Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalyrys loreeta

Matki kolorowych dzieci, czy nie macie obaw chodzic po ulicy w Pl?

Polecane posty

Gość gość
A słyszeliście tekst jednego z tzw. "Uchodźców" : - czym oni nas tu żywią?! psu bym tego nie dał... to się nadaje co najwyżej dla kobiety!! tak gość odpowiedział na pytanie jakiegoś dziennikarza jakie warunki panują w obozie przejściowym w którym mieszka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jaka szmata bez poczucia godności trzeba być żeby d*******y brudasowi i jeszcze zrobić sobie z nim dzieciaka. Oczywiście że takie się później wstydzą same wychowując te ciapackie czy czarne małpy. I jeszcze jedno. ŻADEN normalny facet rasy białej już nigdy się z taką nie zwiaze. I pisze to jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, jaki facet chciałby utrzymywać kolorowe dzieciaki, żeby go później zarżnęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę powiedzieć że podziwiam za odwagę dziewczynę z 10.36 widac że polskie wychowanie dobrze ci służy .Żyj spokojnie .Tylko pytanie czy zmuszono was do wyznawania islamu i czy brat jest obrzezany ? A mamy tu wszystko co ludzie wykształceni i bywali w świecie , oczytani wiedzą od dawna i próbują przekazać choćby tu jak widzę naiwnym gąskom które o świecie pojęcia bladego nie mają . Wykształcony (ważne !) Arab -i żona do garów i bachorów a on wywczasy .Wykształcony Arab (i to lekarz !! sic !) chce wyswatać swoją 16 (!) letnią córke z kuzynem jej (!) .Czyli mamy tu co powyżej pisano chów wsobny i to w rodzinie lekarza ! Nie dziwcie się tedy że ci mniej wykształceni parzą się np z siostrami ciotecznymi i tak przez 5 pokoleń ... Dalej -straszenie swojej rodziny, porzucenie jej -nie płaci alimentów (!) mimo wysokich dochodów - no i co na to te co powyżej sie pluły na opinie że dzieci kolorowych trzeba ratować polskim Funduszem Alimentacyjnym ? I kto to zrobił -prosty kebabiarz -nie Arab wykształcony i obyty .Jeszcze rzecz dla nich znamienna -otóż dla nich Arabka ZAWSZE będzie lepszą kandydatka na żonę niz biała tu macie kolejny przykład A dziewczyno już ci odpisali powyżej , niestety wulgarnie, czemu matka jest sama . Z obserwacji, kobieta porzucona z przychówkiem przez kolorowego z ma marne szanse na ponowne trwałe zwiazki . Taka prawda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest kwestia koloru skory a pochodzenia i roznic kulturowych, w tym religii. Nie porownujcie np rodowitego czarnego Amerykanina z facetem z np Kuby bo poza kolorem skory moze roznic ich wszystko. tak swoja droga to kazda kobieta z przychowkiem ma male szanse na kolejny zwiazek, malo ktory facet chce wychowywac nie swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz powyzej racje tylko że taka z "krajowymi"potomkami ma gdzieś 20-30% szansy na ułożenie sobie życia z kimś a taka po kolorowym z 4-5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz więcej ciapatych na naszych ulicach bo to konsekwencja otwartych granic i inwazji muzułmanów na Europę. Na szczęście nie wszystkim się to podoba i bronimy się przed tym potopem jak możemy. Dla pocieszenia: kraje takie jak Niemcy, Francja, Szwecja są w dużo gorszej sytuacji i już nigdy się z niej nie wydobędą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam,że te wredne komentarze są od tłustych loch siedzących w domu i up**********h kaszką i ulewaniem. Pogódźcie sie ze swoim zyciem,a nie szukajcie okazji,zeby sobie ulzyc.To forum to wysypisko takich loch. Na kazdym temacie,zeby jedna drugiej dop******ic. I nie,nie mam kolorowych dzieci,ale jak was czytam,to uwazam,ze wasze powinny byc odbierane i wychowywane w normalnych rodzinach,bez nienawisci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, ze te dzieci nalezy odbierac i wychowywac w rodzinach, ktore ucza wyzywania innych od "loch" :D Pojechalas laska! Jak chcesz wychowywac inych to zacznij od siebie. A jesli chodzi o muslimow to przeczytajcie http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Fala-uchodzcow-zmieni-Szwecje-nie-do-poznania,wid,18012284,wiadomosc.html?ticaid=1160a3 Moze co poniektorym zmieni sie punkt widzenia. Chyba, ze to "bezplodne lochy" ;-) i maja w nosie co