Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda8385

wzrost duza roznica miedzy partnerami

Polecane posty

Gość gość
pewnie nie chodziło o wzrost. Chciał cię przelecieć, przeleciał i już. Po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on Cię po prostu wykorzystał, 160 u dziewczyny to właśnie atut (niskie laski mają większe branie). On Cię po prostu wykorzystał - przykro mi,ale musisz przejść przez to sama i na drugi raz być ostrożniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że nie pisz pierwsza. Ja akurat jestem zwolenniczką brania spraw we własne ręce, ale no nei w takich przypadkach. Bo tu ani on nie wyraża zainteresowania, ani nie jest "Twoja kolej" ani nawet to nie jest normalny znajomy - tylko gościu co był u Ciebie 3 dni i się bzykaliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 31
"Jesli po 2 tygodniach albo 3 wciaz sie nie odezwie to tylko napisze (przez facebook), ze zrobil mi przykrosc. " Sorry ,ale jeśli przez tyle czasu się nie odezwie to jesteś dla niego obojętna. Czy ty chcesz się ,aż tak uzewnętrzniać przed człowiekiem dla którego jesteś obojętna ? W tym momencie sama mu dajesz pretekst i "furtkę " do dalszej manipulacji. Jak by koleś był perfidny to można takie coś łatwo wykorzystać np odpisał by Ci ,że był chory i nie mógł nic napisać ,że tęsknił i ,że chciał by się znowu spotkać ..następnie spotkacie się i znowu seks i znowu potem cisza ...pomyśl nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda8385
Mamy oboje po 32lata, oboje single bez przeszlosci i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że każda kobieta, która uprawiała seks ze słabo poznanym facetem to d****** dno totalne, odpad społeczny, mniej warta niż kupa g****a i rzygów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurduple wszystkich stron świata łączcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojsc na 1 randce do lozka ze slabo znanym facetem ? co mozna pomyslec lekka lala co na portalu randkowym szuka seksu dostaje i nastepny w kojejce szanuj sie kobieto bo nawet d***** ma za to kase , a ty nie masz nic, ach masz wyrzuty ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawlieeet
Pierwsze co mi sie nasunelo na to mysl gdy przeczytalam ten temat to fakt iz ja mam osobiscie 165 a moj Ukochany Misiu 195. 30 cm roznicy. I jakos sie dogadujemy, on podczas pocalunku musi sie schylac, co jest mega zabawne, a i moze mnie tez wziasc na kolana jak dziecko i tak mocno przytulic oooj to dla mnie takie urocze ;) ;) albo jak mnie bierze na rece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda8385
Jak sie nie odezwie do tygodnia to oczywiscie juz nie bede chciala go nigdy zobaczyc. Wiadomo, i tylko wysle mu krotka wiadomosc, ze zrobil mi przykrosc bo to prawda ale tego juz nie bedzie mogl naprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tak jej nie jedzcie. Zrobila gluppte i ma nauczke. Nawet jak sie odezwie byl olala, gosciu juz pokazał gdzie Cie ma. Czy on taki singiel czu bez dzieci to nie wiesz na dobra sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem przeciwna krytykowaniu Magdy , zamiast wspierac kobietke dobrze dorazic to odezwaly sie slowa krytyki i jak mniemam ....... Masz rozum i rob co podpowiada i odezwij sie jak by sie sytuacja rozwijala , siebie o nic nie win , nie masz powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety to pierwsze do krytyki swojej plci. Ja tez uwazam ze za szybko, ale rowniedobrze gościu mogl byc normalny i dalej byloby fajnie. No i kazdy zyje po swojemu nie mozna swojego zdania narzucac Facet dobrze tu radzi, ze jak jest sie wrazliwym i nie potrafi oddzielic seksu od uczuc to trzeba bardziej uwazac bo ktos moze to wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda8385
Nie no poczekam na jego ruch, ja nie zamierzam nic robic, chociaz nie rozumiem tych meskich gier, po co tyle zachodu, cala podroz do innego miasta, zeby zrobic swoje i nastepnie zachowywac sie jak kolega? Jakby nigdy nic? I zadnego planu na nastepne spotkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale no założmy, jutro się odezwie. I co? Będziesz zadowolona, że łaskawca jednak przemyślał? Nawet sam fakt, że nie okazywał Ci czułości (przytulanie, pocałunki) jest bardzo znaczący. Są tacy faceci, którzy lubią "trofea". Zresztą, ja nie wiem czy on taki wolny i samotny - własnie gościu w związku prędzej by się urwał na "szkolenie" czy "konferencje", pobzykał i wrócił do rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wytlumacze
