Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda8385

wzrost duza roznica miedzy partnerami

Polecane posty

Gość gość
ja wytłumacze wczoraj x To, że kobiety cenią puszczalstwo u mężczyzn to wasza sprawa ale nikt nie wmówi nam mężczyznom, że o puszczalską kobietę warto walczyć! Możesz się nazywać wyzwoloną ale dla nas pozostaniesz szmatą ale nie powie tego tobie ten co chce cie przelecieć. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy ofiara staję się szmata? Od kiedy to oszust jest cool ? Każdy ten co tu krytykuje gdy zarobi w zęby, gdy zostanie okradziony, gdy zostanie oszukany, wykorzystany wtedy powie sam o sobie, że jest dupkiem, naiwniakiem, szmata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo latwo przyszlo , niestety autorko takie zycie nikt nie szanuje latwych kobiet i Twoj wzrost ma malo do znaczenia Odpowiedz sama sobie kto by chial byc z kobieta , co sie puszcza na pierwszym spotyku?NIKT bo jestes puszczalaska i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda8385
Ja nie wytrzymalam i napisalam do niego, ze bardzo fajnie sie bawilam otrzymujac wczesniej od niego wiadomosci (flirtowalismy na maxa), ale ze rozumiem, ze juz nie chce sie odzywac. A co on na to? Odpisal mi, ze jasne, ze chce ale po powrocie byl troche zestresowany... i znowu cisza :-/ zrobilam to tylko po to by dac mu znac, ze nie jest mi obojetny. Czytalam, ze u facetow to normalne, ze musza sie odsunac od kobiety by sie rozeznac ze swoimi uczuciami. Jak uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, ales ty zdesperowana. A mialas nie pisac. A co ci mial napisac? Ze sorry, ale ze szmatami nie utrzymujue kontaktow? Pewnie za jakis czas sie odezwie, jak nie znajdzie laski na bzykniecie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda8385
Jak mnie ktos nie interesuje to zwyczajnie mu nie odpowiadam i ucinam kontakt, zeby nie ranic drugiej osoby. Nie rozumiem osob, ktore sie bawia uczuciami innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz co sie ludzic , mysle i jestem przekonana ,ze nic z tego nie bedzie Osmieszyls sie , ale moze wyciagniesz wnioski na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magda8385 dziś Jak mnie ktos nie interesuje to zwyczajnie mu nie odpowiadam i ucinam kontakt, zeby nie ranic drugiej osoby. Nie rozumiem osob, ktore sie bawia uczuciami innych. No to wlasnie tak facet zrobil, chcial urwac kontakt, nie odpowiadal, ale ty do niego znowu napisalas, to ci na odczepnego odpisal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda8385
W sensie jak ktos mi sie nie podoba to nie ide z nim do lozka, nie bawie sie uczuciami drugiej osoby i nie wykorzystuje jej, ucinam kontakt i tyle. A facet pobawi sie, wykorzysta i pozuci bo dziewczyna mu sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×