Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shatyn tymczasowy

Kaczki na taczki.... WYBORY WYBORY 2

Polecane posty

Poza tym zdaje się, iż Rzepliński wywiesił białą flagę i przyznał nowo wybranym sędziom gabinety. Przechodzimy do kolejnej zagrywki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez merytorycznie smiech.gif ,co do wypisywania bzdur,ty jestes tutaj jedyna osoba oszczednie, ze tak to ujme gospodarujaca prawda xxTylko dziwne, ze nikt tego o czym piszesz nie potrafi mi udowodnić. Bo albo zmienia temat, albo ucieka.... Jak ty...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn to shatyn ale ta kadarka to tez jest zdrowo poj************a na łeb :D ciagle dzien w dzien tutaj w podobny sposob nadaje i ujada :D raz wielka przeciwniczka shatyna a raz wielka przyjaciolka:D to pokazuje patologie jaka jest internet:D no ale i tak mimo wszystko bohatera z NH nikt tutaj nie jest w stanie przebic on mysli ze cos wie i na czyms sie zna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka dziś Poza tym zdaje się, iż Rzepliński wywiesił białą flagę i przyznał nowo wybranym sędziom gabinety.Przechodzimy do kolejnej zagrywkixxBo on nie lekceważy procedur jak maliniak i pis.CZeka na następne orzeczenie/wyrok TK. I wtedy powywala śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdzie była? Czekała tak jak każdy normalny człowiek na wyrok TK." x no jakoś nie bardzo czekali. bo tk wypowiedzial się dopiero wczoraj a zoll już od dawna pomstowal na pis i dudę. shatyn łże jak to ma w zwyczaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś a co ty mi tu bedziesz przytaczal smiech.gif ,naucz sie najpierw cytowac poparwnie,ty pulapiewiczu z Bozej laskixxJa zawsze cytuje poprawnie. Tylko ty o tym nie wiesz bo się na tym nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i otulona ktora wyszla za maz za myervina i ma z nim dziecko buahahahahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahh poznali sie i zyli dlugo i szczesliwie na forum kafe :D ahhahahahahahahahahahahha pisowski przyglup vs peowski oszolom w akcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakoś nie bardzo czekali. bo tk wypowiedzial się dopiero wczoraj a zoll już od dawna pomstowal na pis i dudę.shatyn łże jak to ma w zwyczaju.xxPomnstował jako człowiek prywatny bo już nie pełni zadnej panstwowej funkcji. I ma prawo się wypowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś no i otulona ktora wyszla za maz za myervina i ma z nim dziecko buahahahahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahh poznali sie i zyli dlugo i szczesliwie na forum kafe smiech.gif ahhahahahahahahahahahahhapisowski przyglup vs peowski oszolom w akcji xxPo co poruszasz prywatne sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shatyn łże jak to ma w zwyczaju.xxA ja nie łże bo nie mam takiego zwyczaju i nikomu nie udało się tutaj wykazać mojego kłamstwa.A ja wielokrotnie wykazałem twoje omamisto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś juz dawno,ale rzecz jasna tego nie zauwazyles,nikt cie tu nie traktuje powaznie i niczego ci nie ma zamiaru udowadniac,co do reszty w przeciwienstwie do ciebie mam obowiazki rodzinnexxOczywiście. Ładne twoje (i nie tylko) wytłumaczenie, ze nie potraficie mi się merytorycznie postawić.Tak jak wy, nie traktuje mnie poważnie również menel spod budki z piwem. Pasujecie do siebie intelektualnie i jak widac pojęciowo również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co poruszasz prywatne sprawy? x po to zebys sie pytal i zadawal swoje pytania w stylu udoowdnij cepie zidiocialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz mozesz odmaszerowac i dalej uprawiac swoj festiwal histerii przeciwko pisowi kazdy ma to i tak w ch......u!