Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zakład pogrzebowy warszawa

Polecane posty

Gość gość
Wymień 5 powodów, dla których warto zorganizować pogrzeb w Terra Levis, a nie w innym, konkurencyjnym domu pogrzebowym,których w stolicy na pęczki jest. ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terralewis drogi zakład na Bródnie, w porównaniu z innym 1500zł drożej nie polecam ta sama usługa co w innym zakładzie pogrzebowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi właśnie Terralevis bardzo odpowiadają... chowałem tam moją mamę i wszystko odbyło się godnie i wiem, że za te pieniądze nie musiałem się martwić o nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fika785
Po pierwsze nie narzucają pajączków i innych d**ereli "obowiązkowych" na trumnę, można negocjować cenę, nie wykorzystują momentu, że człowiek jest w rozpaczy - a miałam okazję doświadczyć tego w innym zakładzie pogrzebowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil M
Terralewis nie narzuca pajączków itd... bo się płaci za pajączka 250zł i nic nie ma w cenie. Za wszystko się płaci, za katafalk za trawę i za nagłośnienie gdzie inne zakłady oferują to za darmo.Reklamuj dalej swój zakład ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie zakłady pogrzebowe wykorzystują sytuacje jaka jest po śmierci bliskiej osoby ! Należy wziąć ze sobą osobę która mnie przeżywa śmierć naszej bliskiej osoby. Ta osoba myśli i rozumie lepiej niż my gdy jesteśmy załamani. Podstawa to nic na gębę ! Należy podpisać umowę na określoną kwotę i co wchodzi w zakres z dokładnymi cenami każdej usługi ! Póżniej się okazuje że trzeba dopłacić za to tamto a inne usługi o których wspominali nie wchodzą w zakres naszej usługi. Nawet jak podpisujemy że cała kwota z ZUS jest brana przez zakład pogrzebowy okazuje się że trzeba dopłacić !! Umowa i co ile kosztuje z cenami i cała kwota z ZUS bierzemy dla siebie i decydujemy co ile komu oszukują na wszystkim Autobus byle jaki za dużą cenę Dopłaty do Drogich wieńców kwiatków Pojawiają się dziwne usługi krzyż potrafi kosztować 600 z wieńce 2 -3 razy droższe niż w kwiaciarni klepsydry napiszcie sami - bo mogą kosztować kilkaset złotych wykopanie zleccie lokalnym ludziom z cmentarza bo może kosztować nawet 1000 zł transport - kosmos ! chłodnia w porównaniu ze szpitalem potrafi być kilka razy droższa za 1 dzień Ubranie zmarłej kosmos Trumne wziąść najtańszą - droższe niedużo lepsze o nawet 2-3 razy droższe Gonić jak przed pogrzebem chca dodatkowo cos wyciągnąć Jeżeli nie bierzemy zakładu który obsługuje cmentarz za niektóre usługi płacimy 2 razy najpierw firmie zewnetrznej i póżniej lokalnej UMOWA i ceny na poszczególne usługi na papierze ! nie ustnie bo nas wyrolują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzata 67
Nie wszystkie zakłady oszukują ! Jesteś znawcą z kosmosu! To prawda najpierw umowa z cenami a potem ustalasz czy c***asuje.. Warto porównać ale nie zawsze taniej oznacza dobrze jak nie zawsze drożej oznacza dobrze.. Najlepiej brac firmę z polecenia gdyż tanio może oznaczac że samochód pogrzebowy jest szrotem i bedziesz mieć wstyd na pogrzebie przed rodziną. Drogo może również być w zakładzie który ma ludzi z łapanki i bazuje na tym że drogo oznacza dobrze. Nie ma reguły. Są firmy które nie mają samochodu tylko wypożyczają ludzi samochody na takie na pewno trzeba uważać bo ludzie olewają swoją pracę bo nie mają umowy z firmą. Nikt im nic nie zrobi. Nie oceniaj wszystkich jedną miarą bo tak nie jest jak piszesz. Są ludzie którzy prowadzą firmy z powołaniem i pomagają w załatwieniu godnego pogrzebu, nie wiem z kim się spotkałeś kto liczy za klepsydry jak za zboże napisz proszę nazwę firmy to pomożesz innym . Ja jestem tanatokosmetyczką i współpracuje z kilkoma firmami i wiem jak jest forma prowadzenia zakładu i podejścia do klienta. Niektórzy są frontem i dostosowują się do potrzeb i do możliwości finansowych dając wzamian dużo -najlepszy karawan i obsługę bardzo dobrą. Ludzie chwalą moją prace i po pogrzebie dzwonia z podziękowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ja znam jedynie we Wroclawiu, wiec jesli komus to pomoze z tamtych okolic to w tym roku korzystalismy juz kilka razy z http://anubis.info.pl/ ? bardzo zle sie dzieje w naszej rodzinie w tym roku, to smutny czas, ale zaklad staje na wysokosci zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie jest tyle zakładów pogrzebowych, że jeśli nie ma się jakiegoś znajomego który by coś konkretnie polecił, ciężko cokolwiek wybrać :/ Akurat jest bardzo ciekawa stronka https://www.bluneral.com/ , to coś w rodzaju wyszukiwarki, gdzie po wpisaniu miasta otrzymujemy listę wyników najbardziej renomowanych zakładów. Dużym plusem jest to, że od razu przedstawione są ceny za usługi i są one niezmienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda34
