Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

siva1

plamienie implantacyjne czy miesiaczka

Polecane posty

Chcialabym otwozyc temat. Plamienie implantacyjne czy miesiaczka? Wiele z nas boryka sie z tym problemem , nawet ja sama nie jestem pewna czy dostalam miesiaczke czy jest to plamienie spowodowane zagniezdzeniem sie zarodka. Jak macie ochote podzielic sie swoimi doswiadczeniami bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tylko ktoś kto ma niewielki okres może pomylić go z plamieniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plamienia implantacyjnego NIE DA się pomylić z miesiączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie taki mam, tyle ze moje cykle sa zazwyczaj od 31 do 34 dni , a tym razem plamienie po 26 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również miałam skąpe miesiaczki trwające góra 3 dni, plamienie implantacyjne to była zupełnie inna sprawa, a cykl może mieć wahania do 7 dni i jest to zupełnie naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plamienie to plamienie. Sluz różowy lub brązow nie krew. Kilka plam na podpasce. A skoro twoj cykl jest długi nie pomylisz okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w ciazy dwa lata temu , zaszlam po pieciu miesiacach staran ale niestety PORONILAM. Od tamtego momentu wiele razy myslalam ze mi sie udalo, ale niestety nie potrzebnie sie nakrecalam i dostalawalam niechciana @. Moje cykle zazwyczaj sa dosc dlugie od 30 do 34 dni , srednia to 32. od dwoch lat sprawdzam , i tylko raz w zeszlym roku mialam cykl 29 dniowy. Dodam ze moje @ sa bardzo skromne , nie trwaja dluzej niz 4 dni, ale pierwszy dzien to jest za zwyczaj plamienie. Mialam problem z Policystycznymi jajnikami , bralam Clomid... a od kilka miesiecy biore metformax w zastepstwie. W tym miesiacu moj cykl jest zupelnie inny niz zawsze. Pierwsze plamienie 26 dnia od @ czyli jakos 10- 11 dni od Ovu. PLamienia czy skromna miesiaczke , mam juz 3 dzien i nie wiem co o tym myslec. Jest troszke skromniejsza niz zawsze, ale ja generalnie @ mam skromne . Bol niewielki w podbrzuszu , troszke jajniki. Zawsze przed @ dostaje pryszcza, teraz nie mam. caly czas zastanawiam sie czy to miesiaczka czy plamienie Implantacyjne ( chodz uwazam ze to za duzo krwi na plamienie) w pierwszej ciazy tez mialam plamienie implantacyjne - pomylilam je z miesiaczka , ale nie pamietam jak dlugo trwalo i czy bylo takie jak teraz czy skromniejsze. Nie wiem co o tym myslec. Jak wy uwazacie? Udalo mi sie , czy znowu sie nakrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to miesiaczka, niestety, plamienie implantacyjne nie trwa tak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze plamienia nie musi być. Po drugie możesz mieć zaburzenia po prostu. Po trzecie poczekaj jeszcze kilka dni i zrob test. Jaka to krew? Widziałaś skrzepy? Ja np raz mam pryszcze raz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie jest rozowy, pierwszego dnia byl troche brazowy. w pewnym momencie troche czerwony. mysle ze jedna wkladka wystarczyla by na te wszystkie 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak jest zazwyczaj? Ja mam na początku i na końcu też brąz. A skoro masz krew to raczej nie plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób test -jeśli to była implantacja to wyjdzie już pozytywnie. choć wątpliwe, żeby to była implantacja skoro twoje cykle trwają 31-34 dni. Raczej to zaburzenia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj pierwszego dnia mam bardzo delikatne plamienia, drugiego i trzeciego skromna miesiaczka ( ciemniejsza i sa skrzepy) , czwartego tylko juz na papierze. teraz jest troszke inaczej a miesiaczke powinnam dostac dopiero w piatek , tak wiec chyba za wczesnie na test. Ja juz tak duzo testow robilam ze nie chce sie nakrecac niepotrzebnie. Ovu mialam 10, 11 ( robie testy owulacyjne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wygląda na implantacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w obu ciążach maiłam plamienia implantacyjne. W pierwszej trwało dwa dni i było dość obfite, w drugiej dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mialam plamienia trzy dniowe i obfite , tak wiec to zalezy od organizmu. Jak masz cykle co 32 dni a teraz plamienia na tydzien przed miesiaczka to mozliwe ze ci sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×