Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość były redaktor naczelny

Kronika Towarzyska

Polecane posty

Gość CzwarteImperium
Uspokój się frustratko. ;) Po pierwsze mogę pisać gdzie chce i kiedy chce. Gdybym miała obrażać się na wszystko co o mnie pisano, o moim wyglądzie itd. już bym zwariowała. Jeśli nie masz dystansu i myli Ci się forum z realem, idź na spacer. Mogłabym napisać Ci to wylogowana jak Ty, ale piszę szczerze. Obrażanie mnie nic Ci nie da. Komendancie zrób tu proszę porządki, bo jak nie sąsiedzi i pała, to zadymy. W końcu sobota. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komendant Ero
Demonicznaa, ale skoro okna pozamykane to dopiero wiesz kiedy ;-) O Mikołajowym pasie też pamiętam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium leci na każdego k****a. Hejter amerykanin Widmo, Koke Amstaf, Najszybszy z kierownicą w Łodzi, Stary emeryt Satyr. Zboczony Wilk, ktoremu uciekła spod ołtarza. Bigamistka. Złamaławiele serc i łamie stara pudernica w wąska brzydką wara. QqqqqQ Tylko Ciebie chce wróciła jako Sw pod postacią kropki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż się wróciłam poczytać, jak Imperium się będzie tłumaczyć . To ja 'pijana prostytutka'. Nigdzie Cię kobieto nie obrażałam i nie zaczepiałam. Postawiłam Ci granicę, bo wtrąciłaś się w naszą rozmowę. To czy On przyjmie ode mnie pocałunek jest naszą sprawą, i jak widać nie obruszył się. Poza tym obraziłaś mnie zakładając, że jestem pijaną prostytutką. Jesteś po prostu złośliwa. Uwodziłam faceta i byłam wyuzdana. Rozumiem, że jak ty jesteś wyuzdana, wulgarna i epatujaca erotyzmem to jest okej, a inna to już jest prostytutką? Do tego nie potrafisz przeprosić za głupie zachowanie i atak na mnie. Tak nie zachowuje się kobieta z klasą. Tylko nie każ mi się logować, bo nie mam takiego życzenia, obowiazku i co ważniejsze to ty mnie zaczepiłaś i obraziłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komendant Ero
Z porządkami to ciężko, bo dzielnicowi mi pouciekali i sam wszystkich nie wyłapię :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijana prostytutka
Tutaj jest więcej osób niż jedna .Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium,gdzie masz męża? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium komu stąd robiłaś loda wredna kurfo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Możesz uwodzić tutaj każdego, Twoja sprawa. Nie jestem bigotką. :) Pierwsza zaczęłaś skakać: "nie wtrącaj się między nas", kiedy zażartowałam, że F8 nie całuje się z kobietami. Nie kupuję tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Komendancie masz dziś przechlapane, szykuje się samosąd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wiem Panie Komendancie ;-) O pasie proszę nie wspominać, bo jestem dość nakręcona :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaczęłam 'skakać' tylko postawiłam Ci granicę, zażądałam, żebyś nie przerywała nam rozmowy. I tyle. "Nie skaczę" do Ciebie , nie "rzucam sie" i nie jestem " pijaną prostytutką" . Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybszy nie przyjechał Lodziaro? Może bacówka czynna, idź do Wilka poleje ci po jednym. Znajdzie się klient :-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komendant Ero
Dobrze juz nie będę wspominał ;-). Zresztą chyba robi sie dość niebezpiecznie bo kobiety są dziś jakoś bojowo nastawione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
może to napięcie przed ;-) zmykam, bo sąsiadka zaspokojona :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Napiszę Ci to raz. Po pierwsze na tym forum ludzie są obrażani na każdym kroku. Nikt nie robi takich dymów jak Ty. Jesteś prostytutką skoro tak się bulwersujesz? Inna by to olała. :O Po drugie, obie wiemy, że zareagowałaś złością, że się w ogóle śmiałam się wypowiedzieć. Gdyby napisałaby to kto inny może nawet nie zwróciłabyś uwagi, zajęta flirtem. :P Ale to byłam ja. No tak, jak śmiałam. Po trzecie, zapamiętaj to sobie raz na zawsze: nigdy nie będę z nikim rywalizowała o mężczyznę,szczególnie na forum. Bez przesady. Nie chciałam Ci przerywać, nie moja wina , że F8 uciekł. Gdyby został mogłabyś flirtować do woli. ;) Po kolejne itd...nawet nie wiesz z kim rozmawiałaś. :( A logować się nie musisz, łatwiej pisać z anonima. ;) Jak Ci to tak ciąży to nawet mogę Ci podać maila i numer telefonu...a no tak, boisz się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komendant Ero
To i ja zmykam :-) Dobranoc :-) Aa... i spokój ma być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesamowity bełkot, manipulacje i szukanie wytłumaczeń nie z tej Ziemi. Doskonale wiem z kim rozmawiałam i stąd wiem dlaczego nie wytrzymałaś i się wtrąciłaś. :) Żałuję, że w ogóle weszłam z Tobą w dyskusję, bo zepsułaś mi miłe wrażenia, ale tylko na chwilę. :) Mogłabym Cię wypunktować pogardliwym tonem, tak jak Ty mnie teraz, co powinnaś zapamiętać raz na zawsze, ale będę mądrzejsza i zmilczę. :) Pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzielnicowy z F8
Naprawdę nie całuję się z kobietami. :O Jestem na służbie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak imperium podszywaj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha imp, ale nisko upadłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzielnicowy z F8
Kiedy to prawda. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście imp :) to już jest żałosne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Taaa. To akurat ja od samego początku byłam F8. P.S. Nie całuję się z kobietami, sama mnie zaczepiałaś i dopiero później się zorientowałam dlaczego. :) To nawet celowe nie było. Nie chciałam Cię poniżać, ale sama widzisz... gdybyś inaczej zareagowała moglibyśmy poflirtować dłużej. ;) Dobranoc. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chciałaś poniżać i na końcu nazwałaś prostytutką? Kupy się to nie trzyma.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość imperium z łóżka
Byłam nastawiona pokojowo. Nie moja wina, że sobie coś ubzurałaś, że staje miedzy waszym pocałunkiem. Bez jaj. Co to jest pocałunek gościa z F8? Nic nie znaczy. Zaciśnij wiezi, spotkaj sie, pocałuj, idź do łóżka w realu. Wtedy ktoś może miedzy tym stanąć, a nie miedzy głupotami na publicznym forum. Moge edytowac ostatni wpis jeśli przeczytałaś. Jak wolisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wachlarz już niżej upaść nie moglas :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium jestes prostaczka,brzydka prostaczka,a rzniesz damę. Nie wychodzi ci..pustostanie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź spać idiotko. Sama jesteś prostytutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×