Ze swojej strony mogę polecić podwarszawski zakład z Nowego Dworu Mazowieckiego http://kalla-ndm.pl/, bardzo kulturalna firma, zapewniająca godny i niedrogi pochówek naszym bliskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CERBERwarszawa
Czytając wasze komentarze uważam ze każdy ma trochę racji. Rodzina która wybiera zakład pogrzebowy powinna przedewszystkim liczyć siły na zamiary. Nie jest wstydem w dzisiejszych czasach zapytac się o tanią trumnę czy urne. Rodziny różnie podchodzą do pochówku dla jednego zostawić w zakładzie 5 tyś. to nie problem a dla drugich to będzie majątek. Więc dla mnie nie można oceniać zakładu czytając fora bo dla jednego firma KOPERSKI, JAKUBISIAK, MEMENTO-MORI .... będzie droga a dla drugiego będzie tania. Co do kosztów poniesionych w zakładzie decyduje RODZINA osoby zmarłej ale co do jakości to już zakład powinien stanąć na wysokości zadania. Nasza firma pogrzebowa jest na rynku ponad 20 lat i jak czytamy takie komentarze to odrazu widać kto wogóle miał styczność z zakładem pogrzebowym a kto poprostu chce się wybielić w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika781
Ja polecam zakład pogrzebowy Abbapater z Warszawy - http://abbapater.eu/ - mają w ofercie wszystko, czego potrzeba i są nastawieni na klienta, nie na zysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak na pewno haha : abbapater nie liczy na zysk,... haha za darmo robi charytatywnie.....a inne zakłady pogrzebowe liczą na zysk.Abbba pater firma jednoosobowa robiąca 1 pogrzeb w miesiącu właśnie liczy na zysk Jak widać na tym forum siedzą sami właściciele zakładów i siebie chwalą nic tylko umierać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cerber firma istnieje 20 lat jakie to ma znaczenie? kogo to obchodzi? Nachalne podejście do klienta i wyuzdanie tego nauczyłaś się przez 20 lat pracy...Miałem styczność z tobą pani właścicielko myślisz że zęby już zjadłaś na tej pracy .Pokory trochę i szacunku bo nie jesteś jedyna . Ps. ceny z kosmosu jakby na księżycu było pochowanie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie czytam te wasze wypowiedzi i odnoszę wrażenie że w większości te opinie piszą właściciele Zakładów Pogrzebowych. Moja styczność ze śmiercią miała miejsce w październiku 2016 r. kiedy umarła moja mama. Cała rodzina prześcigała się w polecaniu Zakładu Pogrzebowego który miałby załatwić ceremoniał. Telefony do kilkunastu między innymi przez was polecanych. Te pierwsze kontakty telefoniczne już dawały dużo do myślenia. Brak zrozumienia lub normalne podejście biznesowe np. proszę zadzwonić później lub teraz jesteśmy zajęci proszę o telefon rano itp. Przy każdym telefonie łzy same cisnęły się do oczu. Nagle telefon odbiera młody mężczyzna ciepłym i serdecznym głosem okazuje współczucie. Zaprasza na spotkanie w celu omówienia szczegółów. Nie będę opisywał drobiazgowo co i jak ale wszystko co zapisaliśmy zostało zrealizowane 100% mało tego strasznie się bałem zamówionych wieńców , bo wiązanki zamawiałem zawsze u pana Andrzeja z ARKADI na Bródnie ale wszyscy byli zgodni, wieńce piękne. No cóż minęło trochę czasu. Nagle zmarła mama przyjaciółki mojej córki. Też szukała porządnej Firmy żeby mamę godnie pochować. Poleciłem jej Firmę z której usług byłem zadowolony. Pamiętajcie jak coś komuś polecacie to jest wielka odpowiedzialność. Właśnie dzisiaj 3 sierpnia jestem po ceremonii pogrzebowej na Cmentarzu w Marysinie Wawerskim w Warszawie. Mnie wystarczyły opinie i komentarze żałobników. Było pięknie i godnie z całym szacunkiem dla zmarłej. Przepraszam że się ta rozpisałem ale może było warto. Nie podam nazwy Firmy choć raz przez was była wymieniona ale tel. tak 519-666-163 lub 513-059-721 sami osądzicie. Andrzej K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yhyyyy, następna wypowiedź właściciela- Artura S. Kto z żałobników po roku na forum ocenia firmę? Te forum to jedna wielka kryptoreklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartłomiej75
