Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam dość swojej zony. Chce odejść.

Polecane posty

Gość asdsas
A Ty dalej swoje. Jesteś dupkiem i dobrze o tym wiesz, uważasz ze masz rację, że robisz dobrze, wiec po co tu piszesz? Czyżby jednak sumienie spokoju nie daje? A i słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sterne
Bardzo łatwo jest osądzać, szczególnie, gdy sytuację zna się tylko z jednej strony. Pamiętajcie jednak, że KAŻDY kij ma dwa końce. Autorowi dużo brakuje do ideału, ale coś mi mówi, że i jego żona nie jest święta. Zakładając, że autor pisze prawdę, to na miejscu tej kobiety juz dawno zerwałabym z nim jakikolwiek kontakt. Czy ona ma jakiś syndrom sztokholmski? Zdrowa na umyśle, mimo nerwicy i hipochondrii też raczej jest. Coś tu się nie zgadza. O co więc chodzi? Czyżby o pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, chodzi o pieniądze. O to,ze kobieta ebz języka w obcym kraju bez pracy(ktorej maz nie pozwolil jej podjac) nie ma dokąd pójść z dzieckiem. O to właśnie chodzi. Druga sprawa, autor ciagle podkresla,ze nikt jej nie uwierzy. Przemoc psychiczna nie pozostawia śladów na ciele. On ma dobra prace, zna jezyk, a ona ma depresje, ma nerwice lekowa i mocno zachwiana pewna siebie. Napewno ma wmawiane,ze nikt jej nie uwierzy,ze sobie nie poradzi i,ze jest gownem. Tak...jesli o cos chodzi to tylko o strach przed utrata warunkow materialnych. Nie jest latwo wyjsc z malym dzieckiem z domu praktycznie na ulice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak pisałam to nie odpowiedzialny facet.sąjeszcze gorsze choroby od tej co ma żona oj są....dziękuję bogu że mam innego męża który wytrzymuje ze mną już 11 lat a mam wiecej chorób od twojej żony plus nerwicę.z kąd wiesz czy w życiu sytuacja się nie odwróci?a co byś zrobił jakby ś to yu był chory? kobieta też niech się nie poświęca bo po co ?no w końcu ma jedno życie.jak na własnej skórze się przekonasz to może zrozumiesz .mnie kiedyś ktoś wyżucił jak niepotrzebną rzecz z powodu choroby,boli bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak pisałam to nie odpowiedzialny facet.sąjeszcze gorsze choroby od tej co ma żona oj są....dziękuję bogu że mam innego męża który wytrzymuje ze mną już 11 lat a mam wiecej chorób od twojej żony plus nerwicę.z kąd wiesz czy w życiu sytuacja się nie odwróci?a co byś zrobił jakby ś to yu był chory? kobieta też niech się nie poświęca bo po co ?no w końcu ma jedno życie.jak na własnej skórze się przekonasz to może zrozumiesz .mnie kiedyś ktoś wyżucił jak niepotrzebną rzecz z powodu choroby,boli bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje tej zonie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i zona wprowadzila sie na dobre do swojego Araba. Najpierw mnie emocjonalnie i finansowo wyeksploatowala ,a na koniec dala d**y. Ale oczywiscie...ja jestem tym zlym. Z zona nie rozmawiam na tematy inne niz dziecko,bo sobie jasnie pani nie zyczy. Podaje mi dziecko i to wszystko. Albo u niej w domu. Wtedy zostawia mnie sama z nim w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz dość zony u mnie jest na odwrót zona ma dość mnie święta w samotności wiesz jaki to jest bol dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jetsem u rodziny w Polsce. Jest mi lzej bez niej. Brak mi tylko slow,ze po takiej pomocy, wsparciu, pienaidzach jakie otrzymala,ona sie wyprowadzila do Araba,ale wczesniej zatrula mi zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam to forum i nie pojmuję, jak można być takim hujem jak ty.... Żal mi twojej żony, jesteś strasznym egoistą i palantem. Mam nadzieję, że ona ułoży sobie zycie. Co ona w tobie widziała??? Straszne, że tacy "mężczyźni" jak ty chodzą po tej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje ci chlopie kto by wytrzymol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arab ją szybko wyleczy. Dostanie parę razy w papel to będzie chodziła jak w zegarku. Tylko dziecka szkoda bo wychowa na jakiegoś pokręconego muzola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos mi się zdaje ze kombinujesz jak zrobic z zony wariatke i umiescic dziecko w domu dziecka zeby nie płacic na nie i jeszcze lepiej ja zamknąć i ubeswlasnowolnic. Jestes zwyrodnialcem. Jak ona wczesniej nie zgłosi przemocy psychicznej i ze doprowadziles ja do choroby i do wygnania z domu celowym postepowaniem to pewnie ci sie to uda. Czemu ona jeszcze tego nie zglosila i nie wziela prawnika bo mim zdaniem o to ci chodzi. zajeta arabem nie przeczuwa co sie swieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnojek z ciebie jakich mało. Znecasz sie nad nia. Szkoda slow. Zamknąłeś ja w złotej klatce i chcesz zrobic wariatkę. Znudziła Tobie sie i nie wiesz jak jej pozbyc sie. Żałosny jestes. Swoje własne dziecko do domudziecka. Brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze chociaz ze od ciebie uciekla bo ty celowo wpedzales ja w chorobe jeszcze troche a bys ja wykonczyl psychicznie zadnej pomocy tylko przemoc psychiczna nikt by tego nie wytrzymal dobrze ze cie nagrala bo nikt by jej nie uwierzyl ze jestes potworem tylko by mocniejsze leki dostala pewnie ze się pogorszylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z 10:52 nie jest to prawdą.Nikogo nie ubezwlasnowolnią z powodu depresji czy nerwicy lękowej bo to jest właśnie efektem i dowodem na przemocy domowa. Tak ze się facet nie pograzaj. Co innego jakby twoja zona słyszała jakieś glosy czy miała zwidy, to byłaby już choroba psychiczna i mogłbyś próbować jakby była mądra to by ciebie wsadziła za kratki za przemoc domowa i własnie wzięła od lekrza rozpoznanie że wpędziłeś ją w chorobe swoim postepoowanie mi się zdaje celowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×