Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shatyn tymczasowy

Kaczki na taczki.... WYBORY WYBORY 2

Polecane posty

bo tak wlasnie zrobią. i lepiej żeby zaplacily banki i korporacje a nie zaplacili biedni ludzie. x x A tu właśnie zapłacą wieksza sumę za kredyt biedni ludzie a nie banki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedni ludzie nie biora kredytow debilu bez szkoly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden biedny człowiek nie dostanie kredytu skończcie z tą bezsensowną dysputą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś Żaden biedny człowiek nie dostanie kredytu skończcie tą bezsensowną dysputą. x x Nie? Zapytaj o to, pewnej znajomej pani to się dowiesz, skoro jeszcze o tym nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra ja to odpuszczam sobie dyskusje z tym troglodyta :D paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wyższy podatek zaplaci bank do tej pory uciekający z zyskami za granicę. x x Czyli weźmie jeszcze więcej pieniędzy od klientów to de facto oni zapłacą więcej. A banki ile wywoziły będa dalej wywozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Bardzo wiele osób bo większości nie stać na zapłacenie paruset tysięcy gotówką. } o Jeszcze raz, to nie są biedni ludzi.. wejdź na stronę każdego banku i zobacz jakie są warunki wzięcia kredytu. Nie są one dla biednych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś dobra ja to odpuszczam sobie dyskusje z tym troglodyta smiech.gif paaaa x x Ja już dawno skonczyłem z nim dyskutować. Teraz tylko się nabijam z pijaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz, to nie są biedni ludzi.. wejdź na stronę każdego banku i zobacz jakie są warunki wzięcia kredytu. Nie są one dla biednych ludzi. x x To jeszcze raz. Zapytaj się o to znajomej... No chyba, ze uważasz ja za bogata...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmatan tutaj to sie kazdy z ciebie nabija to juz taka tradycja jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam żadnej biednej znajomej, który by dostała kredyt na kilkaset tysięcy. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A tu właśnie zapłacą wieksza sumę za kredyt biedni ludzie a nie banki. " x nie, zapłacą banki. najlepszym dowodem jest to jak petru i inni banksterzy bohatersko walczą żeby tego podatku nie bylo. gdyby podatki bylo tak latwo przerzucić na klientow to by olali sprawę i zaplacili nie tylko 4% rocznie ale i 40 proc rocznie. propaganda shatyna i innych pieskow na uslugach banksterow naprawdę może trafić tylko do najglupszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn. Ja jak niemam kasy, to kafelki sam ułożę. Postawię dom. Zrobię kanalizację,dach,elektrykę...,nawet wysram się sam. Ktoś kto ma kasę, a głowy do tego lub brak czasu bo dobrze platna robota, niech płaci. Słono płaci. Po to kiedyś powstał CEH rzemiosł różnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i mowilem że shatynka zaraz wykurzymy :D naprawdę najlepszym sposobem na kłamcę jest pisanie prawdy. znowu się za jakiś czas pojawi z jakimiś bzdetami ale naprawdę wystarczy parę postów o tym jak jest naprawdę żeby go uciszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to shatyn jest kłamcą? w żadnym jego poscie nie widziałem kłamstwa. wskaż takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ja twoja mamusia jestem żeby cię za rączkę prowadzić? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftara przecież nie jest biedna, stać ją na spłatę kredytu, sama pisała kiedyś, że niewiele osób ma tak dobrze jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jak piszesz, że jest kłamcą to masz do tego podstawy. a więc cię prosze o podanie tych podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin ...Iftar znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do tego podstawy a skoro ty sam tego nie widzisz to wzorem klasyka ci powiem: "idź do lekarza od oczu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyżej to ja.... Shatyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nidouk na orange sam pisze ze soba :D to juz jest legenda tego forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to shatyn jest kłamcą? w żadnym jego poscie nie widziałem kłamstwa. wskaż takie. x kazdy post twój smieciu to jedna wielka manipulacja i klamstwo zniszczymy cie psie obsrany !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin zna Iftar, ale ona nie jest biedna. Ciekawe czy Myr też na szmacie jeździ jak Otulona. Można na zmianę jeżdżą, bo ktoś się dzieckiem zająć musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×