Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość były redaktor naczelny

Kronika Towarzyska

Polecane posty

Gość gość
Moszna Śmierdzioszna z pajęczyną na gaciach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha kiedy ostatnio uprawiałaś seks i ile ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha ty naprawdę chciałaś ciągnąć pałę :D :D :D Wyebałaś się nie na swój temat, ustawiasz ludzi po kątach, a teraz srasz z pomarańczy. :O Jak pies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może schlało się Muszydło i nie pamieta hasła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście te kilka stron hejtu na Mosznę i Midumber napisała Hajabuza. Śmiesznie się patrzy na te dwie jak się kompromitują a Haja ma na nie wyjepane :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mosznie śmierdzi śmierdzioszna :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo Muchy to nie wolno się wtrącać do dialogów, najlepiej stworzyć tematu dwuosobowe. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszka jest fajna i dla niej 😘 :-) A dla Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby hejtować Ciotki i być za to pochwalonym to trzeba mieć nick WidmoAle to już wiemy.Reszta to źli ludzie. A faceci i tak omijają je szerokim łukiem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Ta pani z wczoraj chyba mnie nie zrozumiała do końca. Wytłumaczę jej. :classic_cool: Ten temat to projekt od samego początku (jak wiele, wiele innych tutaj zakładanych ) i mogę, a nawet musiałam na nim przebywać. Od 1 strony to ja pisałam jako dzielnicowy z F8, a także kobieta matrymonialna. Pani sama zaczepiać mnie zaczęła z podtekstami seksualnymi. :( Nie miałam pojęcia, że bierze mnie za konkretny nick. Tym bardziej, że wszyscy się tutaj podszywali pod przeróżne postacie oraz style i było wesoło. :D Kiedy zorientowałam się po kilku postach, że ona tak na poważnie, bo aż kipiała , żeby nie robić problemów komuś innemu zalogowałam się na siebie. Dlatego napisałam f8, że to nie on jest dzielnicowym i że nie całuję się z kobietami. ;) Chciałam wyjaśnić, ale... przeczytałam, że mam się nie wtrącać do rozmowy i między pocałunki :) Ze mną. :) (swoją drogą nie wiem jakich masz znajomych, bo nigdy w realu nie zdarzyło mi się podejść do rozmawiających czy flirtujących ludzi i usłyszeć nie wtrącaj się między nas :O ) Co do prostytutki pisałam, że jestem na służbie i mam podejrzenie, że jesteś pijana. Ty chciałaś oralnie. Więc założyłam, że odgrywaliśmy scenkę policjanta z prostytutką, którą chciał zgarnąć. :P Sama to sprowokowałaś, żal miej więc do siebie. Ni zaczepiałam Cię na tym temacie, a tym bardziej seksualnie. Nie jesteś prostytutką oczywiście. To ja jestem przecież brzydką, stara ku=rwą i biorę to na siebie. Niektórzy mężczyźni mają więc fatalny gust zadając się ze mną. :( Dłuuuugo, ale krótko wczoraj chyba nie zrozumiałaś.:) A teraz idę na obiad do mamci. Pa. :) 🖐️ P.S. swoją drogą to jest hipokryzja, o której rozmawiałam już z niejedną osobą stąd. Z anonima jestem fajna i nawet pociągająca. ;) Jak się zaloguję mam robić wypad. No tak. Santa, Santa Forume... Amen. :classic_cool: Koniec tematu. The End.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komendant Ero
Zamykamy sprawę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu stracił kontrolę nad uzależnieniem od forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu wszyscy udają, że jak są na pomarańczowo to ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium znajdź sobie innego męża, widać samotnosć, zaniedbanie. Zostaw cudzych mężów. O urodzie się nie wypowiem. D**yy nie urywa szału nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Projektem jest ty Inessa od żonkosia Wilka,Kobiety z Wachlarzem, Złamałam wiele serc. Idź do roboty nudna bezrobotna babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu ktoś zareagował na jej wszędobylstwo i wtrącanie się i tyle a ona posta na pół strony wywaliła. Nie każdy jak "wszyscy" zmieniają nicki, styl pisania,nie każdy się podszywa Imperium hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzieliście ją? Gdzie, kto poda link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym bardziej, że wszyscy się tutaj podszywali pod przeróżne postacie hahahahahahahahahaha mów za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahaha. Imperium ostro gra z wami . :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jej pozostało,niech gra.Co dzień, co noc, co weekend,latami.Niech gra,nikt tu dzięki temu już pisać nie będzie skoro takie stare znudzone baby sobie tak fajnie grają💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez podszywałem się i to w dodatku pod dwie postacie... Bardzo mi przykro że nie umiecie sie bawic i wszystko zle odbieracie :-( Rozp********e to forum do reszty, a potem uzalajcie się nad sobą :-( To nara ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CzwarteImperium wczoraj gość dziś Właśnie pokazałaś swoją klasę Imperium. Coco chanel nie pomoże. Nic Ci nie zrobilam. Zazdrość Cię zżera. lapka.gif Ale zazdrość o F8? pechowiec.gif Nic ci nie zrobiłam. smutas.gif Myślałam, że jesteś pijana prostytutką, bo miałaś mieć badanie na alkomacie i chciałaś robić władzy loda. smutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:52 gośćwawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech się bawi rencistka :P Popatrzmy jak wszyscy na nią plują a ona mówi że deszcz pada :classic_cool::classic_cool: Prawdziwa nasza seksbomba Szanel co po nocach się bawi w podszywy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu się podszywała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium hipokryzja to drugie imię tego forum, bo oni wszyscy się podszywają, hejtują, siedzą tutaj od rana do wieczora. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt się pod nikogo nie podszywał tylko muchozolwi się pomyliło. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie ktoś chciał popisać i nie domyślił się że pod męskim nickiem jest babsztyl z niebieskim nickiem który po całym dniu pisania jeszcze w nocy się bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ale wy mata problema. Wymieniła kilka słów z tamtą tylko. Nie umieta się bawić dlatego tutaj lipą zajeżdża. Klika siedzi i się rządzi, spamując sobie tematy i zwalając na innych. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na tym forumie bylem juz 5-7 osobami, dwa niebieskie i reszta pomaranczowych nickow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×