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pomnstował jako człowiek prywatny bo już nie pełni zadnej panstwowej funkcji. I ma prawo się wypowiadac. " x no to pozostaje to pytanie ktore ci wcześniej zadano: dlaczego nie pomstowal gdy PO łamała konstytucję w czerwcu uchwalając ustawę ktorej niekonstytucyjność stwierdzil wczoraj TK? x ty załgana mała świnio odpowiedziałaś że to dlatego że "czekał na rozstrzygnięcie trybunału" co się oczywiście okazalo kolejnym twoim łgarstwem bo z krytykowaniem pisu nie czekał. x i teraz mogę ci (nawiązując do twojej odpowiedzi) z czystym sumieniem splunąć w załgany pysk i kopnąć w dupę jak kmicic kuklinowskiego, ze słowami: prywatnemu, nie posłowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś Bo on nie lekceważy procedur jak maliniak i pis.CZeka na następne orzeczenie/wyrok TK. I wtedy powywala śmieci. pIMHO zapedzasz siexxxMoże IMHO sie zapędzam ale po prostu mówię prawdę.I nie takie byle co jak ty będzie mi zwracac uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty nie masz obowiazków rodzinnych tylko musisz kible szwabom szmatą obleciec. Po prostu. x ty k.... za to masz obowiazki rodzinne posiedziec na kafe od rana do wieczora naklamac pojątrzyc a potem isc spac obsrany i caly czerwony na ryju ze znowu wiadro pomyj na ciebie wylali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pozostaje to pytanie ktore ci wcześniej zadano: dlaczego nie pomstowal gdy PO łamała konstytucję w czerwcu uchwalając ustawę ktorej niekonstytucyjność stwierdzil wczoraj TK?xxNie pomstował wtedy? No to teraz uzasadnij w oparciu o fakty....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej Duda liderem rankingu zaufania wśród polityków - tak wynika z najnowszego sondażu Millward Brown dla "Faktów" TVN i TVN24. Urzędującemu prezydentowi ufa 38 proc. badanych. Na drugim miejscu znalazł się Paweł Kukiz, (http://www.tvn24.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i teraz mogę ci (nawiązując do twojej odpowiedzi) z czystym sumieniem splunąć w załgany pysk i kopnąć w d**ę jak kmicic kuklinowskiego, ze słowami: prywatnemu, nie posłowi.xxNie jak kmicic kukinowskiego a jak ubek/esbek porządnego człowieka.Fakt. Możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra k... obsrana mozesz zaczac juz ssac nic tu po twoim lamencie i tak poparcie pisowi rosnie a jedyne co mozesz zrobic to mozesz ssac k****a :D ubecki pedale!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załgana świnia to tylko chyba w twojej załganej terminologii "uczciwy człowiek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka dziś Andrzej Duda liderem rankingu zaufania wśród polityków - tak wynika z najnowszego sondażu Millward Brown dla "Faktów" TVN i TVN24. Urzędującemu prezydentowi ufa 38 proc. badanych. Na drugim miejscu znalazł się Paweł KukizxxNo to ci co na niego głosowali i na pis.A wiec poparcie nie rośnie.A teraz popatrz i porównaj z poparciem dla Komorowskiego z czasów początków kadencji.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty nie masz obowiazków rodzinnych tylko musisz kible szwabom szmatą obleciec. Po prostu. x ale dno z ciebie shatyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś załgana świnia to tylko chyba w twojej załganej terminologii "uczciwy człowiek".xxNie w mojej. W terminologii takich jak ty komuchów i odpadków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez z ta k... to nie ma sensu dyskutowac on przepisuje tutaj to co tvn gada i cala rada tych ekspertow :D na takich ludzi jedynym sposobem jest cieply strumien moczu i totalna olewka idioty zobaczcie ze on g****o moze procz pisania juz mu nic nie pozostalo :D dlatego bedzie to robic bo co innego ma robic?? na szczescie wielu sie juz na niego dawno wysralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dno z ciebie shatyn...xxDzięki i9 nawzajem.Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubańczykom. Dotyczy to również otulonej.Z tym, ze ja o otulonej pisze prawde a ona mnie obraża.I nie mam zamiaru pozostawać jej dłużny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zamieszanie wokół Trybunału Konstytucyjnego (...) tylko nieznacznie wpłynęło na deklarowane poparcie dla partii rządzącej" - podaje TVN24 porównując wyniki najnowszego sondażu Millward Brown z poprzednim, zrealizowanym 19 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale warto śmieciowi pokazać jego zakłamanie i udowodnić że łajza ubecka łże na każdym kroku jak jego wzorzec - urban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty szmato co go tutaj przyprowadzilas podalasbys publicznie adres zamieszkania tego smiecia to w koncu bysmy wyrwali chwasta no ale jak mu co jakis czas popuszczasz swojej zapchlonej c**y to czego sie po tobie spodziewac!!!!! taka sama jestes zaklamana k***a jak ten bohater tutaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×