Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Calannthe

Tarot powróżę

Polecane posty

Gość gość
Kamila :) Powiedz mi proszę co w sferze zawodowej na najbliższe 3 miesiące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z przemocy domowej proszę podaj chociaż imię. Nie musi byc na forum. Może być mail. wrozba.tarot@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calannthe
agnieszka 13 03 1987 Facet z którym się spotykasz jest bardzo rozsądny. czy on Ci czasem w czymś nie pomógł? W kwestii mieszkania nie powinnaś naciskać, bo może to mieć przykre konsekwencje. Jeśli zamieszkacie razem to jakąś wiosenna porą. Wszystko zależy od Twojego podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza 13.08.1968 Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez poproszę. Weronika. Czy Matal 6.5.1981 jeszcze kiedys do mnie wróci ? Czy będziemy mieli kontakt koleżeński ?Co on o mnie sadzi ? Proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przemocy domowej
Monika, dolnośląskie 27.06.1976. Nie wstydzę się tego, że jestem bita, maltretowana i okradana. Wstydzę się, że do tego dopuściłam :( Jestem idiotką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calannthe
11.12.1986 Iza Widzę tu jakiś odwołany wyjazd, podróż. Jakieś gorsze dni. Nie przywiązuj dużej wagi do opinii innych. Nie zawsze mają racje. Pokazują się też pieniądze. Chyba chodzi o jakieś wydatki świąteczne. Staraj się, aż tak bardzo nie liczyć każdego grosza. lekki spadek formy Cię czeka w niedalekiej przyszłości. Potrzebny będzie odpoczynek , może zdrowa dieta, ćwiczenia. jakieś niedomówienia z bliską osobą. Za to na wiosnę będziesz jak nowo narodzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calannthe
Moniko Karty mówią wyraźnie, że jesteś kobietą dojrzałą i niezależną. Zachęcają do obrony swoich praw. Facet Cie zwiódł. Pokazany jest tutaj rozpad małżeństwa. Twoja przeszłość nie była kolorowa. Pojawia, się jakiś mężczyzna, który powinien Cie wesprzeć, chociażby radą. Powinnaś rozwijać dziedzinę, która jest także Twoja pasją. Związek z tym mężczyzną powinien zakończyć się w ciągu pół roku, lub na jesień. Ale musisz podjąć działanie. Przepraszam, że tak dużo o tym mówię, ale strasznie się tu rysuje obraz tego człowieka. Diabeł wcielony bym powiedziała. I tak jak mówiłam, podążaj za pasją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calannthe
Anna 26 lat Nie widzę tutaj zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota - kiedy poznam kogoś i stworze szczesliwy zwiazek? a moze pisana mi samotność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malwina. 24.11.1993 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calannthe
Kamilo chyba gdzieś tam podświadomie liczysz na przypływ gotówki :) Masz w sobie dużo siły, żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli. Tylko nie siedź z założonymi rękami. jakieś wyzwanie Cię czeka w pracy, ale wszystko raczej pójdzie gładko. Rodzina mi się tez tutaj rysuj***ardzo pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calannthe
Proszę o cierpliwość :) Potrzebuję trochę odetchnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezła jestes!! Masz rację ze wszystkim - mogłabyś mi przybliżyć zgodnie to wyzwanie będzie dotyczyć ? To ciekawe....:) do tej pory nie sie nie działo choć pracuje od prawie roku ,a obecnie jestem na l4 ( od 3tygodni, jutro idę do lekarza i podejrzewam że kolejne 3 się szykuja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*czego Pisze z tel:) Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26.09.1994 Justyna Ogólnie co w przyszłości poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*czego Pisze z tel:) Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calannthe
Kamilo Pokazany był jakiś egzamin, test. Rysowało się współzawodnictwo, ale fair play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy moge sie spodziewac wrozny na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzamin... w tym sensie ze oni będą mnie testować podchwytliwe czy naadaje się do tej pracy czy egzamin związany z awansem na który zresztą nie mam co liczyć . O co może chodzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakich rozkladow uzywasz i w jaki sposob interpretujesz? Uzywasz znaczeń książkowych , internetowych czy intuicji ?? Pytam z ciekawości bo też jestem początkująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calannthe
Egzamin nie tylko w dosłownym tego słowa znaczeniu. Może to będzie jakaś sytuacja która będzie miała wpływ na postrzeganie Twojej osoby? Karty nie powiedzą dokładnie. Nie powinnaś się bardzo na tym skupiać. Najbliższa przyszłość rysuje się dobrze. Interpretować uczyłam się z książki, ale nie ukrywam głownie intuicja podpowiada jak czytać karty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamilla nie jestes tu sama ,inni czekają również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wrozbe na emaila ;-) jest Pani naprawdę dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przemocy domowej
Dziękuję za wróżbę, choć niewiele mi mówi. Pasji mam tak wiele, że trudno się zdecydować na jedną dziedzinę. Mój mąż to kanalia - fakt, ale nie mam żadnego przyjaciela ani powiernika, o którym piszesz. Mam nadzieję, że kogoś takiego znajdę, bo trudno mi tak przed wszystkimi ukrywać to, co się dzieje. Jeszcze raz dziękuję. I pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa 17.12.1989 co mnie czeka w przyszlosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że karty nie wskażą dokładnie jestem strasznie ciekawa ale skoro mówisz że dobrze się zakończy to cieszę się :) dziękuję I pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calannthe
Iza 13.08.1968 W chwili obecnej widzę tu jakieś kłopoty finansowe. Kredyt, długi? Albo zwykła rozrzutność.Może to powodować jakieś spięcia w domu. Rozpad relacji. Dużo emocji z tym związanych. Wszystko tutaj kręci się koło pieniędzy, dobrobytu. Przemyśl swoje decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×