Facet był napalony, ale bzyknął raz, później poprawił i ciśnienie mu zeszło. Zachowywał sie miło, bo był u Ciebie i wiedział, że jeszcze dwa dni razem spędzicie. To czy się odezwie będzie zależało od kalkulacji. Jak było fajnie, czy nie za bardzo pokazałaś, że Ci zależy (potencjalne kłopoty) i jak uciążliwa była podróż. Takich facetów jest cała masa. Zwykle szukają w swojej okolicy, ale może ten był wyjątkowo zdesperowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez jest roznica. Ja mam 164cm i rozmiar xs/s a maz 186 i sluszna xl przy kolo 100kg. Nigdy nie bylo problemow, ani w lozku ani w zyciu. Zawsze czulam sie obok niego super. Twierdze jak reszta wykorzystal cie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupi temat głupiej baby! Prowokacja jak nic! Mężczyźni nie skreślają kobiety z powodu takich przyziemnych spraw jak wzrost. Ale za charakter, zasady, prowadzenie się itp. Gdyby on był niższy nawet o 5 cm od niej to ona by go skreśliła takie są fakty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj pojsc na 1 randce do lozka ze slabo znanym facetem ? co mozna pomyslec lekka lala co na portalu randkowym szuka seksu dostaje i nastepny w kojejce szanuj sie kobieto bo nawet d***** ma za to kase , a ty nie masz nic, ach masz wyrzuty x Dokładnie. A do tych co piszą, że ją wykorzystał to nie prawda. Ona sama się dała, dała na to przyzwolenie. Jak ona jest puszczalska to facet skorzystał bo jak nie dała by jemu to inny by przeleciał ją bez zobowiązań. Szmata to szmata i jej nie da się wykorzystać tylko użyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wytłumacze
Jesteście śmieszni. Trudno uwierzyć, że kobiety też mogą potrzebować seksu i zwyczajnie go lubić? Ale nie. Lepiej szukac takiej co 'DA' (co za prostackie określenie) po pól roku u później do końca związku dziwić się, że ONA NIE LUBI SEKSU! Szok. Kto by się spodziewał ! Dziewczyna poszła do łóżka z kim chciała i kiedy chciała. Jej sprawa. Facet zachował się jak bydlak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto masz 32 lata, dałaś się przelecieć pierwszemu lepszemu , a to że się nie odzywa zwalasz teraz na rzekomo niski wzrost? U nastolatek które są teraz wysokie to może i faktycznie by podchodziło pod niski wzrost ale u babek 30 - 40 lat modelki zbyt często chyba się nie zdarzają, tylko właśnie babki ze wzrostem ok 160 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda8385
Tak jak bydlak, dzis faceci kompletnie nie szanuja kobiet ani nie wiedza czego chca. Zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duża różnica wzrostu to 150 cm i 190 cm A jakieś np 150 cm i 175 cm, czy 160 cm i 185 cm to zwyczajna różnica jest. Czego tu się dopatrywać w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet jest wysoki , to o ile nie wyrwie modelki, zawsze będzie różnica we wzroście Tak samo jak mała kobietka 150 cm o ile nie trafi na niskiego faceta 160 cm, też zawsze będzie miała różnicę we wzroście co za temat w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz, ze ty sie pierwsza nie odezwiesz, ale wlasnie chcesz to zrobic jesli on nie da znaku przez 3 tyg. Ty normalna jestes? Facet cie totalnie olal, a ty mu bedziesz pisac, ze ci przykrosc zrobil? On sobie zdaje sprawe, ze sie dalas w hooja zrobic. Nie ma tak duzo dziewczyn, ktora na pierwszym spotkaniu wlazi facetowi do lozka. Poprostu ise zeszmacilas i nie rob sobie wiecej obciachu i do niego nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, Ty mu pozwoliłaś zachować się jak 'bydlak'. Jestem od Ciebie młodsza o 5 lat i w życiu bym się nie zdecydowała na seks, pisałaś z nim miesiąc i widziałaś pierwszy raz na oczy, to było pierwsze spotkanie. Więc tak naprawdę, Ty o tym człowieku nic nie wiesz, bo pisać w sieci można poematy o swoim cudownym życiu. Tak wiem, że jesteśmy dorośli/nie ma na co czekać/kobiety tez mają swoje potrzeby, ale jesli nie uzgodniliście, jak wasza relacja wygląda, to nie dziw się, że facet skorzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda i jak tam odezwal sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam wysokich facetow choc jestem niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby nie w temacie maka to walizka jak cos to jestes niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I, co? Cisza? x Dała czy się nie dała. jej sprawa, miała prawo. Ale faktycznie - idąć szybko do łożka nie wolno się na nic nastawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×