Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brzydkie kobiety jaki jest sens Waszego zycia ?

Polecane posty

Zaraz desperat :P. x Pewnie była taka impreza, że teraz boi się, czy dziecko szczekać nie będzie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydale spotykają się z brzydkimi...to normalne ze u ładnych osób nie maja szans choć o takich marzą. Ale ty tylko marzenia nie do spełnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BRZYDKI jest czlowiek ktory mowi o drugim czlowieku "brzydki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki nam wydaje się wam, że jesteście ładniejsi niż w rzeczywistości i pompujecie swoje ego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Brzydota" to stan umyslu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie zakochalam w brzydkim facecie, tzn brzydki jest dla innych i chyba suebie a dla mnie to bog milosci, napakowany łysy miesniak z z******tym wzrokiem i usmiechem, tylko ja widze to cos, inni nie musza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moja teściowa jest szkaradniejsza od spirali do przepychania kibla:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robić jako kura domowa wokół męża, trzymać go na mocno i odganiać kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze gorzej jest mówić o brzydkim ze jest ładny. Bo to kłamstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz mowi, ze nie ma brzydkich kobiet-sa tylko zaniedbane. Chlop ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.18 ja też tak mysle. Jak kobieta jest zadbana, to te jej mankamenty aż tak bardzo nie rzucają sie w oczy . Takze kobitki, ladne ciuszki, makijaż, fryzura i od razu będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14,18 oczywiście ze ma rację. Te które uważane są a ładne nie były by ładne gdyby nie kasa i dobry gust. Te ładne są po prostu "zrobione i wystylizowane" i wcale nie chodzi mi o botoks czy operacje plastyczne, tylko ekstra ciuchy, makijaż, buty, dobrana fryzura. Bez tego mało która zwracała by uwagę faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To badz dobra,ciepla, mysl mniej o sobie, pomagaj innym, czesciej sie usmiechaj. Uroda mija a dobroc zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moim osiedlu jest taka knajpa gdzie przychodzą takie wystylizowane grubaski z mongolskimi twarzami. Jak coś do mnie przygadują staram się udawać że nie słyszę …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.18 masz racje. Tylko zrobione laleczki zwracają uwagę facetów. Ja sama piękna za bardzo nie jestem, mam wady a jak się zrobie na bóstwo na imprezę to wszyscy mówią, ze calkiem inna kobieta ze mnie... Czyli mieli na myśli to, ze pewnie na co dzień jestem zaniedbana. Tak jest, bo codziennie nie mam czasu zrobic super makijaż, ułożyć ladnie wlosy. Poza tym jak ktoś ma kasę to jest ładny, bo wszystko moze ze sobą zrobić od ciuchów po zabiegi u kosmetyczki. A bez kasy nawet ładna kobieta nie zabłyśnie...przykra prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×