Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

psuj,naj,smof,bledny

Polecane posty

Gość gość
Spamuje Kreski,Frida i Kobieta z Kurą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmuś no wyjdź, przecież tu siedzisz i czytasz i kręcisz kijem w g*****e :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:52 21:53 Matuzalem zero trzy dwa pięć Łaaaaaaaaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Smof może być dziwny zapach, ale postaram się nie rozłożyć. :P Albo inaczej, rozłożę się lepiej ,a Ty będziesz orał. To podchodzi albo pod nekrofilię, albo pod archeologię, sama nie wiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój Matu :( To dobry user, zakochany nieszczęśliwie w imp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zakochał się ale jest stary:oNie to co Widmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to staremu nie można? :( Poza tym, Matu jest jak wino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A fuuj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo zakochal sie w imperium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wracając do tematu :) Powiedzcie mi coś o psuju :) No wiem, że nie jest pierwszej świeżości :) No ale co ma we łbie i czy jest błyskotliwy? Hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu się zakochał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, dajcie spokoj z jakims tam widmo, piszcie o facetyach z tego tematu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc o psuju :) Prosz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijana prostytutka
CzwarteImperium dziś gość dziś Coco nie wyzywała od prostytutek. Miała klasę, ty jej nie masz.jezyk.gif Coco była bezczelna, inaczej by tyle nie osiągnęła. A Ty dalej swoje? spioch.gif Ile może...słowo? smiech.gif Widać wiele. cool.gif „Jestem karykaturą same(j) siebie i lubię to" x x Mogłabyś nie zakładać, ze cały czas rozmawiasz ze mną, bo to nie ja Ci napisałam, tylko ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto jest prostytutką? Imperium która podawała się za komendanta??? Z nudów niźle jej otjepało. Zacznij robić mężowi szalik :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Smof, wierzę w ciebie. :classic_cool: Czuję, że masz powołanie do babrania się w najtrudniejszych przypadkach. ;) Pijana prostytutka- daj sobie już spokój dziewczyno pisałam do anonima. Nie dorabiajmy do tego ideologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dorabiajmy do tego ideologii. Napisała ta, co wierzy bezgranicznie w małego spamerka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijana prostytutka
Aha , czyli to nie było do mnie, tylko zwrot "A Ty znowu" nie był skierowany bezpośrednio do jednej osoby, którą wydaje Ci sie, że wyłapujesz z tłumu i z którą miałaś sprzeczkę? Nie? Ok. Super. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
A to np o 22.29 to byłaś też Ty? :classic_cool: Sama widzisz, "jest was wielu", muszę odnosić się do pomarańczy "o wielu twarzach." :D Wybacz, że znowu źle odebrałaś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gubi sie :D Jak to bylo? Wiem ze to nie Widmo. Skad? Nie pytajcie:classic_cool: Jak to bylo? Po prostu nie wierze, ze to on :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijana prostytutka
Nie imperium, to ty znajdujesz sobie wiele wytłumaczeń na każdą swoja wpadkę. Żałosne jest to, że nawet przeprosić nie potrafisz, ale nie będę Cię pouczać, że wypadałoby. Jak do tej pory się nie się tego nie nauczyłaś, to teraz ta zmiana na pewno nie nastąpi. I pamiętaj nie zagaduję Cię, bo nie mam potrzeby z Tobą rozmawiać., więc jak następnym razem założysz, że rozmawiasz ze mną to będzie błędne rozumowanie. Wybaczam Ci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu spać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:34 22:43 matu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.11.19 """""gość Nie rób z siebie ofiary Widmo. Wybieraj albo sie uspokoisz albo Twoja koleżanka z nadmiaru wrażeń skończy z sobą. A szkoda by było. W końcu matką jest."""""" """""gość Albo wypiertttalasz albo piszemy. Swoje też dorzuce bo sporo wiem. Pospadacie z krzeseł, to jak Kreska mam zacząć pisać czy dalej będziesz obrażał Matuzalema ? """" """"gość krzychu nie wk**w/wiaj mnie bo zaczne sypać!!!! i poleją sie łzy wasze i Słodkiej"""" Temat: Kto tutaj został. Str. 17,18,19 """""2015.07.12 widmo s*******u zostaniesz namierzony i zabity jak będziesz stawiał sie wobec Matu"""""""""""""""""""""""""" Temat: widmo to najbardziej upośledzony użytkownik. Str.4 matu ty łamiesz prawo wylogowany, albo twój przyjaciel w twoim imieniu. Złaszamy do prokuratury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle frajer zebrał cytatów anonimowych gości. Całe trzy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, cztery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idźcie zjeby stąd, tu piszemy o tych z tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Pijana prostytutka dwa słowa po ulicznemu: odwal się. :) Nie proszę Cie o wybaczenie i nigdy nie poproszę. Boli Cię to jak Cię nazwałam, czy że się pomyliłaś? Ups, ale to naprawdę nie było celowe nasz Ty Roxanne . For you...klimatycznie...sama się szufladkujesz teraz przecież. Chyba Ci się spodobało. Mrrraaauuuu. Dooobrranoc. 🖐️ https://www.youtube.com/watch?v=hSyOCx6ZXfM P.S. o facetów się nie bijam, nawet naj-lepszych. Wybacz, ze tak długo musiałaś czekać, ale brałam prysznic. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu w*****iaj na swój temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram. Temat nie jest o jakimś "widmo". Co to w ogóle jest tak spamować fajny temat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×