Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaspragniona

Chcę zrobić to z nimi dwoma

Polecane posty

Gość onaspragniona
13:51 ooch tak. .pragnę Ciebie. .liz cipke. .masuj moje jędrne piersi. . Patrz mi w oczy. . Bądź dla mnie taki wulgarny. .lubię tak ostro. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
........... and full of "zasadzkas" :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*****ajcie cipcie porządnie ja sobie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spragniona:) powiem tak:) nawet jak tylko cześć z tego co piszesz jest prawda to i tak masz dużo fantazji i chęci. i sex z Toba pewnie jest wspaniały:) bo cały sex jest w mózgu:) i zależy od naszych fantazji i chęci realizacji:) Realizuj wiec wszystko na co masz ochotę:) Ja twój facet sie nie chce zgodzić na trójkąt to znaleźć sobie 2 obcych i go 4 it:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
13:59 oczywiście ze jest prawda, po co bym miała bajeczki wymyślać: ) piszę to co przeżyłam: ) tylko widzisz Ja nie chce mojego zostawiac tylko właśnie zrobić to z nim i z jego kolega tylko boję się pytać bo kiedyś już mi mówił że nie będzie się dzielić z innym mężczyzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spragniona:) zerznął bym cie w dupcie....... a w cipę włożył duzy wibrator:) trzymał za włosy i wyzywał od suki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
14:03 na pewno miło by było poruszać się na Twoim sterczacym k*****e, pupcia bym pomogła Tobie czasami ruszać. .krzyczala bym jak suczka jak jeszcze wibrator w cipce by był w tym samym czasie, potem byś mnie związał i. .robił tylko to o czym pragniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spragniona:) zorganizuj imprezę zaproś kumpla sporo alko, i zacznij sie ostro pieścić ze swoim chłopakiem , a kupel się przesyłaczy do was:) jak chłopaki będą napici to nikt nie będzie protestował;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spragniona ;) musisz się tylko bardzo sexy ubrać na ta imprę i bez majtek:) na pewno ci się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
14:07 ooo dziękuję bardzo: ) bardzo dobry pomysł: ):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Seksowna jak zawsze będę:) dobra może jeszcze bardziej coś skąpego ubiore, z tym akurat problemu nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Że wcześniej nie pomyślałam o takiej imprezie. .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spragniona szkoda że nie znam Ciebie bliżej tak w realu na pewno jeszcze ja bym się dołączył miałabys k****a w cipce, w d**eczce i w ustach zajechalbym cie tak że przez miesiąc byś nie usiadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chciałabyś zrobić ten trójkąt tylko raz czy utrzymać taki układ na dłużej:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak do końca bym się nie zgodziła że nie mieć seksu ze znajomymi. Tylko trójkąt po czasie jest problemem psychicznym dla męża. Wiec powinno się najlepiej kochać we czwórkę wymiana partnerów. MMąż nie mógł się odnaleźć po trójkącie nawet byłam brana przez nich w obie dziurki. Dopiero gdy mamy seks z inną parą jest wspaniałe bawimy się nieraz prawie całą noc pieszcząc przytulając minetki lodziki i nawet w obie dziurki. Dlatego prędzej na mówisz na czworokąt by nie miał urazu do ciebie po trójkącie Powodzenia i przyjemnej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
14:17 jeżeli mi się spodoba to na dłużej tylko żeby mojemu się spodobało bo on strasznie zazdrosny jest i sobie nie wyobraża żeby inny mnie dotykal, zawsze się wkurza na jakimś spacerze czy coś jak patrzą inni a Ja jemu zawsze odpowiadam że oni mogą sobie tylko popatrzeć a on dotknąć i w ogóle ale i tak jest zazdrosny więc nie wiem czy wypali żeby inny mężczyzna pieprzył mnie przy nim, znaczy z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei bym cie zabierał i impry do klubów i chciałbym żebyś bardzo skąpo i prowo była ubrana:) i tak w klubach bym cie rżnął w lożach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
14:21 oj kusisz,kusisz . Sam byś chciał mnie tak rznąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
onaspragniona;) to zrób najpierw trójkąt 2 K+M a potem TY i 2 M:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba muszę iść z tego forum bo bedzie mi stał i stał przez to czytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
14:24 jeszcze się nie przełamałam na kobiety:/ ..wolę mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spragniona przecież lubisz wychodzić do klubów i być sexy i prowo ubrana i żeby faceci gapili:) a jeszcze żebyś mogła tak z innymi potańczyć na parkiecie i dupcia się o innych facetów ocierać:) a facet z którym przyszłaś nie był zazdrosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
Dobra. Jak na razie to muszę zrobić tą imprezę ,o której nie dawno wspominaliśmy. :) zobaczymy jak to będzie. A teraz muszę już iść ..mam ochotę na kąpiel w wannie z szampanem a później mam kosmetyczkę i tak dalej:) i czekam aż mój książę wróci z pracy:) dziękuję wszystkim za wspaniale rady:) buziaczki w pysiaczki! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odezwij się jeszcze:) wiem ze mama cie na obiad woła:) heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
14:29 to nie możliwe :) żeby mój nie był zazdrosny. ;) w życiu pięknym chyba:), fakttt lubię prowokować ale jak z moim misiem jestem to Panowie muszą być z dala. :) bo mój urwis nie pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
14:32 nie mieszkam z moją mamusia kochaną.: ) wylecialam z gniazdka już dawno: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym tam pozwolił lubiłbym patrzeć jak cie pierdolą:) byłabyś moja suką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idziesz w ten weekend gdzieś na imprę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaspragniona
14:35 no widzisz Ty masz taki charakter, A on ma taki. Każdy ma inny: ):):):) świat by był nudny jak by każdy miał taki sam charakter a teraz pozwól, ze pójdę przygotować kąpiel i zrelaksować się ..pijąc szampana i pieszczac piersi. . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę z Toba do wanny i zaopiekuję się twoimi piersiami z miłą chęcią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×