Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak kobiety lecą na inteligencję to czemu każdy bandzior zalicza więcej kobiet n

Polecane posty

Gość gość
Tyle ze w dzisiejszych czasach to inteligencja analityczna zapewnia dobre zarobki. ale nie chciałbyś zimnej analitycznej kobiety w domu, która nie widzi powodu w tym zeby obiad ugotować albo własne dziecko przytulic, a w łozku jest jak kłoda, bo nikt zimny umysłowo i emocjonalnie nie będzie dobry w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chba nie powiesz mi ze dla was rzniecie sie najbardziej w zyciu liczy. Od dziecka indoktrynowano mnie ze kobiety takie nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie.Inteligencja emocjonalna może mieć większy wpływ na sukces zawodowy. Watpie. Sprobuj sobie zdzialac cos ta inteligencja e,ocjonalna w zawodzie programisty, inzyniera czy lekarza. Moze najwyzej prawnik cos na niej skorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13:33 To są pojedyncze przypadki o których piszesz.W większości przypadków sukces zawodowy osiągają ludzie z wysoką inteligencją emocjonalną z którymi łatwo się współpracuje i którzy wiedzą jak w danych sytuacjach postępować.Co z tego że jesteś świetnym analitykiem itd. jak ciężko sie z tobą wspólpracuje i masz problem z nawiazywaniem kontaktów interpersonalnych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat sa badania, ze lekarze z inteligencją emocjonalna szybciej robia karierę niż ci bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w twojej ciasnej czaszce te badania sie rodza. Pokaz mi te badania. Juz cie uprzedzam, nic nie pokazesz bo takich badan po prostu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego że jesteś świetnym analitykiem itd. jak ciężko sie z tobą wspólpracuje i masz problem z nawiazywaniem kontaktów interpersonalnych usmiech.gif dodatkowo tez przebadano, ze ludzie uważają za inteligentniejszych tych z inteligencją emocjonalna bo łatwiej było z nimi porozmawiać, niż tych bez, bo co z tego ze taki coś wiedział, jak nie potrafił się tym podzielic, albo robił to niezrozumiale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w twojej ciasnej czaszce te badania sie rodza. Pokaz mi te badania. Juz cie uprzedzam, nic nie pokazesz bo takich badan po prostu nie ma. prosze bardzo: paluszki na klawiaturę, wyszukiwarka gogle, hasło inteligencja emocjonalna a sukces zawodowy, inteligencja emocjonalna a praca dentystów, itp itd. Szukaj synu szukaj, rozwiniesz sie, Inteligentny umie ogarnąć gooogle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wiekszosci wolnych zawodow, pracujac jako specjalista potrzebujesz suchych faktow, danych oraz ich analizy, zapewniam cie ze pogawedki przy herbacie w niczym ci nie pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem stomatologiem. Stomatolog dla mnie to nie lekarz. W jaki sposob chirugowi przyda sie inteligencja emocjonalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13:42 Dokładnie.I w życiu tez to widać że wielu przygłupów zarządza ludźmi(są kierownikami,menadżerami) bo potrafią mieć z nimi odpowiednie relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, lekarzy specjalistow jest taki niedobor w pl ze nawet kolek ktory nie potrafi powiedziec dzien dobry jest rozchwytywany przez szpitale powiatowe, sory, prywatne kliniki, pozy i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apel do pracodawców
Dlatego też pracodawcy powinni robić testy na inteligencje emocjonalną człowieka a badają IQ(powinni badać tam gdzie ono jest potrzebne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mna zadne przyglupy nie zarzadzaja. Nikt mna nie zarzadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''całe lata imprezowałam ze studentami medycynyZ" gratulujemy, imprezowałaś, bijcie brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jaki sposob ta inteligencja emocjonalna mialaby sie konkretnie przyczynic do wiekszej wydajnosci w pracy? Pomijajac fakt robienia dobrego wrazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety lecą na facetów tępych, ponieważ oni nie zastanawiają się nad konsekwencjami swoich działań, nie mają wyobraźni, są