Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zwiazalabys sie z facetem ktory obawia sie prowadzic auto i nie ma znajomyc

Polecane posty

Gość gość

??? taki samotnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś nie ma ŻADNYCH znajomych, to znaczy, że jest aspołeczny i trudno będzie z nim wytrzymać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy trudno wytrzymac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy musi być super kierowcom no ale z tymi przyjaciółmi to wiadomo ze każdy kogoś tam ma a jeśli nie to musi być z nim coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn., że nie jest przystosowany do współżycia z innymi ludźmi i bardzo długo będzie się tego uczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy głupie kwoki o wszystko się musicie pytać innych? nie macie swojego zdania? nie możecie same podjąć decyzji? zawsze musicie szukać aprobaty dla swoich decyzji u innych? w kółko te same pytania "co myślicie", "co uważacie", "czy wypada", "czy to normalne" "czy trzeba tak czy srak" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat jestem facetem i chcialbym poznac zdanie innych. Wiadomo ze ludzie sa rozni i sa dziewczynu ktore taki stan rzeczy by zaakceptoali. Generalnie trudno znalezc mi blizszych znajomych. Bywalo ze mialem takich. Moze po prostu obcuje wsrod idiotow, albo osob znacznie rozniacych sie ode mnie. Co do prowadzenia auta to jak bylem mlody to zrobilem prawko, ale nie prowadzilem pozniej i nie douczylem sie jezdzic. Ogolnie nie znam sie na samochodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie związałabym się z takim osobnikiem, bo to jakiś dziwak, pewnie boi się ludzi, to nie ewolucyjne - w razie problemów nie mogłabym na niego liczyć, nie zawiózłby dziecka do szpitala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sama zawieźć nie możesz? Nawet jak nie masz prawka, to są przecież taksówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja prawko mam, więc nie mam po co wiązać się z takim nieżyciowym facetem, żeby go niańczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że nie ma znajomych nie mówi o nim dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, że wolałabyś, żeby to facet niańczył ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat uciekanie przed ludzmi jest ewolucyjne bo najwiekszym zagrozeniem byl drugi czlowiek... Czyli introwertycy maja przerabane i umra jako prawiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zwiazalabym sie, no way! sama kiepsko prowadze i oczekuje od faceta dobrej jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wożenie się taksówkami jest mniej ekonomiczne niż użytkowanie własnego auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
introwertycy? nie uogólniaj, znam wielu introwertyków, to dobre, mądre osoby, ale mają znajomych...jak TY nie masz to jesteś albo dziwakiem albo psychopatą, w każdym razie źle to o Tobie świadczy tak samo jak brak prawka,ja związałam się z facetem, który jeździ zawsze prawym pasem z 50 km/h maksymalnie, bo ma obawy, ale stara się żyć normalnie, no i ma trochę znajomych, a przynajmniej poznaje moich i jest otwarty na znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, że dziecko musisz wozić do szpitala trzy razy dziennie? Wtedy rzeczywiście taksówki są nieopłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No akurat psychopaci to skrajni ekstrawertycy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie maminsynku, mnie nie trzeba niańczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem maminsynkiem i od dawna mam prawko (nie jestem autorem). Wqrwia mnie tylko podejście kobiet: "Facet musi mieć prawko, a kobieta nie musi". Macie takie samo prawo i możliwości uzyskać ten dokument, jak faceci. A nawet macie ułatwioną drogę, bo jeśli jesteście ładne i popłaczecie się na egzaminie, to jest duże prawdopodobieństwo, że egzaminator się zlituje i wam zaliczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko trzeba zawieźć do szkoły szczególnie jak się mieszka na wsi, po południu na jakieś zajęcia pozalekcyjne, czasem do lekarza jak jest chore. I raz zawozi dziecko ojciec, a raz matka albo ten kto ma po drodze do pracy, a ty byś chciał żeby kobieta ciebie we wszystkim wyręczała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wsi też są szkoły. Mieszkam w mieście i problemy wsioków nie dotyczą mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zrobiłeś prawko i nie jeździsz każdy ma z początku stracha ale po jakimś czasie to mija więc zacznij jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłem prawko i jeżdżę od dnia, w którym odebrałem dokument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie p******e! Prawko jest całym światem? To pi co są autobusy do k***y nędzy!! Są tańsze niż samochód bo za samóch trzeba płacić OC, AC i NW autobusy to ogromna oszczędność kto tego nie dostrzega jest upośledzony umysłowo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy jeszcze uściślić, że to prawko faceta jest dla nich całym światem i jego samochód. Wygodne księżniczki, szoferów sobie szukają. Żeby chociaż gotować umiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe moja ma prawko i jeździ pewniej ode mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym nie w każdym związku muszą być dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×