Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shatyn tymczasowy

Kaczki na taczki.... WYBORY WYBORY 2

Polecane posty

Na wniosek PO Niemcy chcą zrobic porządek w Polsce. Jak Wam się to, wyborcy Platformy, podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, a otulona z********a u nich na szmacie i pisze o Polsce "śmieszny kraik". :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie niech tu tylko 1 niemiec stanie to szybko uciekna razem ze swoim PO.Zrobi im sie jesien sredniowiecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona już stara się o drugie dziecko i wraca po zasiłek do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftara, choćbyś się zesrała, to nie zagłuszysz ryku. :-) :-) Szkoda mi tych ludzi, którzy myśleli, że wybierają Prezydenta Polski, a nie PiSu. Szybko się jednak otrząsnęli i poparcie spada. Rydzyk wycofa swoje poparcie, to będzie kolejny cios. Zostaną tacy debile jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie podoba sie !? zawsze muslimy z za zach granicy przywitaja ochoczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie postępowania w sprawie przekroczenia uprawnień przez prezydenta w związku z ułaskawieniem Mariusza Kamińskiego i zaniechaniem zaprzysiężenia sędziów Trybunału Konstytucyjnego. x Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prokuratura Okręgowa w Warszawie wskazuje, że zgodnie z artykułem 145 Konstytucji RP, prezydent za popełnienie przestępstwa może być pociągnięty do odpowiedzialności jedynie przed Trybunałem Stanu. Przepisy kodeksu postępowania karnego przewidują zaś, że nie wszczyna się postępowania gdy sprawca nie podlega orzecznictwu polskich sądów karnych. Dlatego w tych sprawach prokuratorzy odmówili wszczęcia postępowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie nie podoba to zawsze mozesz wyjechac do muslimow za zach granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up i łup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
THE INCORRUPTIBLES ciała świętych w KOŚCIELE KATOLICKIM, które nie uległy rozkładowi. https://www.youtube.com/watch?v=i8DlxyUNRis na ten czas tylko... 151 osób :) możesz być w nich również i Ty :) każdy z nas teraz ma jeszcze tę szansę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
Ekipa Platformy Obywatelskiej bez wątpienia osiąga właśnie szczyty hipokryzji! Nawołują do natychmiastowego wykonania ostatniego orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, a sami zapominają, że w czasie trwania dwóch poprzednich kadencji swoich rządów nie wykonali aż 48 wyroków TK wydanych w latach 2008 - 2015! Powyższych informacji nie da się ukryć. Bez problemu można je odszukać na stronach Rządowego Centrum Legislacji. Xxx daleko PiS-owi do płatfusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
nie wiem jak wy,ale ja mam juz po dziurki w nosie tego calego zamieszania o ten caly TK,dziwi mnie jedno,dlaczego Duda tyle czekal z zaprzysiezeniem Rzadu,gdyby np owo odbylo sie np pomiedzy 3 a 5 listopada to jeszcze bardziej by mowiac kolokwialnie,zlapal tych trzech ktorych kadencja konczyla sie 6.11,dla mnie w sumie sprawa jest jasna,PO majstrowalo przy ustawie lamiac konstytucje,a teraz biega do Niemca i prosi ratujcie,cale zamieszanie IMHO jest na korzysc dwoch zwalczajacych sie obozow,szkoda mowie,ze traci znowu przecietny Polak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty pierwsza do Niemca lecisz po kasę, więc milcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popularne wsród niektórych staje się określanie siebie "Jestem gorszym sortem". Po co tak długo? Krócej będzie "Jestem donosicielem".Albo po prostu ;Jestem ubekiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce dzieją się takie cyrki, że nie sposób tego komentować. Po prostu się nie da. Bo albo mowę odbiera albo agresję wzbudza, a wtedy nie warto. Dlatego wolę czasem powklejać jakieś memy, bo co tu pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antek zapowiedział odtajnienie najświętszych tajności IPN. Teraz to się zacznie skowyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×