Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak kobiety lecą na inteligencję to czemu każdy bandzior zalicza więcej kobiet n

Polecane posty

Gość gość
ale lepiej zaliczyc niewiele ale za to fajnych lasek? czy jak bandzor byle zdzire z patologii?/ wiem o czym pisze bo pracuje ze tak pwoiem blisko takiego srodowiska- widze co to za suupppeeer laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z balangami nie mialem nigdy problemu tyle ze zamoczyc nie moglem bo wszystkie lezalyscie rozkraczone u sasiada po samochodowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że właśnie to ta patologia zalicza najlepsze laski. Gadałem ze znajomym z dochodzeniówki i mówił mi, że jak jeździ na do mieszkań napakowanych, wytatuowanych bandziorów to otwierają takie ładne panny drzwi, że aż żal d*pę ściska, że są worami na spermę tych zwyrodnialców. Najładniejsze kobiety jakie w życiu widział to właśnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najładniejsze kobiety jakie w życiu widział to właśnie tam. ech...to juz nic nie poradzimy na twoje upodobanie do tandety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z balangami nie mialem nigdy problemu tyle ze zamoczyc nie moglem bo wszystkie lezalyscie rozkraczone u sasiada po samochodowce buahahahaha, jaki zal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej logika kobiet. Mój znajomy jeździł do bandziorów na interwencję, przytoczyłem jego relację- mam upodobanie do tandety. Żarówka to pojazd poruszający się po szynach, tramwaj to urządzenie, które świeci po wkręceniu do żyrandola, a inteligentni faceci nie zaliczają z własnej woli, bo nie mają potrzeb i nie podobają im się piękne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej logika kobiet. Mój znajomy jeździł do bandziorów na interwencję, przytoczyłem jego relację- mam upodobanie do tandety. wyżej logika mężczyzn, tania d...ekstra d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu chodzi o to ze one kojarza tepego zbira z dobrym rznieciem. On tez jest w pewnym sensie jedynie narzedziem. Zadna nie lecialaby na niego gdyby byl tepy, agresywny , wytatuowany ale gdyby nie umial dobrze rypac. To wiaze sie z ta czarna triada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorowi podobają się tandetne wulgarne laski (wg jego oceny 10/10 w słynnej megaszowinistycznej skali oceny kobiet) i boli go, że on nie podoba się im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, przykro mi to stwierdzić, ale z ciebie taki analityk jak z koziej d... trąba. :) Wydaje ci się, że jesteś spokojnym, miłym czlowiekiem, który błyszczy inteligencją na każdym kroku, ale ledwo trzy zdania w jednym poście napiszesz i można spokojnie wywnioskować, iż a.) nie lubisz kobiet, a to odstrasza większość z nich :) b.) inteligentny za bardzo nie jesteś oraz masz bardzo spłycony pogląd na relacje damsko-męskie, które są o niebo bardziej skomplikowane od twoich wynurzeń c.) masz kiepski gust w kobietach, bo dresiarze, których spotkałam w życiu nie mieli prawie nigdy ładnych kobiet - są to dziewczyny wytapetowane, wulgarne, puste i nawet bardziej okrutne od sławnych w twoich tematach dresów d.) nie znasz się za bardzo na kobietach, co tu dużo mówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo z jakiegoś powodu wyobraziłeś sobie, że każda kobieta, która nie jest już dziewicą, na pewno miała w życiu przynajmniej 20 partnerów i że większość na pewno była dresiarzami. :D Dla ciebie także nie istnieją inne grupy społeczne poza dwiema - tępy dresiarz i "spokojny" student. Przy takim rozdziale ról nic dziwnego, że w twoim umyśle dominuje chora zazdrość o "wyczyny" sławetnych dresiarzy, których większość normalnych kobiet unika, za to do których lgną dresiary i blachary, które najwyraźniej są w twoim typie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I uprzedzę twoje wtrącenia, iż panie magister też lecą na dresiarzy - jesteś pewien, że żyjesz na tej samej planecie i w tym samym kraju co ja? Bo ja miałam małą przyjemność obracać się w różnych środowiskach patologicznych, nie z własnej woli oczywiście i nigdy nie widziałam dziewczyny z dobrego domu w towarzystwie typowego przedstawiciela patologii, a widziałam ich wiele. Byłby to dla mnie taki ewenement, że na pewno bym to zapamiętała. :D Zawsze za to widziałam albo przesadnie wychudzone szkapy z kiepsko farbowanymi włosami albo nieco przysadziste dziewuchy o niskim głosie, szerokich nosach i zamiłowaniu do czystej i papieroska z dzidziusiem w łonie. