Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry żłobek w warszawie

Polecane posty

Gość gość

Witam! czy polecacie jakiś dobry żłobek w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bardzo fajny żłobek Bambino na Tołstoja 1 w Warszawie. W żłobu są dwie grupy: pierwsza - od 6 miesiąca do 1.5 roku i -druga - od 1.5 roku do 2.5 lat. Panie opiekunki zapewniają dużo zabawy z elementami muzykoterapii i rytmiki. Jest tez plastyka. Szczególnie polecam Panią Anię, która zajmuje się najmłodszą grupą. Osoba niesamowicie ciepła i życzliwa, z wieloletnim doświadczeniem. W żłobku panuje rodzinna atmosfera, moje dziecko jest tam bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszamy do sprawienia swoim bliskim niezapomnianych wrażeń !!! (jeśli oczywiście byli grzeczni ;)) Wizyta Mikołaja to wspaniałe przeżycie dla najmłodszych, i zabawna atrakcja dla tych trochę starszych! Piękny, profesjonalny strój, doświadczenie i pełne zaangażowanie i sprawiają, że posiadamy Mikołajkowy czar wręczania prezentów :) Nie zwlekaj i zaproś Mikołaja zarówno na małe domowe spotkanie, firmową wigilię czy też do przedszkola! Dotrzemy wszędzie, gdzie tylko będziecie potrzebować niezapomnianych wrażeń i atrakcji! :) Więcej info na http://www.teatr-kameleon.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sporo dobrego słyszałam o Bambino. Moje dziecko kończy niedługo 1,5 roku, muszę się do nich wybrać i porozmawiać. Sąsiadka bardzo chwali to miejsce, a ja mam do niej zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, a jak z jedzeniem w żłobku Bambino? Moje dziecko ma alergie pokarmowe i niewiele rzeczy może jeść. Nie wiem, czy w związku z tym w ogóle kwalifikuje się do żłobka. Jakie macie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Bambino posiłki są przygotowywane według przepisów do odpowiedniego wieku dziecka. Są pożywne, urozmaicone, dzieci chętnie je spożywają, często z dokładką. Myślę że bez problemu wszystko załatwisz w kwestii posiłków dla swojego malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaaja
Akadero to dobre miejsce dla maluchów, wspaniała, profesjonalna opieka. Wychowawczynie mają olbrzymie serce do dzieci, to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bambino. Dobre jedzenie i można dogadać się w sprawie nietolerancji pokarmowych. No i są karnety, jak ktoś nie musi oddawać dziecka na cały dzień to jest to bardzo dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Ja bardzo się bałam, że moje 2-letnie dziecko jest za małe na placówkę. A w Bambino super się nim zajęci, mimo że na początku było trudno, to teraz idzie z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joliba
Dobrym miejscem dla maluszków jest www.akadero.pl na Strumykowej. Doskonała opieka, my jako rodzice jesteśmy spokojni o jego bezpieczeństwo i wiemy, że spędza tam dobrze czas. Starszy syn chodzi też tam do przedszkole, więc oba nasze szczęścia tam przebywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żłobek Małe Skrzaty, nie jest tani, ale warto się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci polecić żłobek przy Hynka w przedszkolu http://przedszkole-promyk.pl gdzie mają naprawdę troskliwą opiekę i dbają o dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×