Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalyrys loreeta

Matki kolorowych dzieci, czy nie macie obaw chodzic po ulicy w Pl?

Polecane posty

Gość gość
No ale mama miala racje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro miała rację to nie musiala jej szeptac na ucho - mogła wypowiedziec się głosno prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nietakie proste bo teoretycznie puszczanie sie nie jest zabronione i nikomu nic do tego z kim sie kto puszcza a mama jako zaufanej osobie czyli corce powiedzialana ucho co osobiscie mysli o tej lasce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, oznajmiła matce, że jest burakiem, nie wiem po co, bo matka na pewno to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz matke rasistke..przykre..ciekawe jak jej sie ciekawe albo wnuczka zeszmaci...co powie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy wiemy jaki typ czlowieka w Europie reprezentuja czarni i arabowie , w wiekszosci sa to tez muzulmanie wiec nie dziwmy sie ze ludzie tak reaguja z pewnoscia negatywnych emocji nie wzbudza dziecko z chinczykiem czy skandynawem w koncu to tez inne rasy wiec tu nie o rasizm chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A hiszpanem??wlochem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez wiadomo ze kolorowe dzieci autorka miala na mysli ciapackie albo czarne to tak jakby miec dziecko z kloszardem alkocholikiem i cpunem w jednym jak dziecko z elementem spolecznym , normalna kobieta by sie brzydzila nawet by takiego kijem dotknac nie chciala , problem tylko polega na tym ze z kloszardem krajowym dziecko nie bedzie sie tak w oczy rzucalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz ze w/ g ciebie nie ma nirmalnych kolorowych?czy jindusow czy arabow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na osiedlu dziewczyna ma dwókję uroczych mulatków, dzieci są naprawę śliczne, ale zawsze widuję tylko ją, nigdy nie widziałam jej z żadnym facetem, ale teraz jest w zaawansowanej ciąży, więc gdzieś tego męża/faceta pewnie chowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze sa normalni Hindusi sa tez normalni czaerni sama takich widuje ale tez widze ze ci ludzie po pierwsze jest ich niewielki procent a po drugie wiaza sie ze swoimi kobietami Polki popycha ten najgorszy socjalowy margines a tych jest 99% mieszkam w Szwecji od 20 lat i wiem o czym mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak rozróżniacie dziecko Hiszpana, od tego 'ciapackiego', albo chociażby od dziecka Polaków o ciemnje karnacji, jesli jest z nim tylko jedno z rodziców? to o 'własciwym' kolorze skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam szwagra muzułmanina i siostrę też. Obecnie ich córki sa odwożone i przywozone na i z uczelni dlatego że chodzą w chustkach. Zyja w Polsce od ponad 20 lat. Niestety ale nie jestesmy tolerancyjni. Mam znajomą muzułmankę pochodzenia tatarskiego, której rodzina mieszka w Polsce z dziada pradziada i teraz tez ma problemy. Mam koleżanke ktora z córka mulatką wielokrotnie na ullicy została opluta a jej mąż jest ciemnoskóry, ale z dziada pradziada jest Portugalczykiem. Jesteśmy rasistami i trzeba miec tego świadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w Niemczech i nie obrazam matek kolorowych dzieci. Raczej im wspolczuje. Poznalam kilka mieszanych par i nigdy ten zwiazek w mojej opini nie wyszedl kobietom na dobre. Zmienialy religie, zaczely chodzic w chustkach, a ich faceci ****a/li na prawo i lewo wszystko co sie ruszalo i na drzewo nie uciekalo. Zwiazek z polakiem tez moze tak wygladac, ale przynajmniej jest bezpieczniejszy. W przypadku rozstania nie obleje kwasem. Raczej bym sie w cos takiego nie bawila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oszukujmy sie ale majac na mysli kolorowe dziecko wlasnie jawi nam sie dziecko zmajstrowane przez osobnika mieszkanca Afryki i bliskiego wschodu przynalezacego do tej wlasnie dzikiej niezintegrowanej 99% populacji socjalowcow . Roznica miedzy hiszpanem a arabem jest bardzo znaczaca spolecznie to tak jak miec dziecko z wyksztalconym inteligentnym Polakiem a polskim menelem . Poza tym hiszpanie nie sa ciemni ani tak charakterystyczni jak arabowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos .We Francji też takie były początki 50-60 lat temu . Walka z rasizmem pomoc biednym przybyszom tolerancja itp . Dziś w wielu miastach Francuz jest gościem we własnym kraju a przybysze wprost na nich leją ,nie tylko zamachy ale choćby terror kolorowych przeciw Francuzom -zaczyna sie od szkoły gdzie dzieci są przenoszone po 3-4 razy z powodu pobić przez Algierczyków czy Marokańczyków .Wszędzie gdzie jest ich ponad 25-30% pokazują rogi i zaczynają rządzić .Ludzie tysiacami uciekaja na najdalsze przedmieścia bo kolorowa bandytka nie daje żyć -przy tym co tam wyprawiają Arabowie i Murzyni polska patola to pluszowe misiaczki i kastraci . Kto tam nie pomieszkał nie zrozumie .Wasze stękania o tolerancji i brzydkiej Polsce przy tym to groteska ..Był na forum kulinarnym wywiad z Francuzem szefem kuchni w Polsce