Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetos244

never mind

Polecane posty

Gość
Bambusica?! Zabije!:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie jestem taka ciemna jak ta laska z klipu.;)moje korzenie moim zdaniem ledwo co widać-po prostu bardzo ciemna brunetka z ciemniejszą karnacją:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysiasysia
good girl gone bad mogę wiedzieć co HIM zrobiła, że ją tak nie lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denerwuje mnie to w niej, że szuka litości na siłę tak jak wczoraj pisała 'boję się, że zaraz będę rzygać krwią' jakby coś jej było to nie pisałaby tak i jeszcze jedno ten nick 'himpokrytka' mam wątpliwości czy to prawdziwa HIM... ale czy by się chciało komuś udawać kim się nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mysiasysia- nie... zabiore do grobu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
PowieM tak...dużo tu psycholi i z tego co się orientuje na 99% z tego co wiem to nie jest him ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
good girl gone bad ok szanuje to :) ale musiała Ci na odcisk nadepnąć, że zmieniłaś o niej zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A moge napisac za co ją nie lubię to co wszyscy wiedzą...za to że się nad sobą użala, za wszelką cenę chce wzbudzić zainteresowanie, litość, do tego moim zdaniem myśli tylko o sobie, jest egoistką i nie docenia pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dzięki, że mi uwierzyłaś jako pierwsza, że nie jestem him mimo, że jeszcze nie widziałaś zdjęć :) brunetos też już mi wierzy, ale musiał zobaczyć dowód :) może potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mi nie nadepnęła po prostu poruszyło mnie jak zachowała się do kogoś kto chciał okazac jej bezinteresowna pomoc i jaka jest "wdzięczna":O a po tym co się dowiedziałam to jest dla mnie delikatnie mówiąc powietrzeM..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysiasysia dziś I tak nie potwierdzisz, więc po co to piszesz ??? Masz zryty łeb idiotko. Może znowu zaczniesz pisać "nie róbcie spamu" ?? Kurwa same debile tutaj, bez kitu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wiem o kogo chodzi :) tak to było chamskie mimo, że ta osoba była dla niej w porządku od początku do końca a ona zaś wymyśliła projekty. Na mnie kiedyś napisała, że jestem oszką i dużo osób jej uwierzyło a szukała by sensacje robić bo ona najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
NO i jako kobiete poruszyło mnie jednak to jak nieraz pisała o dzieciach-ze chce się nimi jak najmniej opiekować.:O sama ich nie mam bo jestem młoda, ale córeczke siostry traktuje jak swoją, nieraz zostawią ją na 3-4 dni i potem tak ciężko mi się jakoś z nią żegnac...nie wyobrażam sobie tak myśleć o swoicj dzieciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś 15:41 wali mnie to co o mnie myślisz mogę być dla Ciebie najgłupsza, nie dbam o to, że mnie obrażasz, będę mądrzejsza i nie będę Ci oddawać i nie rób spamu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mysia to nie chodzi o projekty. ...ostatecznie skończmy ten temat. Nie będę już nic takiego tu pisać, ale dziś...:O nieważne zamykam się.:) Mysia jakos ci uwierzyłam bo czułam ze ty to ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ja też chciałem pomóc HIM, wesprzeć dobrym słowem, pocieszyć, widząc co wypisuje pewnego razu uznałem że dziewczyna na serio ma pod górke. W tym celu nawet wymieniłem się mejlami z Mysiasysią myśląc że to HIM no ale jak nie chce pomocy to nic na siłe. HIM i tak będziesz zawsze w moim sercu :D joke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kur/wa jest gorzej niż myślałem... :o Same debile tu piszą, włącznie z autorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hahaha :D a co z tą ezoteryczką? :P ktoś jej wysłał tego screena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś przyznaję od kilku dni niezle mi przez kogoś odwala.:D ale dajcie mi max tydzień. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
MIREK FAJFUS dziś do psychiatryka...tam twoje miejsce cwelu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że topik edytowany, jakaś aferka, nie wiem za bardzo co jest pięć ale rzucając okiem na wpisy wnioskuję, że Tobie Brunetos j****a pokrako też ktoś dopisuje teorie typu "brunetos to zbereznik" :D🖐️ Widzisz jak to jest frajerzyno? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małpa i tak wiadomo że jesteś cynickiem/bolcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość wczoraj mi się jakoś nie wydaje żeby jednak małpa była bolcem :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×