tzw. "ludźmi" czynu, procesy myślowe/analityczne w ich mózgownicach zachodzą bardzo powoli, więc jest z nich pożytek. Mogą wykonywać fizyczną pracę nie zastanawiając się nad jej bezsensem, jak ktoś zaczepi kobietę to dają: "poczucie bezpieczeństwa", bo najpierw walą w ryj, a potem myślą o konsekwencjach. Tak to mniej więcej wygląda. A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''całe lata imprezowałam ze studentami medycynyZ" gratulujemy, imprezowałaś, bijcie brawo dzięki, było miło...no i przynajmniej robiłam coś czego ty nie i nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze ze badaja IQ bo upewniaja sie dzieki temu co do prawdziwych kompetencji swojego pracownika. A nie umiejetnosci robienia dobrego wrazenia i zdolnosci autoprezentacji z ktorych nie plyna zadne korzysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jaki sposob ta inteligencja emocjonalna mialaby sie konkretnie przyczynic do wiekszej wydajnosci w pracy? Pomijajac fakt robienia dobrego wrazenia prosiłąm zebyś sprawdził definicję zanim zaczniesz dyskutowac, to nie szkoła, sam poszukaj wiedzy. DO EQ zalicza się: umiejetność, samooceny, samokontroli, sumienność, adaptację, umiejetność motywacji, umiejetnośći przywódcze, umiejetność perswazji, ale też współdziałania. Jak raz cechy potrzebne w robocie- prawie kazdej i w osiąganiu sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:31 Dokładnie. Skąd twierdzenie, że każdy bandzior ma niską inteligencję? Ostatnio głośno było w mediach o konwojencie, który zwinął ładnych kilka milionów i się ulotnił. Przygotował się do tego mistrzowsko, fałszywa tożsamość, doklejona broda. Pilnował się by nie zostawić żadnych śladów. Ktoś kto przygotował i zaplanował taką akcję to nie pospolity dres spod bloku tylko bandzior z wysoką inteligencją, myśleniem strategicznym, umiejętnością przewidywania faktów, podporządkowania się obranemu celowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dzięki, było miło...no i przynajmniej robiłam coś czego ty nie i nigdyusmiech.gif" No tak, masz się czym pochwalić, balangowanie to istny powód do zaszczytu - u każdej patologii rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawlieeet
Ja jestem dziewczyna i mnie obrzydzaja dresiarze :) A taki inteligentny mezczyzna o wielu zainteresowaniach jest moim idealem. Najwazniejsze aby nie byl bezrobotnym dresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Przygotował się do tego mistrzowsko, fałszywa tożsamość, doklejona broda. Pilnował się by nie zostawić żadnych śladów. Ktoś kto przygotował i zaplanował taką akcję to nie pospolity dres spod bloku tylko bandzior z wysoką inteligencją, myśleniem strategicznym, umiejętnością przewidywania faktów, podporządkowania się obranemu celowi. " xxx To nie na ten typ bandytów kobiety lecą. Tylko na przystojnych, wysportowanych, wytatuowanych tępaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adaptowac, perswadowac, wspolpracowac i porozumiewac sie mozna tylko najpierw trzeba miec temat do rozmowy. Kapujesz?czy masz za daleko do lba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Najwazniejsze aby nie byl bezrobotnym dresem." Pewnie najważniejsze tylko to, aby nie był bezrobotny, reszta to mało istotne detale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, masz się czym pochwalić, balangowanie to istny powód do zaszczytu - u każdej patologii rzecz jasna. i u lekarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj frajerzy frajerzy ...tępy odrażajacy Seba w brudnych dresach może co najwyżej liczyć na podobną sobie Nikolkę hahaha ! Co kobiety kręci / 1 Prezencja 2. Pewność siebie 3 Gadka I tak Patryk z zawodówki o ile jest przystojny napakowany ,pewny siebie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie na ten typ bandytów kobiety lecą. Tylko na przystojnych, wysportowanych, wytatuowanych tępaków. a kto ci nie daje uprawiać jakiejś aktywności fizycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miec temat do rozmowy. Kapujesz?czy masz za daleko do lba? ojoj, jaki błysk IQ , jaki poziom argumentacji...no naprawdę powalająca inteligencja ...wszelka, no wszelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×