Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak kobiety lecą na inteligencję to czemu każdy bandzior zalicza więcej kobiet n

Polecane posty

Gość gość
To zostań bandziorem i dresem. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem lekarzem i nigdy nie mialem dziewczyny. Sasiad po samochodowce zalcza co miesiac inna i to klasy 7+/10 Autor moze miec wiec racje, osobna sprawa ze tak juz sie przyzwyczailismy z kumplem do zamawiania ku/rew z internetu ze dostrzegam w tym bezgraniczna frajde. Nie wiem czy kiedykolwiek bede chcial to zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem lekarzem i nigdy nie mialem dziewczyny. bycie lekarzem nie oznacza inteligencji tylko fakt, że udało ci sie nie wypaść ze studiów. To jednak coś innego...jak to mówią i konia można nauczyć tańczyć.n Poza ty, inteligencja to nie tylko wiedza, ale też umiejętność funkcjonowania w społeczeństwie, nawiązywania relacji, tzw inteligencja emocjonalna. Tu jesteś ewidentnie upośledzony jak widac, poza tym może masz inne wady , których papierek nie daje rady przesłonić, np ch...y charakter. Inteligentny człowiek po paru latach niepowodzeń w kontaktach z ludźmi doszedłby do tego co jest i z nim nie tak i coś z tym zrobił. jeśli mu to ogranicza życie. Bo inteligencja to zdolność analizy, kojarzenie faktów, umiejętność szukania rozwiązań chłopcy z licznymi brakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz śmieszniejsze to uzasadnianie lecenia kobiet na tępotę/bandytyzm i prymitywizm. Teraz się twierdzi, że inteligentni faceci nie chcą zaliczać byle kogo, a ja znam takich wykształconych inteligentnych facetów, którzy zdychają z braku seksu, zaliczyliby byle co i z zazdrością patrzą na bandziorów z pięknymi niuniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem lekarzem i nigdy nie mialem dziewczyny. Sasiad po samochodowce zalcza co miesiac inna i to klasy 7+/10 nie jesteś lekarzem , to widać po tym co i jak piszesz. Kolejna wersja autora, który udaje innych facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykształconych inteligentnych facetów, którzy zdychają z braku seksu, zaliczyliby byle co i z zazdrością patrzą na bandziorów z pięknymi niuniami. to nie sa inteligentni skoro nie umieją ogarnąć kontaktów z kobietami, no sorry. Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:21 kopulacja z dresem? jadłam nie tak dawno, wolę nie pozbywać się treści żołądka na samą myśl o tym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko debil może stwierdzić, że inteligencja nie jest niezbędna do ukończenia tak trudnych studiów jak medycyna, debil, albo leniwa k*rwa po humanistycznym kierunku, której intelektualnie nie stać było na ukończenie czego innego. "Wyniki w nauce i wykształcenie nie odzwierciedlają inteligencji" to wymówka dla wszystkich nie dość kumatych ludzi, by skończyć dobry, prestiżowy, trudny kierunek. Sam mam skończony kierunek dość słaby, ale przynajmniej potrafię uznać wyższość inteliektualną osób, które skończyły coś wartościowego, a nie byle g****o humanistyczne jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to nie sa inteligentni skoro nie umieją ogarnąć kontaktów z kobietami, no sorry. " xxx Właśnie są i stąd też odstraszają kobiety. Kobiecie można zaimponować tylko odwrotnością inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nteligencja to nie tylko wiedza, ale też umiejętność funkcjonowania w społeczeństwie, nawiązywania relacji Co za bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie są i stąd też odstraszają kobiety. Kobiecie można zaimponować tylko odwrotnością inteligencji. buahahahaha, a byłeś kiedyś kobietą, albo chociaz w kobiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy naprawdę nie kumacie czaczy, co? inteligentny facet to też może być taki, który ma autyzm. może mieć mózg jak komputer, ale ma definitywnie problem z kobietami. a teraz może zastnówcie się dlaczego? no, śmiało, wysilcie te wasze inteligentne mózgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całe lata imprezowałam ze studentami medycyny, uwierz mi, nie każdy był inteligentny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ma definitywnie problem z kobietami. a teraz może zastnówcie się dlaczego? no, śmiało, wysilcie te wasze inteligentne mózgi odpowiedź