Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shatyn tymczasowy

Kaczki na taczki.... WYBORY WYBORY 2

Polecane posty

Gość gość
Ale co prawda to fakt . Kilkanaście osobników ze wczorajszej demonstracji mogłoby wykupić cały ten dzisiejszy marsz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i nie chodzi , a na tym był . Nawet rzuciłem w niego takim małym kamyczkiem coby go pozdrowić , ale doskoczyła do mnie jakaś starsza pani w kasku z moherowej wełny ( pewnie z ochrony ) i zaczęła wrzeszczeć , że prowokator , petardy rzuca itd... Dałem więc nogę . Dostać dziesiątkami lasek po grzbiecie do przyjemności nie należy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilofem od górników na wylocie , także do przyjemności nie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Potwierdzam, nie chodzę na marsze i na tym też nie byłem. :classic_cool: I nie wybieram się na żaden w najbliższej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ wczoraj Szef MSZ Witold Waszczykowski pozbawił Jana Krzysztofa Bieleckiego stanowiska przewodniczącego rady Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych. Z rady wypadł też Jacek Krawiec, szef PKN Orlen. x W burdelu zaczynają się porządki. Jest nadzieja, że będzie posprzątane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak JKB pozbawił to dobrze zrobił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO ma jeden wielki problem. Ten problem nazywa się NIEPRZEKUPNY Kaczyński. Jaki jest Kaczyński - każdy widzi, pieniacz, zamordysta, radykał. Zgoda. Tyle, ze po wielu latach sprawowania funkcji w znaczącej partii, po latach bycia na szczycie - ten człowiek nie zgromadził żadnych dóbr materialnych. I to jest największy problem Zachodu. Jak przekonać człowieka, którego nie można kupić? Kaczor nie zostanie "królem Europy", Kaczor nie wciśnie dziecka do Amber Gold, żeby się ustawiło do końca życia, Kaczor nie opłaci specjalistów zza granicy żeby prowadzili bloga córce, bo ta się na niczym nie zna. Kaczor nie przewalutuje kredytu w najlepszej chwili. Kaczor nie zje za nasze ośmiorniczek, Kaczor nie pojedzie na zagraniczne wykłady za miliony jako elektryk po zawodówce, itd, itd. To jest zmora PO i zmora Zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z blogu pedo-żydo-Shamana-Hartmana .... fragment z blogu prof, Jana Hartmana: "Jak ja to znam. Jak ja to znam. Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kr******** Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest. I narodzi się Polska ludzi przyzwoitych, kulturalnych, wiedzących coś o świecie i zdolnych do myślenia społecznego i obywatelskiego."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś _iftar_ wczoraj Szef MSZ Witold Waszczykowski pozbawił Jana Krzysztofa Bieleckiego stanowiska przewodniczącego rady Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych. Z rady wypadł też Jacek Krawiec, szef PKN Orlen. x W burdelu zaczynają się porządki. Jest nadzieja, że będzie posprzątane. X W burdelu? To Iftar jest prostytutką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest Shatyn. Pewnie go zamknęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
top padł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj 12.12.2015 r. w Poznaniu Komitet Obrony Demokracji podczas manifestacji wykorzystał utwór "Przeżyj to sam" w wykonaniu zespołu LOMBARD do swoich politycznych celów, bez naszej wiedzy i zgody. "Przeżyj to sam " - hymn pokoleń Polaków bez względu na poglądy polityczne czy przynależność partyjną. Oburza nas ten fakt tym bardziej, iż zrobiono to w przededniu rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Smutnej rocznicy, kiedy "uzbrojonych w broń palną braci wyprowadzono na ulicę przeciw nieuzbrojonym braciom"! Przez 34 lata odpowiedzialni tego czynu nie zostali osądzeni, za to dziś chcemy sądzić tych, dla których Polska jest najwyższą