Nie znam dobrze samej Warszawy... wiem jednak, że pod warszawą w Nowym Dworze Mazowieckim jest świetny zakład Apokalipsa http://apokalipsa-sc.pl/ który kiedyś polecił mi sąsiad. Długo wahałem się przed wyborem, ale z perspektywy czasu wiem, że było warto. Mój dziadek może dziś spoczywać w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wam bardzo zaklad http://anubis.info.pl/ - o ile w ogole mozna stwierdzić, że sie poleca w takiej sytuacji. Nam jednak pomogli i ulzyli w tych ciezkich chwilach na tyle na ile to bylo mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na warszawskim Targówku masz też oddział Zakład pogrzebowy Olimp Warszawa. Oni mają chyba transport w całej Polsce, bo kiedyś w naszej rodzinie była taka potrzeba aby przetransportować z innego miasta do Warszawy, gdzie miał odbyć się pogrzeb i nie było u nich problemu. Zadzwoń i dopytaj sobie, tu masz namiary http://www.olimp-warszawa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci, że miałem okazję niestety korzystać z 2 zakładów pogrzebowych w Warszawie; jeden to Styks, a drugi Olimp i w pierwszym jak na taśmie, wszystko aby szybciej i liczone za każdy papierek, kwiatek itd (pełna lista płatnych życzeń ) W drugim już dużo lepiej, bo kaplica w cenie, bez jakichś dziwnych dodatków płatnych, a wszystko było jak trzeba. Moja rada, że warto iść i sprawdzić 2-3 zakłady pogrzebowe, bo są zazwyczaj obok siebie np na Bródnie jest ich z 30 i pewnie przy innych cmentarzach podobnie. Tu masz stronkę Olimpa http://www.olimp-warszawa.pl/ i na niej telefon i adres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to poszukaj sobie w wyszukiwarce http://kataloguslugpogrzebowych.pl/ - tam masz większość firm z tego tematu i jeszcze podzielone według różnych kryteriów więc możesz wyszukać konkretnie tego czego potrzebujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.09.23 Polecam Wam bardzo zaklad http://anubis.info.pl/ - o ile w ogole mozna stwierdzić, że sie poleca w takiej sytuacji. Nam jednak pomogli i ulzyli w tych ciezkich chwilach na tyle na ile to bylo mozliwe. ja też korzystałam z usług tego zakładu pogrzebowego. I naprawde byli współczujacy i bardzo dobrze się nami opiekowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klienci zamawiający zdalnie wieńce dobrze wypowiadali się o firmie Elizjum. Tyle możemy Państwu pomóc w temacie warszawskim. Pozdrawiam - https://vladex.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pragniemy podziękować Pani Beacie z oddziału Zakładu Pogrzebowego "Olimp-M" na Woli za wzorcową obsługę, zaaranżowanie ceremonii, załatwienie wszelkich formalności związanych z pogrzebem oraz uwzględnienie wszystkich naszych próśb. Chcielibyśmy również podziękować Panom z Asysty Pogrzebowej, których profesjonalizm pozwolił na godny, niezakłócony technicznymi aspektami pogrzebu pochówek. Z wyrazami szacunku Patryk i Grażyna W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakład pogrzebowy Fenix w Warszawie mieszczący się przy kościele św. Zygmunta przy pl. Konfederacji. Szczerze nie polecam tego zakładu pogrzebowego. Pracownicy zakładu są bardzo nieprofesjonalni: poczynając od samej bardzo powolnej obsługi przechodząc przez bardzo niskie kompetencje a kończąc na bezczelnym naciąganiu ludzi!!! Zakład pogrzebowy który istnieje wolę lat na rynku i zajmuje się na codzień organizowaniem pogrzebie nie wie jakie są opłaty na cmentarzu! Istne naciągane ludzi! Długo by pisać. Nie polecam! Brak profesjonalizmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecany i nie drogi zakład pogrzebowy to http://pogrzeby-brodno.pl/ . Zakład jest czynny całą dobę, po zleceniu im prac od razu do ich realizacji, zajmują się wszystkimi dotyczącym organizacją pochówku. W swojej działalności koncentrują się głównie w mieście Warszawa, ale również podejmują się zleceń z innych miast oraz międzynarodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z WWA
Ciekawy temat do dyskusji.. jest tego typu firm w Warszawie do wyboru do koloru, i ciężko tak naprawdę zdecydować bo oferty są porównywalne. Najlepiej chyba zapytać swoich znajomych a jeśli oni nikogo nie znają, to sprawdzić moderowane opinie na temat zakładów pogrzebowych w Warszawie, od osób które już korzystały z czyjejś pomocy. Pod tym adresem jest ogólnopolski portal pogrzebowy https://funer.com.pl/szukaj,Warszawa,20,1,1.html z dużym wyborem zakładów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z WWA
Ciekawy temat do dyskusji.. jest tego typu firm w Warszawie do wyboru do koloru, i ciężko tak naprawdę zdecydować bo oferty są porównywalne. Najlepiej chyba zapytać swoich znajomych a jeśli oni nikogo nie znają, to sprawdzić moderowane opinie na temat zakładów pogrzebowych w Warszawie, od osób które już korzystały z czyjejś pomocy. Pod tym adresem jest ogólnopolski portal pogrzebowy https://funer.com.pl/szukaj,Warszawa,20,1,1.html z dużym wyborem zakładów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×