Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wierzycie wto idealne życie niektórych ludzi na fejsbuku?

Polecane posty

Gość gość
ze jeszcze nikt k***a nie rzucil na fejsa fotek jak sra albo rzyga czy inne takie rozne ;) wiadomo , gowno trzeba ukryć , tak samo jak niepowodzenia i problemy ukryć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:33 ja tez znam takie dziewczyny tylko zauwazylyscie ze chlopacy tak nie robia? Albo mialam znajome ktore mialy " domowke" i jedna wrzucila zdjecie z tej zayebistej domowki i komentowaly pod zdjeciem z dwoch roznych pokoi jak one swietnie sie nie bawia :D no zabawa musiala byc zapewne przednia skoro obie siedzialy na fejsie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:37 wlasnie to te zazdrosne zonki specjalnie tak robia, zakładają mezom profile i same wrzucają ustawiane durne zdjecia ;) nie martw sie, oni sami ponizaja sie tym :) hehe , widzialam jak baba na chama przytula meza a on robi mine jakby zesral sie w gacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -a skąd Ty wiesz, że mu nie pozwalała? Zwierzal Ci się z tego? Jak rownież z tego, że po urodzeniu dziecka pozwoliła? A może to jednak są jego decyzje co i kiedy robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kurde wlasnie, jak widze te komentarze infantylne typu ojej jakas ty piekna jak pieknie wyszlas , jak jestes pieknie opalona ... Ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Wam tez cos tu napisze ;) kiedys moj facet byl na naszej klasie i p**********ila sie do niego laska jeszcze ze średniej szkoly, napisala mu komentarz : " o Boże jaki ty przystojny" . Myslalam ze k***e zaj***e na odleglosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak tak, to te straszne żony zakładają mężom profile, aby siebie tam pokazywać. A oni tacy biedni i zastraszeni, że nawet na zdjęciach to widać. Jakieś straszne niemoty z nich, naprawdę kiedyś Wam się podobali???? :)))))) Ale mam bekę z Was, durne takie jesteście, że hej :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj prawda, moi znajomi mieli na fb takie idealne życie - wszytko im sie udawało, dzieci, praca, podróże - to niskie, ale tak odczuwałam zazdrość, że moje życie nie ułożyło się zbytnio. Ale przy okazji jednego spotkania - właśnie ta idealna żona w chwili słabości zwierzyła mi się, z takich rzeczy, że aż wierzyć nie potrafiłam - tak bardzo stało to w sprzeczności z tym co pokazywali. Małżenstwo było tak toksyczne i oparte na zdradach, braku wsparcia i trzymało sie tylko dla dzieci i dobrego samopoczucia tesciów. Poczulam, że nie wolno idealizować i trzeba docenić to co się ma - choć czasami wydaje się, że to mało. Ona była u mnie w ciasnym mieszkanku przez dwa dni, bo nie chciała wracać do siebie (swojej willi) - i zazdrościła mi, że nie mam tej toksycznej otoczki wokół siebie, przytulne mieszkanie choć to 45 m2 i faceta, który może nie jest playboyem i zarabia grosze - ale zawsze jednak jest i potrafi rozśmieszyć gdy jest mi smutno. Nie żyjcie porównaniami z innymi - to naprawdę fikcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo te mamusie które wystawiają zdjęcia swoich dzieci z podpisami "tak sobie jem" albo "pierwszy spacerem" " takie tam z mamusia" "moje male szczęście" :o i cala tablica zay*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rozumiem, że Ciebie nigdy nikt nie komplementuje? Może dlatego, ze sama jadem tryskasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:46 pierwszy post : a co ty sie tak irytujesz, chyba ona lepiej zna sytuacje niz ty, jego zna i ja zna , to sie nie czepiaj jej , a moze to ty jestes ta co chroni meza na fejsie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahahahahahahaha, tak wybuchnęłam śmiechem, że niemolę obudziłam :) Dzięki, poprawiłas mi humor :)))))) Dobre :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:50 drugi post : nie podoba ci sie temat to co tu robisz , sama jadem plujesz wiec zakrztus sie sama własnym jadem i idz wrzuć zdjecia na fejs jak bzykasz sie z mezusiem bo z kochankiem nie wypada wrzucać zdjec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:48 To