Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalyrys loreeta

Matki kolorowych dzieci, czy nie macie obaw chodzic po ulicy w Pl?

Polecane posty

Gość gość
A niby dlaczego mialibyśmy tolerować kolorowych? Oni chcą na siłę zniszczyć naszą kulturę a my mamy im jeszcze pomagać. Afryka to jest właściwe miejsce dla ciapatego. Z PL won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ojciec - biały, Polak tez był dobrym ojcem do czasu, a potem próbował nas wszystkich zabić, dreczył psychicznie, bił, poniżał - czego to dowod******ontekście ojców z innych kultur? x dowodzi tego ze twoj ojciec byl psycholem a bicie dreczenie jest w Polsce karalne twoj ojciec robil straszne rzeczy ale na to jest paragraf i mozesz takiego czlowieka zamknac do paki albo na leczenie zamkniete u arabow takie zachowanie jest norma wrecz jest pozadane i w pelni akceptowane przez rodzine i spoleczenstwo WIDZISZ ROZNICE CZY NADAL NIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mord honorowy-padlam x a z czego tak padlas , to normalna muzulmanska praktyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u wszystkich? jestes pewna? znasz wszytkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabija sie corke lub zone ktora zdaniem mezczyzny splamila honor rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski są łatwe wizowo, dlatego mężczyźni z biednych krajów się nimi interesują, a potem zostawiają, bo one otwierają im tylko drogę do zachodniego dobrobytu. Mało który imigrant chce zostać w Polsce i budować tu życie. Często wiążą się z "pasztetami", które potem zostawiają jak już mają papiery. "Pasztety" są najłatwiejsze bo mają małe szanse na atrakcyjnego faceta w Polsce, nie chcą być same (co jest normalne), a imigranci często bywają atrakcyjni (nie oszukujmy się - w 80% są atrakcyjniejsi od polskich mężczyzn, bo Polacy do urodziwych niestety nie należą), więc myślą że w takim związku Pana Boga za nogi złapały, tymczasem partner po jakimś czasie znika, a "pasztet" zostaje sam lub z dzieckiem. Na emigracji jest trochę inaczej niż w Polsce, bo tam kobiety są często po prostu samotne - każdy kto był dłużej na emigracji i wyjechał bez znajomych i rodziny to wie o czym piszę - dlatego cieszą się jak ktoś okazuje im zainteresowanie i chce spędzać z nimi czas. To są różne kobiety, niektóre całkiem ładne, większość przeciętnych, niektóre "pasztety", ale wszystkie szukają głównie po prostu towarzystwa, które często przeradza się w związek i czasem z tego związku są dzieci (planowane lub wpadkowe). Tak to się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życzę twoim dzieciom, żeby były pasztetami, co najmniej, ułome juz pewnie sa po rodzicach, więc będzie fajna mieszanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dobrze napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mym juz 7 at 2 dzieci i nie z desperacj a milosci on chyba tez hi hi hi, dla zadnek karty czy wizy bo ja juz mial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem żoną hindusa, tak ciapatego brudasa, który mnie poniża. Jakoś po 7 latach małżeństwa nie zwiał, mieszkamy w PL, mamy synka. Jesteśmy szczęśliwi i nikomu nic do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ to jest najprawdziwsza prawda! Popytaj przyjezdnych znajomych (jeśli masz taką możliwość) lub poszukaj w necie, że obiegowa opinia o Polkach wśród cudzoziemców jest taka, że Polki są łatwe wizowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, znam angielski, ale nie potrafię nawet tego przetłumaczyc - może pomożesz? Jestem Polka za granicą, znam kilka par mieszanych, szczęsliwych, nie dla wizy... Jakim tłumokiem trzeba być, żeby sie wysmiewac z tego na co dziewczyny nie miały wpływu? Czyli z urody? Skoro sa Polkami to mają rodziców Polaków, skoro sa brzydkie i nikt ich tu nie chce to chyba dobrze robią, że szukają urodziwszych wśród innych nacji? Bo polskie geny jak widac nie sprawiły sie w ich wypadku najlepiej? To czemu je tak nazywasz kretynie? Ze nie wybały urody, ale szukają szczęscia? Mają palnąc sobie w łeb, bo nie pasują Polakom? Nie rozmnażaj się proszę, bo - o ile uważam, że brzydcy ludzie mają prawo do życia i szczęscia o tyle bezrefleksyjnych kretynów powinno się co najmiej zamykac w izolatce do czasu jak nie zacznie im mózgownica pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście nie zawsze jest tak, że takie związki są skazane na porażkę i faceci zawsze dają