wartością, o którą walczyli w strukturach Solidarności narażając życie swoje i swoich bliskich. Po wygranych wyborach, posiadając mandat społeczeństwa, chcą urządzić Ją wg swojej wizji, marzeń i MAJĄ DO TEGO PRAWO! Jesteśmy patriotami. Losy naszego kraju nie są nam obojętne. Dlatego z troską pochylamy się nad tym co w ostatnich dniach dzieje się na polskich ulicach, jednak wciąż nie uważamy iż POLSKA DEMOKRACJA JEST ZAGROŻONA! Odcinając się od haniebnych haseł wykrzykiwanych podczas manifestacji KOD w Polsce, jesteśmy zmuszeni zaprotestować przeciwko użyciu przeboju zespołu Lombard "Przeżyj to sam" w wykonaniu zespołu LOMBARD przez tę organizację. Nie pozwolimy by nasza twórczość była wykorzystywana do skłócania Polaków, podsycania konfliktów, obrażania i pomawiania, tym bardziej w rozgrywkach politycznych. Szukajmy tego co nas łączy, a nie dzieli! Dziś najbardziej nam Jego brak, jednak wciąż możemy czerpać z tej wielkiej mądrości: „Jeden drugiego brzemiona noście” – to zwięzłe zdanie Apostoła jest inspiracją dla międzyludzkiej i społecznej solidarności. Solidarność to znaczy: jeden i drugi, a skoro brzemię, to brzemię niesione razem, we wspólnocie. A więc nigdy: jeden przeciw drugiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedni przeciw drugim. I nigdy „brzemię” dźwigane przez człowieka samotnie. Bez pomocy drugich. Nie może być walka silniejsza nad solidarność. Nie może być program walki ponad programem solidarności. Inaczej, rosną zbyt ciężkie brzemiona. I rozkład tych brzemion narasta w sposób nieproporcjonalny. JAN PAWEŁ II Gdańsk ‘87 Marta Cugier i Grzegorz Stróżniak zespół LOMBARD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid Wildstein do Lisa: "Jesteś NAJBARDZIEJ ŻENUJĄCĄ postacią polskiego dziennikarstwa!" x A już wcześniej było ciężko, w niemieckiej telewizji wypłakiwałeś się, że jesteś szykanowany, bo jeśli dobrze rozumiem, zarabiasz w TVP już nie ponad 1-00 tysi ale marne 70? Więc teraz boisz się Ty, boją się koledzy, boi się środowisko. Chcę Cię więc zapewnić... Owszem, jesteś najbardziej żenującą postacią polskiego dziennikarstwa. Koniunkturalny, donoszący na własny naród... skrajny konformista, nierzetelny, agresywny, nie cofający się przed antysemickimi wrzutkami (gdy atakowałeś żonę Dudy), gotowy dla swoich profitów atakować dzieci (jak córkę Dudy, wymyślając jej nieistniejące wpisy na twitterze). x Owszem, przy Tobie Kuźniar to ostoja intelektu i subtelnej błyskotliwości. Owszem, nazywać Ciebie Niesiołem dziennikarstwa to obraza dla Niesioła, bo jeśli istnieje ktoś, przy kim Niesioł nie jawi się jako chamski, agresywny, prymitywny buc- to właśnie przy Tobie, bo przerastasz go właśnie w tych "przymiotach"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno być " złotych", ale obciach. Iftara, zawsze byłaś taką idiotką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale obiecuję Ci, przyrzekam Ci!!!!!!! Jeśli ktokolwiek będzie chciał Cię za Twoje poglądy, za marność Twojego charakteru- zamykać, czy będzie Ci groził- pobiegnę, tak, pobiegnę prosto pod Twoje mieszkanie, broniąc Twojego obywatelskiego prawa, do bycia... sobą. Ponieważ jestem przekonany, że wolna Polska, to także Polska, po której takie elementy jak Ty chodzą wolne, po ulicach. Więc zrobię prawdziwego Rejtana, w Twojej obronie, jeśli zajdzie potrzeba... Mniej się już boisz? Co więcej, jakbyś się nie starał, nikt po Ciebie przychodzić nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftara, nie zabawiaj się w Shatyna, już ten bełkot wszyscy czytali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dotacja poszła z naszych podatków... X I Ty się idiotko podpisujesz pod takim stwierdzeniem? Ok, moje podatki idą w takim razie na takiego darmozjada, jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy Rydzyk odwróci mochery tyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×