Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki kupić żonie prezent z okazji że ją zdradziłem?

Polecane posty

Gość gość
uważaj żeby ona cie teraz nie zdradziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAPEWNO GO ZDRADZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno go zdradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srebrna bransoletka..... Ty jestes studentem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak możesz tak oceniać kobiety ? Ty możesz ją zdradzić i ona ma Ci wybaczyć a jak ona zdradzi Cię to co ? Weźmiesz rozwód Twoja logika mnie powala jak Ty skoczyłeś w bok to nic się nie stało a ona jak skoczy to będzie ostatnią skończoną suką .... Z******te myślenie ... Ubolewam nad głupotą .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D toczycie pianę nad wyimaginowanym tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bransoletka? Srebrna? Ale z Ciebie skąpiec...że też kochanka jakaś Cię chciała... kolia diamentowa za zdradę to musi być... przecież kobieta też jakoś musi wyglądać przed kochankiem... naga w diamentowej kolii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woronowiczka
loty weekendowe i na wycieczkę na romantyczny weekend http://wyjazdy-weekendowe.pl/, nagrabiłeś chłopie, następnie pod koniec wycieczki na której spełniasz wszystko o czym marzy wręczasz papiery rozwodowe z całym majątkiem dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej prezerwatywy zeby mogla sie zabezpieczac jak bedzie ciebie zdradzac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z okazji zdrady hehe trzeba to objąć jak rocznice slubu. Z okazji zdrady to tak jak byś dawał prezent zvokaxji urodzin. Co za oalant. A co ja mogę dac dla męża z takiego cudownego święta ze to zdradxilam no jaki prezent z tej okazji uroczystej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wali prowokacją na kilometr a wy się gorączkujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej rogi jelenia, będzie na pewno bardziej zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Otóż kupiłem jej inny prezent. A mianowicie moja żona jest trochę przy kości i lubi słodycze. Dlatego kupiłem jej wielką bombonierę wiśni w czekoladzie. Podarowałem, żona była zaskoczona i uradowana! Ale to nie wszystko! Jak chciała się poczętować, zabrałem w porę bombonierę gromkim glosem pokrzykując: "Kochanie! Jetseś przy kości, a taka bomboniera jak nic pójdzioe Ci w uda i brzuszek! najpierw godzinka seksu i sportu, a potem czekoladki!" no i pohasaliśmy godzinkę i żona usnęła. a ja bombonierę zapakowałem z powrotem i dziś ten sam numer zrobię z kochanką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, jasne. ledwie zipiesz jeszcze po tym sexie z żoną, a już kombinujesz z bombonierką. bajkopisarz i przechlast jakich mało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*PRZYCHLAST miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję naszyjnik z dużym wisiorem;taki właśnie kupił lat temu wiele,mój tatuś :Pmojej mamie ,kiedy Ją zdradził;przechowywała ten naszyjnik przez całe moje życie,być może nadal go ma.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bransoletka z symbolem nieskończoności jest wspaniałym prezentem dla gustownej i pewnej siebie kobiety. Psuje do każdej stylizacji. Jest w ciemnym kolorze. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj jej gumkę z tej nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W prezencie skołuj jej jakiegoś przystojnego, wyrafinowanego kochanka, z którym mogłaby zdradzać Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wystarczyły kolczyki i zawieszka, złote. Nosi i bardzo sobie chwalintę biżuterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja za kazdym razem dostaje nowy pierscionek z brylantem i 3 dni spa w dobrym hotelu na 2 osoby. Moze zabrac kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkadoboju

Faceci to przy...e ...y i autor to udowodnił, a nie przepraszam ...y chociaż są na tyle inteligentne, że biorą za to hajs, a taki szon tak charytatywnie wylizuje menelki po ich obsranych wcześniej przez innych meneli zagrzybiałych cipskach i się cieszą, że mogą w końcu o sobie powiedzieć, że ktoś ich chciał i zapisać się do klubu anonimowych adidasów😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×