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwolę sobie też prześcignąć twój argument o tym, że na pewno chciałabym, żeby taki dresiarz się do mnie łasił ( :O ) - naprawdę nie widzę w typowym dresiarzu nic pociągającego. I ciekawi mnie twoja maniakalna obsesja na punkcie tego, jacy są przystojni. Większość z nich ma pospolite, przepite i wykoksowane twarze i wodniste, niebieskie oczy - ciekawe, że właśnie niebieski kolor dominuje wśród chłopaków z patologii, pewnie wina chowu wsobnego. :P Tylko idiotki albo dziewczyny wychowywane na takich wzorcach są w stanie się tym zachwycić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes ewenementem. Wiekszosc kobiet faktycznie leci na takich prymitywow. Niestety, autor ma racje. Poza tym poczytaj sobie o tzw czarnej triadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem więc ewenementem, który ma koleżanki-ewenementy i nie zauważał NIGDY ewenementów w faktycznej patologii. :) Zapewne są dziewczyny, które lubią owych "yakuzów", ja nie zaprzeczam, ale przesadą z waszej strony jest wyolbrzymianie tego zjawiska na skalę światową. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie radziłabym wam rozejrzeć się trochę i zdać sobie sprawę, że jest trochę więcej typów ludzi na świecie niż "spokojni studenci" i "tępe dresy". :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są nudziarami więc lubią jak coś się dzieje - choćby oznaczało to dostanie czasem z liścia od swojego misia ukochanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak już jest ze zestaw cech często się powtarza. Nie dlatego że kobiety wola takich czy takich, tu nie ma kalkulacji . Bandzior tzw najczęściej ma w sobie testosteron,ale mam na myśli tych prawdziwych dla których to poniekąd pasją,nie wiem jak inaczej to nazwać , za tym idzie szereg innych cech , sa tez pseudo bandziory z papka zamiast mozgu ktorzy sie w nic nie zglebiaja i oceniają po pozorach, myslac ze tez beda atrakcyjni. Chemię czuć w powietrzu, więc lepiej być sobą, nie kreować sie bo i tak wam to nie wyjdzie a przyciągnięcie do siebie ewentualnie zakompleksione Babska które będą sobie wiele wmawiać a ten seks czy związek będzie z braku laku.Tak to wygląda mimo tego co się mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nie jesteś tak inteligentny jak ci się wydaje. Bandziorem każdy może zostać, a inteligenty niestety nie. Wiesz kto najwięcej ****a? Ci, którzy się tym nie chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W skrocie lepiej nie udawac bandziora z wysokim poziomem testosteronu, lepiej byc soba i do konca zycia walic gruche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz, jak rząd Kopaczowej przyklepał sprowadzenie do Polski tysiące uchodźców ważne będzie poczucie bezpieczeństwa. Z takim napakowanym od testosteronu, dwumetrowym dresem nie strach wyjść pod rękę wśród kręcących się muslimów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompletnie nie znacie się na kobietach, chłopaki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc wczoraj 10:25 "Bandziorem każdy może zostać" przykro mi, ale nie moge sie z toba zgodzic. Bandziorem nie moze zostac kazdy. Tylko tak sie wydaje... Poza tym istnieje jeszcze cos takiego jak Inteligentny Bandzior :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
traktuj to co mówią kobiety na opak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×