Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cebula75

do kobiet po 40

Polecane posty

Gość cebula75
Od zawsze miałam trudności z wypróżnieniem, ale teraz od 4dni w ogolel nie mogę zrobić kupy, a bardzo mi się chce. Prę z całej siły, najmocniej jak potrafię prężę się, stękam i nic. Moja mała pomarszczona dziurka jest mocno zaciśnięta i ani myśli się trochę uchylić i wypuścić klocka. Po południu siedziałam i męczyłam się w toalecie ponad godzinę, ale z mojego o***tu nic nie wychodzi. Co mam zrobić?? Boli mnie już brzuch .. .pomóżcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie leczniczeej diety warzywno - owocowej w formie jednodniowych postów - raz w tygodniu tzw. postu Daniela. Tą metodę naturalnego leczenia propaguje dr n. med. Ewa Dąbrowska. Krótkotrwałe posty wyleczają nawet tzw. choroby nieuleczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cebula zjedz duzy słoik majonezu to ci pomoze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebula75
Życzę ci takiego doła jakiego mam ja wtedy zrozumiesz co czuję.. ten wpis wczesniej to nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebula75
Ja chyba umrę czytałem na forum ze od zatrucia kałem tak może byc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebula75
Jakis gnojek sie nudzi i podsxywa sie podemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko pietruszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam cebula... bardzo masz te obwisle cycki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham was mówię szczerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2777777
Zazdroszczę wam, ja mam dopiero 27 lat i już się czuje staro choć podobno wyglądam młodziej jak na swoj wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2777777
Chociaz w wieku dojrzałym tez MOZNA seksownie wygladac, chociaz jest to trudniejsze, nie oszukujmy sie. Np taka Monica Belluci w najnowszym Bondzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monica Belluci rzeczywiscie wygląda staro nie moglam uwierzyc, ze Bond ją bzyknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczególnie starą ma twarz,bardzo ostre rysy jej zaleta to szczupła figura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety !!! Jestesmy nieszczesliwe bo stawiamy na opakowanie a nie na swoje wnętrze. Znam wiele kobiet z roznymi niedoskonalosciami wygladu ale za to wnetrze powala. Wnetrze sie nigdy nie starzeje bo... dusza jest wieczna :) Dlatego polecam oczyszczenie duszy w dobrej i szczerej Spowiedzi sw. bez picowania. To jest lek na cale zlo i na kazdego dola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestesmy nieszczesliwe o Mów za siebie. Ja jestem szczęśliwa, odkąd przestałam latać do kościoła jak pomylona i uważać za grzech wszystko i każdy drobiazg. To mi naprawdę uleczyło psychikę i pomogło w paru sprawach. Przestałam uznawać Boga za kogoś kto ma prawo zrobić ze mną co chce i nie pozwalam mu mnie dręczyć. Moje zycie powoli zmienia się na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanuśkaDe
Ja też jestem szczęśliwa a zmarszczki załatwiam laserem :) W salonie do którego czasami zaglądam, w Krakowie Vici Clinic, jest promocja na zabiegi laserem ResurFX i postanowiłam skorzystać. 1+1 zabieg gratis wydaje mi się korzystną ofertą, więc się długo nie zastanawiałam. Jak okaże się, że to za mało to dokupię jeszcze. Tylko jest drobny problem, nie można częściej robić tego zabiegu niż raz na 3-6 miesięcy :) Pozdrawiam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamsza
Kobietki, zmarszczki to naturalny proces starzenia się skóry i trzeba się powoli do nich przyzwyczajać. Można je trochę zredukować, delikatnie wygładzić, ale botoxy i inne wypełniacze wyglądają po prostu sztucznie. Są teraz fajne, innowacyjne zabiegi, np. mezoporacja bezigłowa z wykorzystaniem urządzenia Dermation. To bezinwazyjne zabiegi, polegają na wprowadzaniu dużych dawek substancji aktywnych w głąb skóry, które uwalniają się natychmiastowo, dzięki czemu skóra zaczyna się regenerować. Warto o czymś takim pomyśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLemonka
No a z pipką jak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 51 lat pracuje w dużej firmie i widzę moje młodsze koleżanki które wyglądają jak własne babcie zero klasy okropne fryzury okropnie dobrane ciuchy buty jak do trumny okulary które z 40-latki robią 60-latkę buzie bez makijażu ogólnie tragedia ,weżcie się za siebie to większość dolegliwości fizycznych zniknie bo te bóle i dolegliwości są w głowie będziecie się ze sobą dobrze czuć będze wam się chciało żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma do tego kościół większej głupoty nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj autorko tak czuje dokladnie to samo , jako dziecko mialam wypadek na dzien dzisiejszy kregoslup boli mnie tak ze nie jestem w stanie zmywarki zaladowac od kilku lat wypadaja mi wlosy teraz mam takie jak dziecko puszek taki i skore widac a kiedys mialam konski ogon i gesta grzywke przytylo mi sie chociaz sposobu zywienia i stylu zycia nie zmienialam nadal lubie ruch , basen rower ale biegac juz nie moge bo mam nogi jak z olowiu no i twarz zaczyna tracic ksztalt robi sie nalana i te bruzdy bardziej widac przy nosie , mam wrazenie ze mi skora w dol na twarzy opadla :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×