Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

hej mam takie pytanie do was dziewczyny starajace sie o zajście w ciążę, czy ginekolog może wystawić skierowanie na badanie drożności jajowodów żeby potem te badanie wykonać bezpłatnie? Czy któraś z was tak miała? Nie zachodze w ciąże od 2 lat :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czy ten lekarz pracuje w jakimś szpitalu, zżeby to hsg zrobić, ewentualnie może pokierować do innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co pamiętam (miałam badanie w ubiegłym roku) przy wizycie w ramach nfz dostajesz skierowania i wykonujesz badanie bezpłatnie. Jeśli korzystasz z prywatnych wizyt u ginekologa to dostajesz skierowanie i wykonujesz badanie odpłatnie. Czasami są lekarze którzy przyjmują w prywatnych gabinetach i w placówkach państwowych i wtedy jest szansa że dostaniesz skierowanie dzięki któremu będziesz mogła wykonać badanie w ramach nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro będę się umawiać na hsg to dam ci znać. Chodzę prywatnie do giną i dostałam skierowanie do szpitala do niego. Jutro mam dzwonić żeby się umówić na konkretny termin to zapytam ile kasy powinnam mieć przy sobie. Bo sama się nad tym zastanawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×