nogę, bo zdarzają się też normalne związki oparte na wzajemnej miłości, które trwają. Jednak spora część mężczyzn wykorzystuje pozycję Polek, oraz to że są takie chętne i prędkie do zamążpójścia - i to jest fakt, do którego się sami otwarcie przyznają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najpierw sterylizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kolorowych nic nie mam. Moze sobie byc kupopodobny, zolty, czarny...jak sie komus podoba, jego sprawa. Ale nieznosze muslimow!!!! To psychopaci, mordercy i terrorysci. To ludzie z mozgami przezartymi nienawiscia do wszystkiego co europejskie, chcacy zniszczyc nas i ansze zasady. Muzulamanie nie moga zyc w panstwach demokrattcznych bo islam nie jest demokratyczny. Uwazam, ze islam powinien byc zakazany w Polsce a wtedy niech sobie mieszkaja zolci, czarni, ciapaci....czy to chrzescijanie, czy buddysci czy ateisci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hindusi to przyjazni ludzie podobnie jak skosnookie fakt ze w Idiach g***ty zbiorowe i to nawet na dzieciach sa dosc czeste to jednak ci ktorym udalo sie przedostac do europy ksztalca sie i nikomu krzywdy nie robia sa zintegrowani nie mieszkaja w skupiskach gettach i ani im w glowie wysadzac sie w powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem z Islamem polega na tym, ze zachod go nie rozumie, a wschod zle interpretuje. Problem nie tkwi w religii. Tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze jedna strona czegos nie rozumie a druga zle interpretuje nie jest powodem do zabijania niewinnych ludzi i szerzenia tak okrutnej nienawisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.35 słusznie piszesz acz te 80% (nie)atrakcyjnych Polaków hm.. a Negroidy czy ciapate kurduple często z pakietem chorób genetycznych (chów wsobny Pakistan, Indie) to tacy piękni ? 11.37 niestety to co napisałaś potwierdza opinie o prymitywnych Polkach lecących na kolorowych . Nawet nie wiesz i nie potrafisz napisać z jakiego kraju jest twój kochanek ..smutne to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Problem z Islamem polega na tym, ze zachod go nie rozumie, a wschod zle interpretuje. Problem nie tkwi w religii. Tyle na ten temat." Nie interesuje mnie to. Uwazam, ze islam w Europie powinien byc zakazany. poniewaz jednak kraje zachodnie, przezarte niszczacym ich multi kulti, nie zdobeda sie na to, zakzac islamu powinna Polska na swoim terytorium. Dzika "kultura" islamu-obrzezanie kobiet,małżeństwa z nieletnimi,kamieniowanie nie maja prawa bytu w cywilizowanych spoleczenstwach. A islam to nie tylko religia, to caly system polityczno - prawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podane przez ciebie przyklady zachowan nie maja zadnych stycznych z religia. To sa zwyczaje panujace w spolecznosciach, a nie wypelnianie jakichkolwiek nakazow religijnych. To samo jest z ideologia ISIS, ktora nie ma wiele wspolnego z religia, bo zaden z tych bojownikow nigdy nie mial w reku Koranu. To sa proste dzielnicowe karki z biednych robotniczych rodzin i obskurnych dzielnic, zajmujace sie dotychczas drobnymi kradziezami, wandalizmem, handlem trawa, imprezowaniem, dawaniem d**y itd. zbajerowane przez cos na wzor sekty. To tak jakby zwerbowac osiedlowe dresy i dziunie do Swiadkow Jehowy albo sekty Niebo. Czytalas kiedys Dabiq? To jak gazetka Jehowitow z fragmentami powyciaganymi z Koranu dopasowanymi do tekstu, na tej samej zasadzie jak sekty robia ulotki werbujace czlonkow. ISIS nie ma nic wspolnego z prawdziwym Islamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo nie maja nic wspolnego z Islamem kamienowania, obrzezanie kobiet itd. To sa nalecialosci kulturowe. W Starym Testamencie tez zresztapromuje sie zasade oko za oko, zab za zab, a jakos religia chrzescijanska sie z tym nie utozsamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.25 haha jak to wy zwiecie Takija ? Czyli oszukiwanie "newiernych" dla korzyści islamu i jego rozpowszechnienia ?! Oj macie problem bo dzięki dostępowi do informacji coraz mniej ludzi łyka islamską propagandę .... A system prawny Pakiststanu Arabii Saudyjskiej czy Iranu też jest nieslamski? Z kamienowaniem cudzołożnic, upośledzeneim prawnym kobiety przyzwoleniem na gwałty itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do chowu wsobnego to chyba nie wiesz co sie dzieje w polskich malych miastach i we wsiach. Tam to dopiero odchodzi chow wsobny! Kazda