Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brzydkie kobiety jaki jest sens Waszego zycia ?

Polecane posty

Gość gość
Mam krzywe zęby, w ogóle się nie uśmiecham i blizny po trądziku. przepraszam za brutalność, ale skoro ci to akurat przeszkadza to czemu pier...o tym jaka jesteś biedna zamiast odłożyć pare złotych na ortodontę i peeling u dermatologa- kwas, laser, mikrodermabrazja. Te twoje wady to mozna w ciągu jednego roku zniwelować, ale przecież po co pomysleć, zadbać o siebie, odłożyć tysiąć złotych, bo to nie są jakieś straszne koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wspaniałego mężczyznę mimo to, że nigdy nie dbałam o swój wizerunek. Nie malowałam się, moda mnie bawi (wszyscy ubrani tak samo jak gazetka powiedziała). Trzeba być sobą, a nie przejmować się pierdołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunt to pozytywne nastawienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwałcić swoją brzydotą wrażenia estetyczne autora wątku i jemu podobnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pare złotych??? 1000? Ty wiessz ile kosztuje aparat i wizyty? Znajdź mi leosza prace to to zrobiem zeby to byla kwestia tysiąca tylko to dawno bym to zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aparat z wizytami to koszt nawet 7 tysiecy. Czy to jest pare groszy? Zarabiam grosze, wiec pewnie akurat to jest moj największy problem. Mówią, ze pieniadze szczęścia nie dają a mi by daly troszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założenie aparatu to koszt 1,5 tysiąca za jeden łuk, a całe leczenie zamyka się w 5-6 tysiącach za jeden łuk - czyli jedną szczękę. Ja nosiłam aparat na górę i dół, bo tez miała krzywe zęby - 15 tysięcy to kosztowało. Nie pomogło mi to, dalej jestem brzydka, ale zgryz mam poprawny chociaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie akurat wkurza jak grube osoby sie zala, ze sa pokrzywdzone. Schudnąć jest najłatwiej bo za darmo... Ale po co, skoro nie chce sie tylka ruszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parat z wizytami to koszt nawet 7 tysiecy. Czy to jest pare groszy? to szukaj tańszego, nie musi być najlepszy na rynku. a jedna mikrodermabrazja lub kwas to 50-100 , po 5 zabiegach już będziesz miała lepszą cerę. Jakby ci naprawdę zależało na zmianie tego co ci nie odpowiada to byś nie dojadała przez rok, a byś odłozyła na te zabiegi. widocznie łatwiej ci marudzić niż sie poświęcić, albo to nie jest aż taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem brzydka/przeciętna. Co mogłam to zrobiłam z wyglądem. Powodzenia prawie nigdy nie miałam. Ale to też przez charakter - jestem spokojna,introwertyczna. Nawet jak spotykam brzydkiego czy przeciętnego faceta to daje mi odczuć że on tylko z ładnymi i super szczupłymi kobietami chce mieć do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby się głupi dziwili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań pieprzyć, nie ma tańszych, leczenie ortodontyczne jest bardzo drogie, bardzo czasochłonne i uwaga uwaga, bardzo bolesne. Nie da się jeść, nie da się spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tańszy ortodonta zazwyczaj jest gorszy... Akurat słyszałam opinie o takich tanich, ze giwno pomogli, kasa poszla a zeby nadal krzywe . A kwasy akurat robiłam, 6 zabiegów, ale malo pomoglo, wygladzilo, ale dziury zostały. Masz jeszcze jakieś rady dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań pieprzyć, nie ma tańszych, leczenie ortodontyczne jest bardzo drogie, bardzo czasochłonne i uwaga uwaga, bardzo bolesne. Nie da się jeść, nie da się spać skoro za drogo, za kłopotliwie, boli, nie robi cudu od razu to zostaje ci tylko męczyć sie ze swoją brzydota i i opowiadać o niej ludziom. To tez jakiś sposób na zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie jak ktos nie poczuł tego na własnej skórze, to nie zrozumie. A tak w ogóle odkładam kase na aparat, staram