który już do kraju swego nie wróci bo go nie poznaje i jest tam dużo dla niego i rodziny niebezpieczniej niż w Polsce... Miejcie to pod uwagą i uczcie się na przykładach innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz znam też muzułmanke która się rozwiodła i jakoś nikt jej kwasem nie oblał. Może to zalezy od poziomu rodziny. Tak jak wśrod malzeństw chrześcijańskich czy ateistycznych są fanatycy tak samo w islamie. Wielokrotnie byłam tez w kraju muzułmańskim i zyłam w tych rodzinach ale byli to ludzie wykształceni i jakoś nie zauważyłam takich zachowań i tego co promują media. Pokazują tyklko ta złą stronę. U nas tez kobiety są bite i poniewierane. Czasem trzeba myśleć po prostu i wiedzieć kogo hejtować i siać nienawiść czy nawet krytykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam że sama jestem ateistką i moj szwagier jakoś ze mną świętej wojny nie prowadzi :D Ani jego rodzina, gdzie nie raz byłam gościem. Naprawdę zacznijcie myśleć a nie powielać bzdury i siać propagandę nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona  ciapatego
jak to czytam to serio nie wierzem jestemw zwiazku od 12 lat z persem:)ciapalem czy jak tam mowicie haha, serio.to mamy udany zwizek 3 dzieci. pracujemy, wyksztalceni, dobre zawody.Moj maz jakis tam religiny nie jest ale ma swe jazdy swieta posty ja sznuje on moje.Dzieci maj swieta nasze i jego.Mieszklam w Iranie 5 lat teraz mieszkamy w Pl. dzieci mam przesliczne madre mieszane :)jakos nie spotkalm sie z ublzieniem nigdy a ni ja ani dzieciaki.Mieszkam na zamknietym osiedlu moze tez ma to znaczenie.Kazdy przypadek przemocy bede zglaszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 lat mieszkalas w Iranie i co znudzilo sie , dlaczego do Polski przyjechaliscie?? fakt jest taki ze bialy powinien rozmnazac sie z bialym czarny z czarnym, ciapacki z ciapatym a azjaci z azjatami spory procent Polek ma jakas dziwna sklonnosc do mnozenia sie z mentami szczegolnie za granica ale tez zaobserwowalam ze sa to kobiety niewyksztalcone z malych pipidow albo wiosek ktore sila sie na orginalnosc chca byc takie "do przodu" powiem wam drogie panie ze po ostatnich wydarzeniach w Europi e wrze jak w kotle a europejczykom sie juz przelewa multi kulti a ludzie zmeczeni zli zbuntowani beda coraz bardziej agresywni i nietolerancyjni dla kobiet z kolorowymi dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy ma prawo mieszkac tam gdzie chce..i spac z kim chce a koro pl ich wpuszca to ty mozesz sobie jedymie w necie pluc??bic bedzies??jak kobiete spotkasz z dzieckiem na ulicy??czu jej meza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem partnerka od 10 lat chlopaka z Malorytiusa, mamy 6 corke, mieskamy poza Pl. bywam w Pl na szcescie nigdy nikt nic nie powiedzial ba Maly sie zachwycja wszyscy:)tylko tu jacys rasisci siedza w zyciu normlanym nie ma takich raczej zachowc,a co mam sie bac ze mi dziecko ktos pobije czy co?? Wrod znajomych same miesszne pary z chlopakamiz calego swiata:)i nic nikogo nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bic nikt nie bedzie ale aprobaty tez nie oczekujcie , moze dojsc do przykrych sytuacji a wtedy pretensje miejcie tylko do siebie jak juz juz pisalam ludziom juz sie przelewa multi kulti i groch z kapusta tak samo Niemiec czy Szwed gardzi biala kobieta z czarnym facetem , nawet dzisiaj na flashbacku czytalam taki temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja gardze wszystkimi co maja z tym problem , moje zycie moja rodzina i bede strzec i bronic jak lwica..mam udanu zwiazek a kolor skory ma znaczenie hahah???jaj nie robicie serio i zajmijcie sie swymi domami i dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam znajoma co tez rodziny bronila jak lwica a nad jej synkami wszyscy sie rozczulali , no fakt piekne byly maluchy do czasu az maluchy nie wyrosly i nie zaczely wraz z ojcem wprowadzac swoich praw kobieta jest po rozwodzie ale z domu nie wychodzi bo mezus zapowiedzial jej mord honorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego w tym polskim wyp**dowku kolorowy od razu rowna sie muzulmanin? Nie przychodzi ci do glowy ze kolorowy moze byc chrzescijaninem, ateista albo wyznawca shinto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maz kolezanki deklarowal sie jako syryjski chrzescijanin i co ty na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ojciec - biały, Polak tez był dobrym ojcem do czasu, a potem próbował nas wszystkich zabić, dreczył psychicznie, bił, poniżał - czego to dowod******ontekście ojców z innych kultur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do glowy kazdemu to przychodzi ale statystycznie muzulmanow jest w Europie wiekszosc , wiecej niz azjatow i ludzi z Indii poza tym czarnei araby najbardziej leca na glupie poleczki opinii to my niestety nie mamy dobrej co jest krzywdzace dla tych normalnych dziewczyn wiec nie dziwne ze ludzie reaguja tak a nie inaczej a na czole nie masz wypisanego wyznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mord honorowy-padlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×