sie stanie z pokoleniem naszych dzieci.Ja jednak nie chce widziec corki w burce, gwalconej przez horde ciapakow tylko dlatego, ze jest biala albo kupowac grobu dla syna, ktoremu banda kolorowych muslimow oderznie leb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, ze te dzieci nalezy odbierac i wychowywac w rodzinach, ktore ucza wyzywania innych od "loch" :D Pojechalas laska! Jak chcesz wychowywac inych to zacznij od siebie. A jesli chodzi o muslimow to przeczytajcie http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Fala-uchodzcow-zmieni-Szwecje-nie-do-poznania,wid,18012284,wiadomosc.html?ticaid=1160a3 Moze co poniektorym zmieni sie punkt widzenia. Chyba, ze to "bezplodne lochy" ;-) i maja w nosie co sie stanie z pokoleniem naszych dzieci.Ja jednak nie chce widziec corki w burce, gwalconej przez horde ciapakow tylko dlatego, ze jest biala albo kupowac grobu dla syna, ktoremu banda kolorowych muslimow oderznie leb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skandynawia juz jest stracona. Belgia i Francja rowniez. Nie wiem co bedzie z Niemcami, jak szybko sie nie opanuja to zgotuja swoim dzieciom los okropny. Kolor skory jest malo wazny. Jak komus podoba sie mezczyzna w brudnokawowym kolorze to jego sprawa. Oby te panny nie sciagaly muslimow. Niech sie wiaza z kolorowymi ateistami, chrzescijaninami, jehowymi, zielonoswiatkowcami, wyznawcami kultu Wielkiej Pizzy....tylko nie muslimy. Takie nalezy pietnowac i gonic do krajow islamskich - tam ich miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy są juz stracone Makrela wzięła w rok 1 milion dojdzie pareset tysięcy kazdy z nich sprowadzi 5-6 osób . Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mają przerąbane, ale nie w Warszawie, cała Ochota to żółtki jest ich kilkanaście tysięcy, czasami nielegalnie, często są to rodziny mafii wietnamsko-chińskiej. Prawie codziennie widzę też Arabów i Czarnych, obok meczet salafitów terrorystów, którzy założyli w Polsce bazę za rządów PO. Arabowie aż tak bardzo się nie różnią ale urodę mają niesłowiańską, więc jak ktoś ma dobre oko i podsłucha że to Arab to się zorientuje. Poza tym chodzą w grupach ze strachu, albo żeby zgwałcić jakąś małolatę. Co do dzieciaków, to jak tak dalej pójdzie będą dręczone w szkole i na ulicy. Zresztą nikt ich tu nie zapraszał, sami ich rodzice wtargnęli do Polski, przez głupotę rządzących. W tej chwili powinno się zamknąć granice i wydalić nielegalnie tu przybywających, a reszcie cofnąć wizy, zaś tym którzy kupili sobie obywatelstwo np. przez małżeństwo fikcyjne zresztą odebrać paszport i won, nie potrzebujemy tu krętaczy i oszustów, a pojawia się jeszcze fala muzułmańskich morderców za wiarę. Pewnie mi przejdzie, ale ostatnio stwierdzam stanowczo, że Polska powinna być tylko dla Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska dla białych Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam dziecko ciapate i zyje w pl..i mi dobrze.ksiaze sie zmyl...zaraz po wiadomosci o ciazym...bywa...co mam zabic corke??czy oddac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Polką, ale mam egzotyczną urodę i spotkałam się z prawdziwym przejawem rasizmu, ale to było w Czechach. W Polsce to czasami usłyszałam na temat mojego wyglądu miłe (od facetów) lub mniej miłe (od kobiet) teksty odnośnie mojej "cyganotawości" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeszcze w wieku 16 lat (dość dawno) miałam troszkę niebezpieczną przygodę w mieście w którym się uczyłam. Drogę zajechały mi dwa auta wypełnione dość ciemnymi mężczyznami, mniemam że Cyganami, ale nie jestem pewna, bo byli duzi. Jeden wysiadł i zaczął mnie wypytywać o nazwisko i imię ojca :D Wkurzyłam się i kazałam mu spadać, to wyskoczyło jeszcze dwóch i chcieli siłą wciągnąć mnie do auta! Zaczęłam drzeć się jak opętana i szczęśliwie zostałam uratowana przez jakiś dwóch przypadkowych... dresiarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie przypomniał mi się taki mniej miły tekst. To było na lekcji historii, temat o obozach koncentracyjnych, nauczycielka wyjechała tak szczerze "oooooo M......a to pierwsza bylaby w kolejce do gazu ! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×