek i w spódniczce wychodzisz czasem z domu? np. na imprezę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
13:48 tak dosyć często jestem bez majteczek , nawet do legginsow nie chce mi się nie raz zakładać: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to rozchyl mocniej a ja pocałuje cie w cipkę tak jak w usta mocno i z języczkiem tak się przyssam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
13:47 Life ist brutal. . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×