sie jak moge. Tylko na inna kwestie id początku zwrocilam uwagę, nie użalałam sie nad sobą tak jak twierdzisz. Po prostu zdziwilo mnie, ze ktoś mnie chcial i to ktoś niebrzydki. I tylko to napisałam, ze jestem brzydka a ktoś mnie chcial, a nie ze życie jest niesprawiedliwe, jestem pokrzywdzona itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przestań pieprzyć, nie ma tańszych, leczenie ortodontyczne jest bardzo drogie, bardzo czasochłonne i uwaga uwaga, bardzo bolesne. Nie da się jeść, nie da się spać skoro za drogo, za kłopotliwie, boli, nie robi cudu od razu to zostaje ci tylko męczyć sie ze swoją brzydota i i opowiadać o niej ludziom. To tez jakiś sposób na zycie x ja nie narzekam. Jestem brzydka i nie przeszkadza mi to. A u ortodonty leczyłam się przez ponad 3 lata. Do dzisiaj mam blizny w buzi po drutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i przestań mi dowalac bo nie wiesz jak to jest. A co mają powiedzieć osoby, które wydaly 10 kola na ortodontę a leczenie nie pomoglo? Co im doradzisz? Odkładać znowu? Poza tym ja nie uważam tego za straszna tragedie, przeżyłam niestety większe. Wygląd to dodatek, odłożę kasę to sobie zaloze aparat ale i tak to nie jest wszystko co mi potrzebne do szczęścia . Tak chyba maja pustaki. Znam nawet taka dziewczynę. Tu chciałam pokazac ze nawet z wadami mamy szanse poznać kogoś wartościowego i niech dziewczyny, które maja jakies niedoskonałości nie zamykają się w domu!!! W kazdej jest coś ładnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Ja jestem brzydka/przeciętna. Co mogłam to zrobiłam z wyglądem. Powodzenia prawie nigdy nie miałam. Ale to też przez charakter - jestem spokojna,introwertyczna. Nawet jak spotykam brzydkiego czy przeciętnego faceta to daje mi odczuć że on tylko z ładnymi i super szczupłymi kobietami chce mieć do czynienia.<<< x Mi pulchne, spokojne introwertyczki bardzo się podobają :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem chuda jak szkapa. ja ogolnie nie widze sensu zycia przecietnego czlowieka, biednego i brzydkiego... jecie, szczacie, rozmawiacie, kopulujecie otoczeni brzydota, coraz starsi i coraz brzydsi jak teraz nie jestescie to za 20-30 lat bedziecie starymi dziadami umrzecie i tyle po waszych staraniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie każda potwora znajdzie swojego.... :-) księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:11:-Dlepiej zjedz Snikersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wam smutno, to wyobraźcie sobie jak bardzo ma p********e brzydki i nieśmiały facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie czemu wy się dolujecie? Eksponujcie swoje zalety ukrywajcie wady i do przodu! Każdy z was na pewno ma w sobie cos ładnego, z reszta nie tylko wygląd sie liczy, przekonałam sie o tym. Nie jestem moze jakas tam brzydula ale mam swoje wady jak każdy. Ale zaczelam je ukrywać jak się da i odwracalam od nich uwagę eksponując zalety i powodzenie jest. Skupcie sie na tym co w was jest ładnego a nie skupiacie sie na wadach! Proszę was! Szkoda na to zycia. Skupcie sie na czymś innym i przestańcie sie dolowac wyglądem. To nie jest najważniejsze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwidoczniej sa ludzie którym brzydota nie przeszkadza bo jest wiele innych rzeczy które sprawiają radość. Np. są ludzie grubi którzy uwielbiają jeść i to jest dla nich przyjemność, nie licza się ze skutkami ubocznymi. Osobiscie podziwiam takich ludzi ale każdy ma prawo do swoich przyjemności. Z resztą brzydota to rzecz względna, każdemu podoba się coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostanio okazało sie ,że jedna z moich koleżanek z pracy jest w ciąży. Jest młoda,ale zaniedbana. Gruba,okropne włosy ,rozjasnione w domu,kolor pomarańczowy, trądzik i popsute zęby, nawet przednie. Ogólnie masakra... Mężczyzna, z którym zaszła to desperat:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×