Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Calannthe

Tarot powróżę

Polecane posty

Gość Calannthe
Magda 15.03.86 ścieżka zawodowa Jeśli chcesz coś osiągnąć to się rusz :) karty ostrzegają, przed kryzysem. Nie dopuść do niego. Otacza Cię dużo pozytywnych rzeczy, tylko zwróć na nie uwagę. Ktoś może Ci pomóc. Osiągniesz stabilizacje, ale nie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calannthe
Kasiu Jeśli Twoje dolegliwości są poważne i ciągną się od dłuższego czasu to wyleczenie może potrwać nawet do 3 lat. Jednak wszystko zakończy się szczęśliwie. Czy odbije się na pracy? Raczej tak, ale to zależy od Twojego podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calannthe
Kasiu Jeśli Twoje dolegliwości są poważne i ciągną się od dłuższego czasu to wyleczenie może potrwać nawet do 3 lat. Jednak wszystko zakończy się szczęśliwie. Czy odbije się na pracy? Raczej tak, ale to zależy od Twojego podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Calannthe dziś Ceylia2275 kontaktowałaś się ze mną przez maila, ale wiadomość nie chce dojść. Proszę o kontakt x Witaj wrozko :) To moze byc tez tutaj na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calannthe
odpowiedź z maila ten człowiek nie jest otwarty na zmiany. Jest zagadka i czymś niejasnym. Trudna relacja. Sa tutaj jakieś dobre momenty,ale ogólnie karty mówią o nim jako człowieku nieodpowiedzialnym w związku. Ty znowu chyba obawiasz się podświadomie braku spełnienia bez partnera. ten chyba jednak nie jest Ci pisany. Ten związek może Ci przynieść rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżko jesteś? Przypominam się i czekam bardzo, jestem na 14 stronie: gość wczoraj Przepraszam ale pomyliłam się w mojej dacie urodzenia, więc ja Agnieszka 7 .09.1983 on Łukasz bliźnięta wiek 33 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calannthe
Bardzo was wszystkich przepraszam, ale dziś raczej z moich wróżb nic nie będzie. Jestem bardzo zmeczona psychicznie a to nie jest dobry moment na wróżenie, bo w kartach wyjdą głupoty. Możliwe, ze w nocy spróbuje cos zdziałać ale nie obiecuje . Odpowiem na pewno na wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy zajde w ciaze 15.11.1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łukasz 28.12.1989 Kiedy uda nam się zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia 1.2.1980 Jak wygląda moja przyszłość? Czy ułoży się z mężem? Sebastian 3.6.76 od 4.5 roku brak seksu... Czy wrócę do Polski? Czy znajdę pracę? Ogólnie co mnie czeka w przyszłości i czy nastawić się na rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysztof 12.09.1985 co dalej z moim życiem, dziewczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie spiesz się. Odpocznij sobie. Wiem jak wróżenie obciąża umysł bo sama kiedyś tutaj i nie tylko tutaj wrozylam. Żeby do tego nie doprowadzić wroz tylko kilka razy dziennie i to w momencie gdy masz przypływ energii. Jeśli chcesz się tym zajmować na stałe to też te przypływy energii wykorzystuj dla siebie. Daje Ci gwarancje,ze jeśli zrobisz inaczej to po krótkim czasie wpadniesz w wyczerpanie psyhiczne i depresję. Długo będziesz do siebie dochodziła. To kumulacja energii innych osób. Nie daj się wykorzystywać bo wielu z nich nie jest tego świadomych i myślą ze mogą drążyć i drążyć. Jedno pytanie na osobę powinno wystarczyć.wierz mi. Nie tylko ja tak miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calannthe
Tak, zdaje sobie sprawe z obciążenia, dlatego jeśli nie czuję sie na siłach to tego nie robię :) Czuję ile energii to pochłania, a poza wróżeniem chce mieć siłę na inne rzeczy. Bardzo dziękuję za posta i serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calannthe
ela25.07.82 on23.10.86 Żyjecie w chaosie. Brak wam równowagi w życiu oraz cierpliwości. Czeka Cię rozczarowanie, a jeśli nic nie zdziałacie to niestety rozpad relacji. powinniście skupić się na nieukrywaniu swoich uczuć, a jednocześnie zachować się dojrzale emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calannthe
Ewelina 11.05.88 Wydaje mi się, że troszkę bujasz w obłokach. W dodatku jesteś skryta i mężczyznom ciężko jest Ciebie rozgryźć. Karty zalecają cierpliwość i więcej pozytywnego myślenia. Nie widzę w najbliższej przyszłości obok Ciebie mężczyzny, ale jest przyjaciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssja
Kasia 05.12.1991, chciałabym zapytać o sprawy zawodowe, kiedy w końcu uda mi się znaleść prace i czy będzie satysfakcjonująca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżko olałaś nas sobie a my czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calannthe
Nikogo nie olałam i codziennie odpisuje. Niestety mam tez prywatne życie i nie siedze tylko z nosem w kartach. Wieczorami zamieszczam odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,czekam cierpliwie na rozklad kart dla mnie(Monika i Marcin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna 02.02. Jak będzie dalej wyglądał mój związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina 21.01.1991 Czy w nowym roku znajdę stałą ciekawą pracę no i co z życiem prywatnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jeszcze się zakocham? 13.11.80. Janusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calannthe
Agnieszka i Łukasz On Cię może bardzo zranić i skrzywdzić. Na początku raj i idylla. Później brak stabilizacji, niedomówienia rozstania i powroty. Bardzo, bardzo trudny związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calannthe
Klaudia 27.10.94 Wirgiliusz 04.12.91 czy wrócimy do siebie? W najbliższym czasie czeka Cię raczej oziębłość z jego strony. Sytuacja z czasem będzie ulegać poprawie , ale zawsze będzie czegoś brakować.Coś stoi między wami i nie pozwala się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calannthe
Monika,27.07.1979 marcin,16.07.1978 On może mieć problemy z wyrażaniem uczuć wobec Ciebie. Przez to Ty możesz zacząć się zastanawiać nad przyszłością związku. Wydaje mi się, że obok Ciebie może zacząć się kręcić drugi mężczyzna. Taki na wysokim stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wróżbę pozdrawiam(m-m)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×