jest prosta, bo gdzieś jest zje..ny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bycie lekarzem nie oznacza inteligencji tylko fakt, że udało ci sie nie wypaść ze studiów. Xxx Juz z kolesia debila zrobili :D teraz czekam tylko na formulke o tym ze bandzior prymityw jest tak naprawde inteligentny tylko w cyniczny sposob udaje prostaka a laska nadstawiajac mu doopy chce tylko wydobyc z niego te poklady madrosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziwię się autorowi, są badania robione na dużej grupie lud******ilku krajach, że ludzie głupi nie maja tej świadomości i wydaje im sie , ze nie odstaja od inteligentnych. Ewidentny wypadek ma miejsce tutaj- matka mu w dzieciństwie powiedziała, ze jest mądry i grzeczny i już tak w to uwierzył, ze nie widzi, że to że zadna go nie chce kijem nawet, to wynika z czego innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz z kolesia debila zrobili smiech.gif nie mów, ze niesłusznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Juz z kolesia debila zrobili smiech.gif teraz czekam tylko na formulke o tym ze bandzior prymityw jest tak naprawde inteligentny tylko w cyniczny sposob udaje prostaka a laska nadstawiajac mu doopy chce tylko wydobyc z niego te poklady madrosci smiech.gif" Haha, bez kitu, dobre. Z autora też już robią idiotę. Z każdego kobiety zrobią, tylko nie z tępego przystojnego prymitywa zaliczacza. Jeszcze zaraz się zacznie: "To pisze ta sama osoba". Ulubione taktyki kobiet, ściemnianie, zamazywanie prawdy, bo jest bolesna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie mów, ze niesłusznieusmiech.gif" xxx Oczywiście, w bardzo słusznej sprawie, nawet Einsteinowi wmówiłybyście, że jest debilem, żeby tylko bronić waszych natestosteronowanych bandziorków. Ciekawe, że po kilku postach jesteście w stanie poznać inteligencję autora, a dresa musicie "bliżej poznać", bo nie można go skreślać na polu intelektualnym dlatego, że ma podstawówkę skończoną, cały dzień posłużył się może dwudziestoma wyrazami, a jutro ma sprawę w sądzie. Nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego nie pisal autor i szczerze mam w d***e czy wierzysz w to ze jestem lekarzem czy nie. Twierdze tylko ze gdyby nie anonse to w zyciu bym pewnie nawet nie zamoczyl. I tak jak mowie, sasiad po samochodowce jest przez takie jak wy rozchwytywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Einstein nie był taka pi...jak wy:) Zgodnie z ujawnionymi listami Einsteina do żony, adorowało go aż sześć kobiet, lecz on utrzymywał, że nie dba o uwagę i uczucia, jakimi go obdarzają... Z ujawnionych wcześniej listów wynikało, że pierwsze małżeństwo Einsteina z Milevą Marić było pomyłką. Fizyk rozwiódł się z nią po 16 latach w 1919 roku. Następnie poślubił swoją kuzynkę, Elsę. Nie był jednak wierny nawet jej, ponieważ romansował z sekretarką Betty Neumann. W świeżo ujawnionym przez badaczy z Hebrew University woluminie Einstein opisał swoje kontakty z 6 kobietami, z którymi spędzał czas i od których otrzymywał prezenty. Wszystko to działo się w czasie, gdy jego żoną była Elsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sasiad po samochodowce jest przez takie jak wy rozchwytywany. widocznie jest mniej beznadziejny....Idź do psychologa, może wyjdzie czego ci brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety pożądają inteligencji emocjonalnej i werbalnej u mężczyzny a odrzuca je inteligencja analityczna.Tak to wygląda moim zdaniem.Zresztą bardziej cenione cechy to zaradność,pewność siebie,stanowczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a odrzuca je inteligencja analityczna. bo zyje sie z człowiekiem a nie komputerem, Mozna podziwiac analityczny umysł, ale w zyciu trzeba faceta, który załatwi sprawe w urzedzie, przewinie dziecko jak się zes..., gwóźdź przybije. Cytowania filozofów, albo umiejętność wyliczania przeciążeń sa owszem godne podziwu ale nieprzydatne w codziennym zmaganiu z zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ze w dzisiejszych czasach to inteligencja analityczna zapewnia dobre zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IQ wcale nie kręci kobiety
Do 13:24 Niekoniecznie.Inteligencja emocjonalna może mieć większy wpływ na sukces zawodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×