ona wiecznie wstawia zdjęcia on ich nawet nie komentuje a mówi tylko jak było okropnie jak przyjechala jej siostra z córka i mężem ze ma juz dość ze trzeba przy nich latać ze mała rozdania i niegrzeczna ,głową go boli. A zdjęcia ona wstaeiala i oznaczala go :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat mi się podoba, nie raz się tu uśmiałam, ale nie podoba mi się tryskanie jadem, bo to już niewele ma wspólnego z tematem :) Co ma komplement napisany by sprawić komuś przyjemność z udawaniem idealnego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta suka co napisala mojemu facetowi "jakis ty przystojny" to dobrze wiedziala ze on ma mnie i to ona kiedys z nim zerwala. Ma meza a wp*****la sie na profile zonatych i zaczepia menda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:50 nie mam męża ale zaraz napiszesz ze pewnie nikt mnie nie chce to napisze ci ze jestem jeszcze za młoda niego. Nie poluje jadem ale mnie to wkurza a ty pewnie jestem taka walnieta mamusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co Ci ma mówić? Jak powie, że było fajnie, to byś mu ze złości że się dobrze bawili nie dała d**y. No to mówi robi to co musi, żeby utrzymać żonę i kochankę u swej dupusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm... ja mam spiertolone życie no może nie tak totalnie bo coś jednak w tym życiu mam ale gdybym był większym ekshibicjonistą niż jestem to założyłbym fb i tam opisywał wszystko co mi nie wychodzi te wszystkie żale i złości gorycz i smutek całą tę swoją nieudaczną naturę ale więcej u mnie masochizmu niż ekshibicjonizmu :D ale kusiłoby mnie jak cholera tak się obnażyć w swojej ohydzie i bylejakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, temat zawsze fajnie sie rozwija a tu wejdzie jakas gorzka osoba i psuje. Po cholere to co? Nie potrzebujemy tu gorzkich ludzi :) piszcie dalej kochani, uwielbiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie, że tu piszą same pasztety z totalnie nudnym życiem. Serio myślałyście, że kilka jakichkolwiek zdjęć opisuje dokładnie czyjeś życie ? Co za idiotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie śmieszy jak jakaś paszteciara wstawi zdjęcie, a jej atrakcyjniejsze koleżanki słodzą w komentarzach, jak to pięknie, ślicznie cudownie wyszła. Co ciekawe nie piszą żadnych komentarzy, ani nawet nie polubią, gdy zdjęcie wstawi atrakcyjniejsza od nich koleżanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -ona sobie tylko swiadectwo wystawiła, można sie z niej tylko pośmiać :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -ale co Ciebie denerwuje? Że ludzie są dla siebie mili i prawią sobie komplementy? Rozumiem, że może wkurzać, gdy ktoś za plecami komuś tyłek obrabia a na fb komplementuje. Ale komplementy same w sobie? Tego nie rozumiem, faktycznie bardzo młoda jeszcze jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fb to dla wielu ludzi reklama własnej osoby taki pomnik za życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -to co napisałaś to największy hicior w tym wątku, pośmialam się :))) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -może warto by dać taką lekcję tym wszystkim narcyzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:49 wlasnie, to tak wyglada , wszystko na pokaz by inni zazdroscili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, już wiem co mnie śmieszy. Jak ludzie wypełniają psychozabawy i wynik opisujący jacy to oni wspamiali i godni zaufania upubliczniają ;))) Albo taka babka cigle wstawia taką niby charakterystykę znaków zodiaków, że tym i tym ufać nie można, a tacy a tacy to tacy super są. I zaraz Ci z tymi "lepszymi"znakami odzywają się i wypisują pod tym, że tak tak, tacy własnie są, można na nich polegać. A ci z tymi gorszymi siedzą cicho. Babka jest już na emeryturze i takie rzeczy wstawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może by warto ale jeszcze tak nisko nie upadłem żeby się tak odsłonić już wystarczy że w życiu w realu odsłoniłem się przed rozmaitymi osobami i dokonałem samobiczowania za swoje błędy i nikczemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×