Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shatyn tymczasowy

Kaczki na taczki.... WYBORY WYBORY 2

Polecane posty

Gość gość
Czy wszyscy z PiS byli w PZPR? Dobra zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiec ten 'gość '- klakier Shamana to nie desznik - dinozaur ... tylko kuchta - pradinozaur cafele :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórym, do przemyślenia i opamiętania wklejam z innego tematu: gość dziś "To przeczytaj sobie - byli PZPR a są w PiS " x ale po co mam to czytać? sld to praktycznie następczyni PZPRu i jakoś nie przeszkadza im to odgrywać "obrońców demokracji" a takie świnie jak kwaśniewski czy kalisz w pierwszej kolejności w tej szopce uczestniczą. i jakoś to wam nie przeszkadza a fakt że jakiś tam jeden czy dwoch facetow z pisu bylo w pzpr to wielka afera. nie każdy kto byl w PZPR do końca zycia musi zostać śwnią choc przyznaję że trzeba mu się przyglądać szczególnie. nie dyskredytować jego późniejszej działalności ale też być szczególnie ostrożnym zanim ogłosi się go "demokratą" i "autorytetem moralnym" x Szkoda, że tak niewielu ludzi stać na taką wyważoną i mądrą wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _iftar_
Nikt nie twierdzi że trzeba świnią pozostać. Pisałam o tym przecież. Wiele osób było z takich czy innych względów w PZPR. Natomiast temat dotyczy tych którzy w owej partii piastowali ważne stanowiska. No już do tego to musieli być wybitnymi działaczami. Oni też mają prawo do zmiany własnej ideologii. Ale już do piaskowania stanowisk moralnego prawa nie mają. I dziwi mnie ze obecną władza obsada stanowiska takimi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ Szkoda, że tak niewielu ludzi stać na taką wyważoną i mądrą wypowiedź. } o PZPR i jej członkowie żerowali na reszcie społeczeństwa. Byli kwintesencją tamtego systemu, który uznany został za zbrodniczy. Wyważone i mądre wypowiedzi nie są tu na miejscu. To że dziś mogą oni piastować wysokie stanowiska jest zasługą okrągłego stołu i braku lustracji. Oczywiście nie mam w zwyczaju wrzucać wszystkich ludzi do jakiegoś wora, ale w przypadku członków PZPRu wszyscy pro forma powinni być pozbawieni możliwośc***ełnienia funkcji publicznych, posłów, senatorów, sędziów, prokuratorów, czy nawet zwykłych urzędników itd. Ale jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale już do piaskowania stanowisk moralnego prawa nie mają. I dziwi mnie ze obecną władza obsada stanowiska takimi ludźmi. o Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
o ile naprawde jestes w szpitalu,to wspolczuje tym,co leza z toba na sali shatyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn przechodzi bardzo poważną operację chirurgiczną, odcinają mu ryj od koryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn przechodzi bardzo poważną operację chirurgiczną, odcinają mu ryj od koryta x 10/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i doszywają napletek, aby był bardziej zakonspirowany w podziemiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znany w PRL dziennikarz wszczął alarm, że nowy rząd niszczy media publiczne, a w TVP rozpoczęło się "polowanie na czarownice". Tymczasem sam był na tzw. liście Kisiela reżimowych dziennikarzy. Jego nazwisko widniało pośród 64 nazwisk tajnych współpracowników oraz oficerów WSI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wałęsa: "Nie ma rady, musi dojść do wojny domowej!" x ten to jest gotów Polskę podpalić by bronić doopy własnej i kolesiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzywonos: wchodzą do moich akt i grzebią jak u siebie Nikt nie ma prawa grzebać w moim życiu, ja jestem politykiem x buhahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
Kadarka dziś p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do was pytanie co do polskich autostrad wejdźcie na kafeteria forum na temat polskie autostrady czy da się po nich jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oceńcie kiedy polskie autostrady będą takie dobre jak w Niemczech i czy są aż takie...czy ... Oceńcie dopiero po obejrzeniu filmiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdźcie na kafeteria forum na temat polskie autostrady czy da się po nich jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co jest dziadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś >>> a tam, a tam przecież powszechnie wiadomo, że PZPRowiec z PiSu to aja, ale z innych partii to diabeł wcielony, ktory ma duuuuuzo na sumieniu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale już do piaskowania stanowisk moralnego prawa nie mają. I dziwi mnie ze obecną władza obsada stanowiska takimi ludźmi. >>> obecnej waaadzy to nie przeszkadza. nie maja biedaki odpowiednich ludzi i liczy się tylko partyjniactwo , za to gębę maja pełna frazesów i opowiastek dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duuuupaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulina moje wróble ćwierkają, że media polecą zaraz po TK. x Bigos gotuję, śliwki wędzone są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
nie rob smaka :p mieszah i winskiem podlewaj,oraz mysl o pieknych rzeczach :p Geslerowa tak kaze jak sie gotuje ;-) p oby bo mnie szlag trafia jak ogladam,i mowie ja nie chce nikomu ust zamykac,ale chce jedynie rownowagi,dzisiaj Lewicka dala kolejny popis,jeden facet w miare o jakichs umiarkowanych pogladach,reszta towarzycha czerwono-platyformiana razem z wyzej wymieniona ofkors :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Gdyni dziś rano PAD miał świetne przemówienie. Naprawdę chyba jego najlepsze jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzywonos: "Poczułam się w Sejmie jak w grudniu 70". Czy ona wie co mówi? Czy jest tak głupia czy tak sprzedajna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×