para ma jakichs wspolnych krewnych, a i jeszcze sie ciesza jak laska wychodzi za faceta o tym samym nazwisku bo (cyt.) "nie musi zmieniac" i tak jestod dziada pradziada i nie daj Bog "obcego" w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.30 haha pani muułmanko pisz dalej te głupoty ! Stary Testament to nie Ewangelie i nie jest podstawą chrześcijaństwa a przecież obcinanie rąk kamienowanie SĄ w systemach prawnych krajów mieniących się ISLAMSKIMI z ISLAMSKĄ republiką Iranu i arcyislamską Arabią Saudyjską w ktorej zgwałcona kobieta jest karana chlostą za to że ja zgwałcono ...Wszystko wywiedzione przez mulłow z Koranu , też to że kobietę "cudzołożnicę" (znaczu ofiarę g****u) można uniewinnić tylko jeżeli za nia zaświadczy DWÓCH mężczyzn (płeć b .ważna) MUZUŁMANÓW ( tylko i wyłącznie ..) bo zgodnie z doktryną prawną wywodzona z Koranu słowo giaura jest warte tyle co nieczystej świni . A slowo kobiety muzułmanki niewiele więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli wg ciebie ST nie jest podstawa chrzescijanstwa, tylko Ewangelie to nie mamy o czym dyskutowac. Doucz sie! Arabistyki, religioznawstwa, ani kulturoznawstwa tez nie skonczyles/-as, zeby pisac wywody na tematy zaczytane gdzies w Fakcie, SE, albo innym Onecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu mamy niby sprytną islamistkę =prawodawstwo europejskie nie wywodzi sie z ksiąg religijnych a prawodawstwo państw islamskich wprost z Koranu -co ty na to ? Uciekasz od tematu ludzie dają przykłady a ty kota ogonem odwracasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W krajach islamskich kobieta znaczy mniej niz koza. Jeden z 15 letnich mlodych "uchodzcow", muzulmanin, w niemieckim osrodku dla uchodzcow, stwierdzil, z enei bedzie jesc przy stole, przy ktorej siedzi kobieta bo " z psami tez sie przeciez przy stole nie jada". Nie chce muzulmanow w moim kraju i nie chce ich bachorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę z pozycji dziecka mieszanego małżeństwa.Mój ojciec jest Marokańczykiem,a właściwie był.Przyjechał do Polski na studia medyczne.Pochodzi z dobrze sytuowanej rodziny, jego ojciec a mój dziadek też jest lekarzem, kończył studia w Paryżu, co w ubiegłych czasach było rzadkością.Poznali z mamą się na studiach, razem skończyli i zaraz ślub.W Polsce, i w Maroku drugi. Jakiś czas mieszkali w Polsce, potem we Francji, Belgii, Maroku,Niemczech.Ja jestem urodzona w Casablance, brat w Marsylii.Ojciec nie przykładał się do wychowywania nas, wszystko mama, dlatego oboje czujemy się Polakami.On tylko praca i przesiadywanie w café.Mama mimo że lekarz, to czasami nie pracowała, bo zajmowała się nami.Będąc w Niemczech, ojciec znalazł sobie inną,Marokankę, rozwiedli się z mamą i przyjechaliśmy z nią do Polski.Było źle z tym rozwodem, on straszył, nasyłał jakiś typów, bo chciał żebyśmy pojechali do Maroka, ja i brat.Jego rodzina mocno naciskała.Jak skończyłam 16 lat to pojawił się w odwiedzinach z propozycją czy ofertą wyjazdu, bo ma w Maroku dla mnie kandydata na męża, kuzyna. Jak z mamą to odrzuciliśmy to w ogóle przestał się odzywać i płacić alimenty.Mama, pomimo że nadal atrakcyjna, jest sama. Ja, brat i ona jesteśmy bardzo mocno związani.Jeśli chodzi a rasizm , nasze poczucie inności, to zaprzeczę stereotypom. Mieszkając za granicą czułam się bardziej, dużo bardziej obca. W Polsce nikt ze mnie się nie śmieje, ani z brata.Oboje jesteśmy otwarci, radośni i towarzyscy, mamy dużo przyjaciół i znajomych. Za granicą nie byłam ani Arabką ani Francuzką , zawsze byłam obca.W szkole i na ulicy.Dzięki zapobiegliwości mamy, od dziecka mamy polskie paszporty, obok francuskich.Ja mam jeszcze marokański.Jestem na pierwszym roku studiów, brat na wiosnę zdaje maturę.Nasze miejsce jest tu , w Polsce, mamy dość zagranicy.Brat ma pannę, która na krok go nie odstępuje,ja na zainteresowanie kolegów też nie narzekam.Rodzina ze strony mamy to wspaniali ludzie, nie zadzierają nosa i nie są tak hermetyczni jak ze strony ojca. Jest pewnie wiele ciekawych i kochających się rodzin mieszanych.Naszym rodzicom nie ułożyło się.Znając jednak środowisko arabskie, ich wzorce, sposób życia, mentalność, sposób zachowania i postrzegania świata, nie dziwię się, że bardzo duża część tych związków rozpada się i że dochodzi do tragedii rodzinnych.Fascynacja ich egzotyką, inną kulturą, urodą,często pryska w zderzeniu z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×